Vypadá to lákavě na některých trasách ve first class. Zpáteční Doha - Bangkog s Qatar Airways ve first class v A380 za 65.000 mílí (tedy 22.000 koupených), což je necelých 13.000,- Kč...  .

Zkoušel někdo nákup letenek pomocí mílí na smiles.com.br?

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

Vypadá to lákavě na některých trasách ve first class. Zpáteční Doha - Bangkog s Qatar Airways ve first class v A380 za 65.000 mílí (tedy 22.000 koupených), což je necelých 13.000,- Kč... smiley Jen jsem takový váhavý střelec...
https://www.smiles.com.br/promocoes/mot ... pre1-leve3

0

To zni moc dobre na to aby to byla pravda.. Kazdopadne portugalsky nevladnu, takze jsem z toho nic nevylustil smiley Je k tomu nejaky thread na FT ? smiley

0 Citovat

Ne, jsou lidi, co to skutečně koupili. Akorát mně to ve fázi platby odmítlo 2 karty, tak jsem chytil bojara:-) Ona už ta fáze registrace je dost náročná, základ je si opsat přidělený kód, protože pak už e-mailem nepřijde. No zkusím se s tím po obědě poprat.
Tady jsou přibližné tarify:
https://www.smiles.com.br/tipos-de-tarifas-smiles

0 Citovat

Kdyztak dej vedet jak si dopadl.. Kazdopadne jsem cetl nejake recenze na minulou iteraci tehle akce a spousta lidi tam psala, ze ty mile vyprsi za 6 mesicu a je trochu problem s dohledanim volnych award flights.. smiley Neni to nahodou jenom na lety operovane GOL (ta first class) ?

0 Citovat

Určitě ne, na všechny, co jsou dole uvedené. Ale na některých letech first prostě není. Teď mně zajímá Atlanta-Honolulu s Delta. Ale je to nějak na pikaču. Asi to opustím:(

0 Citovat

Ja uz mam zabookovane letenky ve first z DOH do BKK, dostupnost award seats je u QATAR vyborna. Ted uz jenom doresit jak se dostanu do DOH a zpet do PRG smiley Kupujte dokud to jde, jde takhle usetrit cca 300 tisic smiley

0 Citovat

a mas vyticketovano ? smiley

a kolik si za tu cestu zaplatil ? premyslim o Bali smiley

0 Citovat

Mam vyticketovano a zarezervovane seats pres stranky QATAR. Mam 2 osoby DOH-BKK v Z (FIRST), zpatky BKK-DOH v X (ECONOMY). Jeste mi 30000 mil zbylo, snazim se to nejak nakombinovat, abych se pohodlne dostal do PRG smiley

0 Citovat

A kolik to stalo mil / kc ?

0 Citovat

0,175 kc/mile.

0 Citovat

No jednicka z Evropy do Asie nebo Pacifiku by mela stat 100 000k mil, tzn. 17.5k coz je docela slusny smiley ale zda se mi to teda dost unreal smiley hlavne se trochu obavam o cancel - protoze jedna vec je dostat zpatky prachy, druha resit refundaci award flights smiley

0 Citovat

chapu... je to uz ticketed, tak snad to klapne smiley

0 Citovat

No taky mě furt svrbí prsty, ale právě člověk je opatrný... Jestli je lepší vrabec v hrsti smiley

0 Citovat

No ja así poletim na tu Kretu teda .. smiley ale drzim palce.. kdyby to byla standardni bota, tak bych do toho prastil a kdyztak pockal az se mi vratej prachy, ale nechce se mi nasypat 35k do nejakyho dobrodruzstvi, to uz je docela dost penez smiley

Dej vedet jak si nakonec dopad smiley

0 Citovat

Mňa odradila vízová povinnosť. Však na prestup v DOH, keď priletíš na jednu letenku a odlietať budeš na druhú potrebuješ regulérne víza, nie?

0 Citovat

Ahojte,
rozumiem tomu správne, že míle nakúpim cez tú stránku a potom za ne si kúpim letenku? A tých 12.500 EU to EU to je za jednosmernú? Čiže pre 2 osoby spiatočné letenky potrebujem 50.000 míľ (economy class) a bude ma to stáť 3000Kč? smiley
A btw neviete či niekto z tých aeroliniek lieta na Kanárske ostrovy? smiley
Ďakujem za odpovede. smiley

0 Citovat

No dobre, teraz pozerám z EU do USA, ale stále tomu nerozumiem. Tie letenky kupujem za míle priamo na tej stránke Smiles? A tie lety sú nejak obmedzené alebo to môžem využiť na hociaký let? Keď totiž dám na ich stránke vyhľadať let, ktorý ma zaujíma, tak mi nič nenájde (a som si istá, že v ten deň sa letí). Zaujíma ma let cez Deltu do Salt Lake City z Amsterdamu (alebo hocičo do oblasti Colorada či West coastu hocikde z EU). Diky smiley

0 Citovat

Já nevím, zda jsi to dostatečně pochopila... Tady to není o hledání libovolných letů, ale o tom, že na určité lety dostaneš za velmi málo peněz (resp. za zakoupené míle + bonusově přidělené) let v business nebo first class. A nejvýhodnější jsou lety v rámci Asie nebo třeba USA, např. Doha - Bangkog nebo Tokio, New York - Honolulu. Kapišto?

0 Citovat

Jak je to s TAX priplatkama k temto bonusovym letenkam ? Uctujou si jako Evropa 10.000 a vice, nebo je to Amerika kde se vejdu do $100.00 ???

Dik za info

0 Citovat

Na DOH-BKK-DOH cca. 140,-BRL = 1116,-Kč

0 Citovat

Ja platil za 2x DOH-BKK(Z)-DOH(X) cca 2200 kc a pak za 2x DOH-DXB(X) 600 kc, Takze na osobu 1100 + 300 kc

0 Citovat

Ahoj, nakonec jsem to skrečoval...Z rodinných důvodů. Ale pořád se rozhlížím okolo a hledám alternativu smiley

0 Citovat

A je tady nekdo, kdo leti zacatkem prosince? smiley

0 Citovat

Repete: https://www.smiles.com.br/sf633-compra-milhas-200bonus

0 Citovat

CPF optional, tak aspon sa nemusi vymyslat smiley

0