Předem moc díky za pomoc a za Váš čas! Hledám letenky odkudkoli z Evropy s odletem omezeným na týden 28.6.-5.7. (mimo tato data to bohužel nejde) ale návratem flexibilním, s délkou pobytu 45-90 dní. Dostat se potřebuji do oblasti Los Angeles, zpět jsem opět flexibilní a mohu letět odkudkoli, klidně až z východního pobřeží, nebo z Texasu či z Floridy, beru cokoli. Problém je ten odlet kolem Dne Nezávislosti, ceny jsou vyšší. Letíme dva. Nemám problém s přestupy, s vlakem, půjčením auta, cokoli, jen se tam potřebuji dostat v tom týdnu a moc bych ocenil Vaši pomoc, díky a fly safe, Vašek .

červen-září EU->US

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

1 reakce

Předem moc díky za pomoc a za Váš čas!

Hledám letenky odkudkoli z Evropy s odletem omezeným na týden 28.6.-5.7. (mimo tato data to bohužel nejde) ale návratem flexibilním, s délkou pobytu 45-90 dní. Dostat se potřebuji do oblasti Los Angeles, zpět jsem opět flexibilní a mohu letět odkudkoli, klidně až z východního pobřeží, nebo z Texasu či z Floridy, beru cokoli. Problém je ten odlet kolem Dne Nezávislosti, ceny jsou vyšší. Letíme dva. Nemám problém s přestupy, s vlakem, půjčením auta, cokoli, jen se tam potřebuji dostat v tom týdnu a moc bych ocenil Vaši pomoc,

díky a fly safe,
Vašek

0

Kdyby to někomu pomohlo, s využitím té dnešní nabídky tady na webu, tj. Berlin-Rome-Chicago (zpět Chicago-Paris-Berlin) jsem namíchal zpátečení za 10250CZK na 30.6.-17.9. a z Chicaga s Frontierem do Vegas a zpět, konkrétně 1.7.-26.8. Bez zavazadel je to fajn cena, se zavazadly o něco míň ale i tak to se všemi lety a vždy 10kg cabin a 23kg checked luggage vyšlo na 700€ na osobu.

Díky za tu dnešní akci, pomohla! Včera jsem zoufal že jediná možnost bude Norwegian do NYC a pak Virgin do LA, což vycházelo o 400€ na osobu dráž...

Mějte se fajn
Vašek

0
1 reakce