Ahoj, vzhledem k nutnosti změnit termín odletu o 1 týden s tím, že zakoupenou letenku mám neměnnou a nevratnout, sháním co nejvýhodnější let, který by mě přesunul v podstatě kamkoliv do Thajska či Vietnamu. Nevíte někdo o něčem výhodném jednosměrném? Předem díky  .

Letenka Thajsko/Vietnam

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

2 reakce

Ahoj, vzhledem k nutnosti změnit termín odletu o 1 týden s tím, že zakoupenou letenku mám neměnnou a nevratnout, sháním co nejvýhodnější let, který by mě přesunul v podstatě kamkoliv do Thajska či Vietnamu. Nevíte někdo o něčem výhodném jednosměrném? Předem díky smiley

0

Jestli chces nechat propadnout let tam a tak s letem zpatky nepocitej ten ti taky propadne .

0 Citovat

Pozor na jednu věc, pokud nenastoupíš na let, ruší se i zpáteční letenka. Pokud se pletu, opravte mě, ale mám s tím tuto zkušenost doposud.

Kdybys našel levnou letenku do Bangkoku a chtěl se mrknout i do Vietnamu, přelet snadno uděláš s [url]vietjetair.com[/url] nebo [url]jetstar.com[/url] (tam si přepni jazyk na Vietnam - English) nebo AirAsia (přesun na letište Don Muaeng je zdarma ze Suwarnabhumi), ostatní létají na Suwarnabhumi.

Návod na víza do Vietnamu je v mém podpisu.

0
2 reakce