Wizz Air - změna časů

Založil everlaste před 3 lety ve fóru Letecké společnosti
4 odpovědí

Ahoj, prosím o radu. Dnes jsem obdržel od Wizz, že u mého letu došlo ke změně odletu. Jemně mi tato situace komplikuje život. Mám možnost zrušení letu bez poplatku? díky

Pokud není v rámci minut tak ano, dokonce by měli nabídnout i 120% v podobě kreditu než vrácení peněz smiley

Děkuji Dave!

Ahoj. vím, že to sem nepatří, nicméně nemůžu přidat příspěvek do Transavia nevím proč..

v Květnu jsem koupil letenky do Paříže na termín 5. až 8.Září 2015. Společnost Transavia.
Teď mi přišel e-mail kde mám odsouhlasit změnu času.. Píšou, že červeně znázorněné věci mám odsouhlasit.. Změna se týká jen toho, že v Paříži přistaneme o 10 minut později.. To by mi nevadilo, nicméně všiml jsem si, že termín návratu máme ne 8., ale už 7.Září.. s čímž nesouhlasím a mám už zaplacený hotel atd.

Jak bych mohl prosím postupovat? Letenky mám vystavené na původní termín. Psal jsem jim e-mail ve kterém mi vlastně na nic neodpověděli jen že se omlouvají a ať to potvrdím.. Chystám se jim ještě volat, ale radši se zeptám vás zkušenějších..

Díky moc a omlouvám se, že to píšu do Wizz Airu.

Přihlášení a registrace