Řecko koncem září

Napsal Samos 2015-07-23T08:26:52+02:00 ve fóru Tipy na levné letenky
3 odpovědí

Ahoj cestovní nadšenci,

chystáme se koncem září do letecky do Řecka, ale protože jsme tam ještě nikdy nebyli, tak bych vás chtěl poprosit o nějaké tipy smiley

Neplánuju koupit zájezd od CK, ale pořídit zvlášť letenku a ubytování (kvůli nižší ceně), ideálně bychom chtěli na nějaký ostrov, ale není to 100% nutné a chceme se vejít se vším všudy (letenka, ubytování, strava, eventuálně půjčení skůtru, apod.) do 10 tis./os./týden.

Předem díky za tipy na Řecko, ale třeba i jiné destinace vhodné pro slunění ještě koncem září, ale žádné "cikánovi" jako Egypt, Tunisko, Turecko, apod.

Díky moc, S.

No myslim že s takovým hloupým označováním jiných zemi bude lepší, když zůstanete doma.

No ja bych rekl, ze do Recka se za lepsi penize nez s CK ted aktualne nedostanes. Pokud to berem komplet jak pises doprava, strava, ubytko...

Já si myslím, že to reálné je, základem je ale najít levnou letenku. Jinak samotné ubytování na Řeckých ostrovech se dá sehnat cca za 500 Kč / os. / noc. Doporučuju sledovat vývoj cen letenek na AZAIR.CZ a do cílové destinace zadat obecně "Řecké ostrovy". Momentálně jsou letenky docela drahé (i když tedy nevím, odkud chcete letět, zkoušela jsem z ČR), ale snad se ještě pohnou směrem dolů.
Pokud si ale chcete dovolenou koupit hned a nečekat a sledovat, co se naskytne, tak bych taky volila cestovku - např. invia.cz nebo dovolena.cz mají některé pobyty za slušnou cenu.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!