.

Akční letenky z Katovic (KTW)

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

0

jak? já mám v ty dny zpátečku za 300 PLN...

0 Citovat

Tak tomu říkám dobrej fór smiley ještě jsem nezažil, aby Ryan udělal takhle rychlou změnu v cenách... Každopádně máš pravdu, ty cenu už tam nejsou.

0 Citovat

Já teda nevím, co máte za problém, ale já vidím pořád to samé:

0 Citovat

Lol, rano jsem na to koukal a fakt tam nic nebylo. smiley

0 Citovat

Proč si nenaplánovat už teď letní dovolenou?
Z Katowic do Burgasu s clubem, platba BP + velké kabinové zavazadlo, na týdenní dovolenou stačí smiley Vyzkoušeno

0 Citovat

S clubem, malým příručákem, platba BP.

0 Citovat

S clubem, malým příručákem, platba BP.

0 Citovat

Našli jste nějaký zajímavý kousek s odletem z Katovic? Pochlubte se s ním zde smiley

0 Citovat

Katowice - Kolín nad Rýnem
S clubem, malým příručákem a platbou bankovním převodem!

0 Citovat

WDC, malý příručák, platba BP.
Stejná cena i na 8.12 - 11.12.

0 Citovat

WDC, malý příručák, platba BP.

0 Citovat

WDC, malý příručák, platba BP.



nebo od pondělí do pátku za 298 Kč RT

0 Citovat

WDC, malý příručák, platba BP.



>>> nebo na konci května za stejnou cenu



>>> anebo rychlovka v červnu

0 Citovat

WDC, malý přiručák, platba BP.

0 Citovat

Zrovna o Sheffieldu jsem sledoval povedený film od BBC z roku 1984 smiley Vlákna

0 Citovat

1. Minibusem z Ostravy Svinova přímo do Katowic na letiště za 900 Kč tam i zpět.

2. Zpáteční letenka Katowice - Paříž Beuvais za pěkných 298 Kč (WDC, malý příručák, platba BP)



3. Autobus Beuvais - Paříž Porte Maillot za 30 EUR RT (765 Kč)

4. Metro Porte Maillot - Trocadero nebo Ecole Militaire, t+ 1,70 EUR (44 Kč)

A můžete si rovnou zajistit ubytování

0 Citovat

Super tip !

0 Citovat

WDC, malý příručák, platba BP!




0 Citovat

1. doprava z Ostravy na letiště Katowice
a) minibusem z Ostravy Svinova přímo do Katowic na letiště za 900 Kč tam i zpět.
b) autem za hodinu a čtvrt, parkování na letišti pro auta s českou SPZ s 90% slevou - podrobnosti

2. Zpáteční letenka Katowice - Řím Ciampino za 772 Kč (WDC, malý příručák, platba BP)



3. Autobus: Letiště Ciampino - Roma Termini, 8 EUR RT (204 Kč)

4. Metro: Termini - Colosseo, Single ticket 1,50 EUR (39 Kč) a nebo pěšky 2 km

Ubytování na 3 noci se snídaní poblíž Vatikánu za 1700 Kč/os. ve 2 lůžkovém pokoji.

Celková cena na osobu včetně ubytování 3615 Kč smiley

0 Citovat

WDC, malé kabinové zavazadlo, platba BP smiley

0 Citovat

UKRAJINA, Katowice - Kyjev - Simferopol za necelé 3000 Kč na léto! Pár dní v Kyjevě, pak rovnou na Krym, a pak zpět do Katowic bez noclehu v Kyjevě.
Až budete v Kyjevě, prubněte Černobyl a Pripjať, stojí to za to smiley

všechny lety jsou operovány Wizz Air Ukraine, není možné platit bankovním převodem, ledaže byste měli bankovní účet na Ukrajině. Uvedené ceny jsou při platbě platební kartou Visa či MC a s Wizz Discount Clubem.

Wizz Air Ukraine má však jiné (nelowcostové) přepravní podmínky, v ceně je:
Odbavené zavazadlo do 32 kg
Kabinové zavazadlo do 10 kg 56х45х25
Check-in na letišti







Ubytování na Ukrajině nepatří mezi nejdražší!
Kyjev v uvedených termínech pro 2 osoby, pokoj s koupelnou 2655 Kč
Na Krymu třeba letovisko Utes s hotelem u moře, pokoj pro 2 osoby s výhledem na moře za 5928 Kč

0 Citovat

Letenky z Katowic do Stockholmu na 5. - 9.března za 44 zlotých u Wizzairu. Cena platná při platbě převodem, členství není nutné.
Do Katovic v klidu a pohodě s Polskibusem z Bratislavy.

0 Citovat

Všechny lety jsou operovány Wizz Air Ukraine, není možné platit bankovním převodem, ledaže byste měli bankovní účet na Ukrajině. Uvedené ceny jsou při platbě platební kartou Visa či MC a členstvím Wizz Discount Club.

U Wizz Air Ukraine je v ceně:
Odbavené zavazadlo do 32 kg
Kabinové zavazadlo do 10 kg 56х45х25
Check-in na letišti

Wizz Xclusive Katowice (KTW) Kiev (Zhuliany) (IEV) po, 8 IV 19:20 21:50 3 n. 891,65 CZK
Wizz Xclusive Kiev (Zhuliany) (IEV) Kutaisi (KUT) čt, 11 IV 10:05 13:20 6 n. 1093,75 CZK
Wizz Xclusive Kutaisi (KUT) Kiev (Zhuliany) (IEV) st, 17 IV 13:50 15:05 2 h 15 1093,75 CZK
Wizz Xclusive Kiev (Zhuliany) (IEV) Katowice (KTW) st, 17 IV 18:15 18:50 1 h 35 891,65 CZK

0 Citovat

Fajn cena za zpáteční letenku k norským fjordům!

Cena platí pro členy Wizz Discount Clubu, platbu bankovním převodem a cestování s malým příručním zavazadlem (batohem).



Hotely ve Stavangeru

0