Letiště Vídeň Adresa: Wien-Flughafen, 1300 Schwechat, Rakousko Kód: VIE Nadmořská výška: 183 m Telefon: +43170070 .

Vídeň (VIE)

Založil ve fóru Letiště

Ví někdo něco o tom víc? Je to schválené, nebo jen návrh, který vlastně nemá šanci projít?

0 Citovat

Článek je ze včerejška a píše se tam o tom, že rakouská vláda o tom dnes rozhodla a opatření začíná být aplikováno s okamžitou platností.. Vzhledem k tomu, že AA začínají létat 15/6, tipuju, že aerolinky to začnou aplikovat taky od tohoto data. Praxe ukáže, jak to nakonec bude.

0 Citovat

https://www.austrianaviation.net...e-branche/

0 Citovat

Je to tak, dojde k zdrazeni, ale od kdy?

Jinak Lauda ve Vidni zustane, ale v omezenejsi mire.

0 Citovat

Jak napsal jeden Rakušák... "Ich höre schon in Bratislava die Korken knallen..."    Jen by mě zajímalo, jestli se to bude vztahovat na už prodané letenky, jako v Německu.

0 Citovat

Seit wann? Sonst Pressburger Flughafen alles billiges nimmt!

0 Citovat

Čau, jaký je podle vás nejlevnější způsob se dostat z Vídně hlavního nádraží na letiště? 

0 Citovat

Jít pěšky nebo stopem.

0 Citovat

A kurva, to mě nenapadlo, tak to jsem tomu rakusakovi kradl auto zbytečně

0 Citovat

Na ty zbylé možnosti tu máš průvodce letišti. VIE tam je taky.

0 Citovat

A jéje, padrino si pořídil další nick? Kdo to bude příště, Standa Nechutný nebo Ján Berany Berany Ducký? 🤣

0 Citovat

padrino? sorry, ale neznam

0 Citovat

Co to vidím, slavné brněnské mafián Ivan J. vstal z mrtvých?!

0 Citovat

Aktualne info o moznosti prespatia na letisku?

0 Citovat

baca12 napsal(a):

Aktualne info o moznosti prespatia na letisku?

tiez ma to zaujima. niekto skusil?

0 Citovat

Taky by mě zajímalo, jestli mě turniket stále pustí na boarding pass už 12h před odletem a jestli sekuriťáci, kteří až na výjimky neřešili projití kontrolou už večer před ranním letem, nedostali nějaké nové instrukce...

0 Citovat

Dobrý den, nevím jestli tomu dobře rozumím, ale, můžu si koupit letenky Vídeň - Faro  bez jakýchkoli problémů? Pochopil jsem, že když se po příjezdu zpět do Vídně prokážu jízdenkou do ČŘ, nemusím mít test ani kranténu? Můžu čekat nějaké komplikace? Děkuji

0 Citovat

Ano, pokud Rakušané požadují po návratu z Portugalska test, stačí jen po příletu do Vídně ukázat jízdenku jako důkaz, že zemi bezodkladně opouštíte.

0 Citovat

Má někdo zkušenost jak dokázat, že Rakousko opouštím, když budu cestovat autem? 

0 Citovat

Dneska letím z VIE tak Vám zde hodím info, jak to tam vypadá, co security a zeptam se i na spani, na netu jsem i četl, že se dnes otebřel SKY lounge schengen  tak hned dám info.

0 Citovat

lajzto napsal(a):

Má někdo zkušenost jak dokázat, že Rakousko opouštím, když budu cestovat autem? 

Jestli stačí lístek na vlak, tak musí stačit ukázat klíče od auta :D

0 Citovat

Aktuální informace pro cestující do a z Rakouska:


https://www.oeamtc.at/thema/reis...s-36904404

0 Citovat

to @Baca12


kam plánuješ vyraziť? Bude aj cestopis? :)
0 Citovat

Ridder napsal(a):

Jestli stačí lístek na vlak, tak musí stačit ukázat klíče od auta :D

Eventuelně parkovací lístek, rezervace, smlouva...

0 Citovat

cierna hora na tyzden (zubar, hory, potapanie), dennicek samozrejme bude :)

0