Ahoj, radi bychom vycestovali do Karibiku, nejdrive behem prosince 2012 a nejpozdeji zacatek brezna 2013. Mate pro nas tip, kde si ceny hlidat? Skyscanneru nejak uz moc neverim. .

Karibik

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

14 reakcí

Ahoj, radi bychom vycestovali do Karibiku, nejdrive behem prosince 2012 a nejpozdeji zacatek brezna 2013. Mate pro nas tip, kde si ceny hlidat? Skyscanneru nejak uz moc neverim.

0

Ahoj, na skyscanner zapomeň - je to naprosto neužitečný nástroj.

Pro tvou cestu doporučuji hlídat si nabídky na Ltur.de - lastminute letenky se dají sehnat pod 300€
Teď je tam zrovna Barbados za 281€

0 Citovat

No pokud nechceš jet ještě busem, tak si musíš poměrně dost připlatit. Ale co jsem teď koukal na ten Barbados z Dusseldorfu, tak letenky s ČSA byla za necelých 5 tisíc, tedy cca 12tisíc z Prahy - což je stále slušná cena.

Poslední možnost je počkat si na nějakou akci z Lipska nebo Norimberku smiley Ještě čas, pokud to bude jako loni, tak se vyplatí koupit i byznys letenku s ČSA smiley

0 Citovat

ahoj Dave,
možeš mi napísať ako vieš dohladat ceny na Ltur Barbados za 281,- euro - kde to mam hladat, mne to nejako nejde smiley
A ešte jedna otázočka, ak chcem ist do Thajska v druhej polovici roka 2013 - asi ma zmysel hladat letenky až začiatkom roka 2013 však? smiley)
Ďakujem za info.

Lubo

0 Citovat

Nějak tam ty letenky za 300€ na Barbados nemůžu najít, nejméně za 629€, co dělám blbě? smiley

0 Citovat

Ďakujem za info, chodím na tvoje stránky skoro každý deň, dúfam, že tie letenky do thajska neprepásnem.
Ako super akciu s Alitaliou - myslel som si, že to nemože prejst a teraz si bijem hlavu, že som mohol letiet za skvelé ceny.
Ešte raz ďakujem a držím palce na ďalšie SUPER akcie smiley)
Lubo

0 Citovat

Ber to tak, že kdyby to neprošlo tak byla aspoň sranda - to že to nakonec někomu projde je jen důkaz toho nebát se smiley

Díky za podporu, již brzy uvedu nový design webu a pak se vrhnu na ty neposlušný letenky a nějak je sundám dolu.

0 Citovat

Ahoj, mohli byste mi poradit, zda je dobry napad letet koncem zari do Karibiku, pripadne kam? Vim, ze tam v tu dobu jsou hurikany a nejdestivejsi obdobi roku, nicmene nevim, jestli jsou mista, kterym se to relativne pravidelne vyhyba ci je to proste blbost v tuto dobu. Diky! P.S. dest mi nevadi, strechu nad hlavou bych rad mel vcelku.

0 Citovat

If you’re planning a trip during Caribbean hurricane season, head for the southern Caribbean where there’s a lower chance of being disrupted by tropical systems. The far southern Windward Islands (Trinidad and Tobago, Grenada) and the ABC Islands (Aruba, Curacao, Bonaire) are relatively free of tropical system impacts. The same goes for southern Central America (Panama, Costa Rica)

0 Citovat

Koncem zari bych radeji lete;l  na  Mauritius , byli jsme loni a nemelo to chybu a koupani srovnatelne s Karibikem ne li lepsi 

Mozna by  mohla byt  rozumna Aruba  ,ta oblast je bez hurikanu  ale nebyli jsme tam   Na Jamajce  jsme byli v dubnu taky loni 

0 Citovat

Alebo Kanárske nie? :) To rovnako pomôže na otázku ohľadom Karibiku v septembri ako Maurícius a Jamajka v apríli:))

0 Citovat

Myslím se na Arubě Mikirovi protočí panenky...

0 Citovat

Cali , jako myslis z cen ?  No  je sice v planu, ale uz i letenky jsou  na hrane  , chtel bych radeji takove ty ceny  kolem 10 K

tonic, vsak pisu , ze mozna Aruba  a v podstate ta odpoved vyjadruje , ze bych spis Karibik v zari nedoporucil  a z toho tveho tam je ta odpoved zrejma ,ze relativne se daji ty ABC ostrovy


0 Citovat

Ahoj, máte někdo lepší tip než SKYSCANNER pro hledání letenek na Kubu? Našel jsem zpáteční z Prahy za 12K, což není extra moc, ale 10K by bylo příjemnější...;-) Našel jsem taky z Manchesteru za 10K, akorát mi nevyhovuje termín. Díky za tipy. 

0 Citovat

Zalezi na obdobi, ale treba u Eurowings  z Nemecka byla Kuba k mani  i za cenu kolem 6 K ,rekl bych ze v sezone se za 10 k najde

0
14 reakcí