Zdravím, chci se zeptat zda někdo nevíte o letenkách do těchto destinací v pořadí Irsko/Skotsko/Manchester...jsem trochu freak přes britské ostrovy a trochu socka přes možnosti drahých letenek. Proto bych uvítal nějakou akci na 3.února, kdy má přítelkyně narozeniny a chtěl bych ji dopřát hezký výlet ___ PS: Wow, první post...na phpBB boardu jsem nepsal post dobré čtyři roky...je to super  .

Irsko/Skotsko/Manchester

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

2 reakce

Zdravím,
chci se zeptat zda někdo nevíte o letenkách do těchto destinací v pořadí Irsko/Skotsko/Manchester...jsem trochu freak přes britské ostrovy a trochu socka přes možnosti drahých letenek. Proto bych uvítal nějakou akci na 3.února, kdy má přítelkyně narozeniny a chtěl bych ji dopřát hezký výlet smiley

Děkuji moc za případné rady. smiley

___
PS: Wow, první post...na phpBB boardu jsem nepsal post dobré čtyři roky...je to super smiley

0

Ahoj,

jestli jde jen o cenu letenky, tak bych doporučil letět z Vratislavi (za pár dní se budou prodávat jízdenky na toto období od 6 Kč za směr!) do Corku.

Let tam: Wizzair 31.1. v 16:50 (dobře navazuje na spoj z Prahy), cena 420 Kč
Let zpět: Ryanair 3.2. s příletem v 18:50, cena 21€ - 525 Kč (zde je "problém" se spojem do Prahy, ten jede až v 01:30 - doporučuji si zalézt do útulné restauračky Kuchnia, kde mají po 20:00 chutné jídlo za polovic smiley )
Bus Praha-Vratislava-Praha počítej že vyjde na cca 200 Kč, pokud bys měl štěstí, tak i na těch 12 Kč smiley (osobně jsem takovou nakoupil, ale byl to boj!)

Ubytování - Cork zakoupíš za 1.063 Kč /noc /2os. smiley

0 Citovat

Díky moc,neměl bys nějaký podobný tip i na ten Edinburgh pro srovnání časově a cenově smiley

0
2 reakce