Ahojte, Potřeboval bych pomoct velice rychle s výběrem letenek do USA. Letět bych měl tento čtvrtek nebo pátek (8.-9.6.) z Prahy nebo Vídně do Knoxville, Tennessee. Odlet zpět z New Yorku 13.8. s tím, že bych se po cestě rád zastavil v Londýně a třeba tak tři dny tam zůstal Všem moc díky za pomoc! .

USA - Knoxville

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

2 reakce

Ahojte,

Potřeboval bych pomoct velice rychle s výběrem letenek do USA. Letět bych měl tento čtvrtek nebo pátek (8.-9.6.) z Prahy nebo Vídně do Knoxville, Tennessee. Odlet zpět z New Yorku 13.8. s tím, že bych se po cestě rád zastavil v Londýně a třeba tak tři dny tam zůstal smiley Pokud by se to ale mělo zbytečně moc prodražit, raději zůstanu u prostého návratu do Prahy nebo Vídně smiley

Všem moc díky za pomoc!

0

Do Londýna stojí mimo sezónu letenka 1500 Kč, takto dlouhý stopover ti letenku do Států akorát prodraží a připravil by ses o výhodu přímého letu JFK-PRG
http://flug.idealo.de/ergebnis/BNfBf

0 Citovat

Ahoj, mám hodně podobný problém, akorát já hledám zpáteční letenku z Prahy/Vídně kamkoliv v Tenneesse nebo poblíž. Zatím jsem našla nejlevnější přes vás do Chicaga z Berlína, ale se všemi přejezdy se to nakonec moc nevyplatí. Odlet - kolem 20.6., návrat kolem 20.8. Dá se vejít pod 15000? Děkuji

0
2 reakce