Dobrý den, hledám letenku s možná trochu neobvyklým itinerářem. Ideální představa je Praha-NYC (+-15.9.2015) LA-Auckland (+-15.10.2015) a Auckland-Praha (jaro 2016). Alternativně dvě letenky zvlášť Praha-NYC zpáteční a Praha-Auckland zpáteční, podle toho co vyjde levněji. Zdá se mi, že lépe to vychází na 2 letenky - cca 12 000 Praha-NYC zpáteční, bez pohybu v USA a od 25 000 Praha- Auckland zpáteční. Zajímalo by mě, jestli jde situaci vyřešit levněji a chytřeji. Chystám se na WHS na Nový Zéland a předtím chci měsíc cestovat v USA s přítelkyní, která tam přes léto pracuje. Budu rád za každou připomínku, třeba i jen jak nejlevněji pořídit letenku do USA... Hezký den, Jakub .

Praha-USA-Auckland-Praha

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

0 reakcí

Dobrý den,
hledám letenku s možná trochu neobvyklým itinerářem. Ideální představa je Praha-NYC (+-15.9.2015) LA-Auckland (+-15.10.2015) a Auckland-Praha (jaro 2016). Alternativně dvě letenky zvlášť Praha-NYC zpáteční a Praha-Auckland zpáteční, podle toho co vyjde levněji. Zdá se mi, že lépe to vychází na 2 letenky - cca 12 000 Praha-NYC zpáteční, bez pohybu v USA a od 25 000 Praha- Auckland zpáteční. Zajímalo by mě, jestli jde situaci vyřešit levněji a chytřeji. Chystám se na WHS na Nový Zéland a předtím chci měsíc cestovat v USA s přítelkyní, která tam přes léto pracuje. Budu rád za každou připomínku, třeba i jen jak nejlevněji pořídit letenku do USA...
Hezký den,
Jakub

0
0 reakcí