Ahoj, známá, která ráda navštěvuje toto fórum říkala, že zde najdu pomoc na mou poptávku. Hledám letenku někam do zahraničí, spolu s pobytem. Rád bych dal přítelkyni pěkný vánoční dárek. Země: téměř bez omezení. Osoby: 2 (já a přítelkyně) Termín: odlet někdy kolem 28.12. - 1(2). 1. 2013 Děkuji za cenové nabídky, já se bohužel v této oblasti moc neorientuji a uvítal bych pomoc a rady, jak objednat něco výhodného. Věřím, že tu jsou borci/borkyně, kteří mi pomohou. Případně za nějakou odměnu. Díky!!! .

Hledám letenku / ubytování - Silvestr

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

6 reakcí

Ahoj,

známá, která ráda navštěvuje toto fórum říkala, že zde najdu pomoc na mou poptávku. Hledám letenku někam do zahraničí, spolu s pobytem. Rád bych dal přítelkyni pěkný vánoční dárek.

Země: téměř bez omezení.
Osoby: 2 (já a přítelkyně)
Termín: odlet někdy kolem 28.12. - 1(2). 1. 2013

Děkuji za cenové nabídky, já se bohužel v této oblasti moc neorientuji a uvítal bych pomoc a rady, jak objednat něco výhodného. Věřím, že tu jsou borci/borkyně, kteří mi pomohou. Případně za nějakou odměnu.

Díky!!!

0

Odmenou je vibec to, ze sem prijdes pro radu a ne do cestovky - proto to delam smiley

Odkud jste?

0 Citovat

Jsem z Prahy. Pokud jste Dave také z Prahy, rád se sejdu někde na kafe a pomohu s výběrem. Nechci to úplně na někoho hodit, ale když jsem slyšel od spolužačky z VŠ, která byla v Itálii letecky a to ZDARMA, tak jsem nevěřil... že by se dala najít taková bájová cesta

0 Citovat

Tak ceny za letenky se pohybují někde v rozmezí 2 - 3 tisíc za osobu. Což je sice pálka, ale na Silvestr pořád dobrý. Z Prahy vycházejí nejlíp Benátky za 2,2k a ubytování k tomu za 8k na 27.12.-1.1.

Opravdu nechceš raději potěšit cestou do zahraničí např. k Valentýnu než na Silvestra ? smiley smiley cenově budeš na 1/4

0 Citovat

A musite letet? Si to dejte vlakem/busem do Budapešti... nebo někam do Polska... Ale ted je na shaneni ubytovani docela pozde.

0 Citovat

Dost dobrou nabídku teď najdeš na portálu HRS.de/pl
4* hotel Scandic v centru s obchodním centrem ihned za rohem a tu nejlepší restaurací ve Vratislavi Kuchnii máš hned za rohem! Cena - 1.200 Kč / 2 os. smiley

Autobus z Prahy a zpět vychází na cca 1.050 Kč / osoba na adrese Polskibus.com smiley

0 Citovat

Čau Dave
Mohl by jsi mi prosím doporučit nějaký hotel na silvestra v Praze pro dva a to co nejlevnější ?
Nejlevněji jsem sehnal za 6tisíc, což samozřejmě chápu, že na silvestra není moc, ale i tak pro studenty je to za noc dost peněz.

Díky za odpověď smiley

0
6 reakcí