Zdravím, měl bych jeden dotaz. Kolik hodin před odletem mne pustí s letenkou do airside zóny, která je za pasovkou,rentgeny atd.? Přece jenom je to bezpečnější část letiště, oproti příletové a odletové hale, kde se mohou pohybovat všelijaká individua  .

AIRSIDE zóna na letišti

Založil ve fóru Letiště

6 reakcí

Zdravím, měl bych jeden dotaz.
Kolik hodin před odletem mne pustí s letenkou do airside zóny, která je za pasovkou,rentgeny atd.? smiley Jde mi o to, že v MAD poletím spojem v 6:30, tudíž se mi nechce platit za hotel a hodlám přespat na letišti. Na letiště dorazím dejme tomu před půlnocí tak jestli budu moci jít rovnou na kontrolu a poté do airside zóny. smiley
Přece jenom je to bezpečnější část letiště, oproti příletové a odletové hale, kde se mohou pohybovat všelijaká individua smiley

Díky za případné odpovědi smiley

0

Záleží, pokud skenují boarding pass, tak tě dřív jak po půlnoci nepustí. Pokud ne, mohl bys projít. Jinak Madrid je pěkně předimenzován, takže i landside splní účel smiley

0 Citovat

Tak to bohužel asi nezjistím dopředu, jestli skenují nebo ne. Každopádně mi to letí z T1, a to se mi nezdá jako terminál s velkým prostorem na spaní smiley
Chápu tedy správně, že i pokud skenují b-p , tak mne cca v 1 ráno pustí do airside? smiley

0 Citovat

čtečka hodí error pokud půjdeš o den dříve smiley

0 Citovat

díky moc smiley

0 Citovat

zdravim, na jare me uletelo letadlo a tak jsem byl nucen to taky preckat v odletove hale.Po mensi konzumaci pifka v Mc Donaldu za vybornych 1,2 ecka, ktery jede nonstop, se to dalo preckat do 2 h rano a odbavit se.Jinak tam nocovalo celkem dost lidi.

0 Citovat

Dobry den, mam tu samou prosbu ovsem ted na letiste v Lime. Priletim tam v noci v 22.35 a chci rano v 6 hod preletet do Cuzka, takze nocleh nema cenu resit.Mate nejake rozumne info, jak to na letisti vypada z hlediska kradezi v pripadnem noclehu na letisti a zda je to vubec mozne,se co nejdriv odbavit na ranni let? dekuji

0
6 reakcí