Cesta do Durbanu (South Africa)

Založil papaas11 před 2 lety ve fóru Tipy na levné letenky
9 odpovědí

Ahoj, asi za mesic letim pracovne na rok do Durban v Jizni Africe - muzu si vybrat jakoukoli letenku (o cenu nejde, plati firma) smiley poradite mi - s jakou spolecnosti letet? Ktera ma nejlepsi sluzby / jidlo? Radeji zvolit jeden prestup (s delsim cekanim - let pres Dubaj - cekani 10 hodin) nebo 2 prestupy?
Mam uz FTR status u Lufthansy
Diky za jakoukoli radu smiley Diky Honza

Když je to na firmu tak bych to vzal Lufthansou + Sout African s 2 přestupy komplet ve firstclass a A-380 jako bonus a to vše za pouhých 175 267,- Kč smiley smiley

V turistické třídě?

Kez by ten first class sel smiley

Bohuzel nam firma zaplati jen economy.

Ktera spolecnost ma nejlepsi sluzby na palube etc? Poradite?

tak trip do JAR by som asi preferoval s Emirates alebo s QatarAirways ....

Turkish (Praha-Joburg za plusmínus 15 hodin) + South African například

Jestli mas status u * aliance, tak bych letel "se svyma" smiley Qatar je oneworld, EK mile nejsou spatny, ale chce to hodne sluzebek do Asie, jinak v nich nevidim moc velkej prinos smiley - navic nocnich 10h v DXB neni zadnej med, pokud si clovek nemuze chrupnout v business loungi na pohovce smiley

Tzn. Luftwaffe, jestli litaj nejakej rozumnej spoj, pripadne ty TK..

Muzu se este zeptat jak si vyresil stehovani na rok ? Letis akorat s kuframa nebo si posilas kontejner ? Budu resit za par tydnu to same, 1.1.2016 (resp par tydnu predtim) nas ceka velke stehovani, tentokrat nastesti spravnym smerem smiley

DXB má takovou tajnou apsidu, brány 38-44 nebo tak nějak jsou v taovym přístavku, ze kterýho v noci nic nelítá a je tam úplnej klid, možno spát na koberce za lavičkama a nabíjet elektro zároveň smiley Není to nic echtovního, ale za studentských let jsem to 2x využil smiley

Sorry za off-topic, ale nenabizi Emirates v Dubaji prespani zdarma pri dlouhem cekani na spoj? Ja mel za to, ze jo, ale vsichni pisete o spani na laveckach, tak jsem jakysi zmateny.

Přihlášení a registrace