Letiště Vídeň Adresa: Wien-Flughafen, 1300 Schwechat, Rakousko Kód: VIE Nadmořská výška: 183 m Telefon: +43170070 .

Vídeň (VIE)

Založil ve fóru Letiště

Michal napsal(a):

Ahoj, už funguje Spar na Flughafenu nebo ho mají ještě zavřený?


Otevreno do 21. hod

0 Citovat

Spar fungoval už když jsem tam byl minulý pátek.

0 Citovat

Jak se nejlepe dostat brzy rano z Parktiger na letiste? Sezenu tam Uber treba? Vlakem to na odlet 5:45 predpokladam nestiham, sice jen s prirucakem ale s detma se to muze protahnout.

0 Citovat

Martin V napsal(a):

Spar fungoval už když jsem tam byl minulý pátek.

OK. Díky 😊 

0 Citovat

První vlak příjezd v 04.42 na letišti, vylezeš z vlaku, za 5 minut si na security, o dalších 10 na gate a ještě stihneš i ranní kafčo a preclík. :)

0 Citovat

Jj vlakem, to stihnes, i s detma, my jsme to s detma dali krasne, na zastavku z parkoviste je to 5 minut.

0 Citovat

Michal napsal(a):

Ahoj, už funguje Spar na Flughafenu nebo ho mají ještě zavřený?

Máš snad chuť na vytečný Leberkäs?! Je pravda, že jej ve Skylounge nevedou, tak jako třeba v lounge v Mnichově býval 😋.

0 Citovat

Rakousko právě vyzvalo své občany k okamžitému návratu zpět z Chorvatska.

0 Citovat

Ahoj,

je někde online dostupný formulář/prohlášení o "okamžitém transferu z letiště/Rakouska do Čr" ?

Vím, že ho často vůbec nevyžadují, ale vzhledem pořád vyšším číslům u nás se bojím nějakého prudění a rád bych ho měl dopředu přirpaven, neboť po přistání budu mít dost naspěch. 

DÍKY :)  

0 Citovat

Určitě je.

0 Citovat

https://www.ris.bka.gv.at/Dokume...594.pdfsig

0 Citovat

Zdravím, 

dotaz ohledně přestupu ve Vídni v momentálni situaci. 

Když pojedu ráno vlakem z Prahy do Vídně na přestup do jiné země, tak negativní Covid Test je dostačující. Nebude mě nikdo hrotit s karanténou? 

Děkuji za info. 

 

kp. 

0 Citovat

Chápu to správně? Přijedu-li vlakem do Vídně na letiště večer před brzkým ranním odletem, tak testu netřeba?

0 Citovat

Treba nejake tlacivo pri prilete do Viedne a naslednom tranzite do SR? Okrem listka na bus/ vlak.

0 Citovat

Je treba vyplnovat nejaky formular pri priletu do Vidne, pokud dale pokracuji do CR a jen tranzituji?

0 Citovat

Jen ten tranzitní formulář, co tu je na stránkách. Sice to moc nekontrolují, stačí jim zamávat, ale mít ho musíš.

0 Citovat

Ten je jen ve fyzicke podobne a je treba ho vytisknout, chapu to dobre? Diky

0 Citovat

JJ musíš ho mít vytištěný a vplněný, nebo ho vyplnit na letišti, ale je to ztráta času, když třeba spěcháš na vlak. Ale jsou tam k dispozici.

0 Citovat

Priletim z TFS ve rano a vlak mi jede az v 7, takze to zvladnu, pokud lze vyplnit az na miste. Diky za info!

0 Citovat

Zdravim,

ked odlietam z Viedne plati tiez tranzit alebo potrebujem pre vstup na letisko pcr test?

0 Citovat

Podle mne urcite plati tranzit. Ja odletam za tyden z Berlina a vubec neuvazuju o testech kvuli par desitkam minut cesty pres Nemecko na letiste. Taktez s tou Vidni. Nevim to oficialne, ale podle mne je to jednoznacny tranzit...

0 Citovat

Plati tranzit. Len treba mat pre istotu to potvrdenie o tranzite vypisane.

0 Citovat

Super dakujem, ak by bol ten test povinny tak to mozem odlet rovno vzdat kedze najblizsi termin na pcr je az v den odletu...

0 Citovat

Do Rakouska jen s karanténou

Rakousko ode dneška kvůli šíření covidu- 19 rozšiřuje cestovní varování na téměř všechny země světa. Cestovatelé z ČR při příjezdu do Rakouska musí do desetidenní karantény, a to i tehdy, když předloží negativní test na covid-19. Ukončit karanténu předčasně lze podstoupením PCR nebo antigenního testu s negativním výsledkem, a to nejdříve pátý den po vstupu do Rakouska.

Rakousko také zavede od konce příštího týdne přísná plošná opatření proti šíření koronaviru. Od soboty 26. prosince nebudou smět otevřít obchody kromě těch, které prodávají zboží každodenní potřeby. Znovu uzavřeny budou i některé služby. Školy přejdou od 7. do 15. ledna na distanční výuku.

——————————

 

Nevite, zda to ovlivni i tranzit na letiste?

0 Citovat

Neovlivni, v klidu

0