BA mají další chybu. Nabízí letenky do Mexika ve FC za 18 tis.. Termíny jsou až do června 2016. .

Error fare BA Zpáteční letenky do Mexika ve FC za 18 tis.

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

taky ma to rusenie nechava kludnym,
zatial to mam na AA.com vsetko confirmed, kupovane cez AA.com, len ak sa buduci tyzden objavi dalsie chyba u BA do First,tak uz na to kaslem smiley
minuly tyzden som dal 1100eur za First do KUL, vcera dalsich 600eur na Cancun, tak moja creditka dostava zabrat,a to mi tam este visi transakce s Air New Zealand, tak si musim dat pokoj a prestat sledovat letenky,lebo to spatne skonci so mnou.... smiley

0 Citovat

Tak mi právě přišel email od BA, že se straaaašlivě omlouvají, ale že to musí zrušit. smiley Kupoval jsem přes Student Agency, platil jsem kartou, e-ticket jsem měl v e-mailu. Na webu BA i na view trip mám zrušeny lety PRG-LHR a LHR-PRG. Zbývající lety jsou operovány AA a jsou zatím stále confirmed, ale je jasné, kam to míří - je to sport smiley

0 Citovat

p.s. na FT sa dnes poobede objavila BA F rt WAW-karibik (BGI,UVF,POS) za ~1,700 EUR a vyzera to ako normalna "sale" cena, t.j. ziadny error > http://www.flyertalk.com/forum/premium- ... 76eur.html

0 Citovat

tak PRG-CUN (kupovane na AA.com na marec 2016) mam dnes v stave "cancelled" , game over again smiley

0 Citovat

Jinak v matrixu ted visi velmi ekonomicky zajimave lety PRG - CUN v monkey class (kdo hleda najde) smiley Ale ja si vybojuju to svoje F smiley

0 Citovat

Kolik je cena za ten zajimavy let?.)

0 Citovat

Tak letenky bookovane na aa.com se od vcera ("Cancelled") zmenili zpatky na "Ticketed" smiley Myslim ze to aa.com tentokrat budou mit tezke..

0 Citovat

me vcera taky dorazil emal ohledne zruseni a dneska na aa.com letenky stale ticketed..ale na ba.com uz nejsou smiley
takze to je stale v procesu...

0 Citovat

tak som si to znovu skontroloval na AA.com, mam tam znova "ticketed" , ale ziadne lety sa mi u toho uz nezobrazuju,
skusil som skontrolovat stav cez web http://www.americanairlines.de a tam mam vsetky segmenty ""have cancelled" ,
ani na CMT uz to nevidim, tam uz mi tiez ziadne segmenty nezobrazi,iba oznami jednu vetu: 4649 - This trip cannot be found. It may have been cancelled.

0 Citovat

Psali jste uz nekdo na aa nejaky ofiko vyjadreni nebo DOT ? Chystam se na to vecer .. smiley

0 Citovat

Zatim sem zalozil ticket na aa a vyplnil DOT - na FT muzete najit dobrou sablonu smiley

0 Citovat

Z DOT se ozval pan s tim, ze si vyzada stanovisko AA, ktere bude do 30ti dnu..

Dostal sem doporuceni zalogovat complaint jeste sem:

http://ec.europa.eu/transport/themes/pa ... dex_en.htm

Ticket stale sviti "Ticketed"

0 Citovat

Výživná je i diskuze smiley http://ekonomika.idnes.cz/ruseni-vyhodn ... oakcie_neh

0 Citovat

Hele přeji vám, ať to vyjde. Já v době, kdy to šlo bookovat šlapal na kole po Slovinsku s tak mizerným připojením, že jsem vzdal nějaké hrátky šálivé:-)

0 Citovat

Jsem dlouhodoný pozorovatel všech stran a ikdyž normálně nereaguji, tak na tvůj kometář musím.
Tvůj komentář na mě působí tak, že tam kam lezeš, tak lezeš rád a dlouho, hlavně hodně hluboko.. auu.. smiley A věřím, že to nebude jen zde na fóru smiley

S happyfly sice nemám nic společného, ale rozumím tomu, že každé začátky jsou težké. Na tebe, kickcosi, si zpětně nepamatuji, takže ty si asi nebudeš pamatovat na začátky CL a vůbec na začátky Davida aka Narayena, Banana, Bananka, Kokose, Kokoose, Redakce, Fiata Punto.. smiley
Kdyby sis přečetl jeho historické výkřiky, asi by ses docela divil a spoustu svý slov vzal možná zpět - zde by hodně záleželo na tvém charakteru, ale vzhledem k tomu, jak lezeš hloubš a hloubš, tak by to asi zůstalo stejné.. smiley No, co Ti budu povídat.. byla to jízda! David za to uměl pěkně vzít a uměl se fakt prosadit! smiley Ostatně, proto si založil tento web. U sousedů byl značně něšťastný. Nedivím se - v první řadě těm sousedům. Kázat na tomto místě o zakládání x nicků také není na místě. David je totiž jasný mistr převleků viz. výše ty jeho nejoblíbenější (ne, to vážně nejsou všechny smiley). U sousedů to s kamarádama občas předvádí i dnes a víš co? Jde mu to. Asi pro to má cit smiley A koneckonců mě to baví smiley

Kopírování bych nezmiňoval už vůbec, protože to dělají všichni, úplně všichni. A určitě není ostuda si přiznat, že místní mistři by v tomto bodovaném úseku s velkým náskokem obsadili první příčku. smiley

Je ale potřeba také zmínit, že výkřik happyfly, v diskuzi na idnes, se řadí k jasnému faulu a odpadu. Zcela jistě nebyl namístě. smiley Ondro, tohle se neříká!:twisted:

Bojím se, že zde budu tímto prvním příspěvkem nepopulární. Minimálně u kickcosi. Tak, teď už jen počkám, jestli si mě hned po prvním příspěvku najde cenzůůůra.. Kecám, nebojím se smiley

Mějte se letenkově smiley

0 Citovat

Škoda, že Luko smazal všech 1000 příspěvků, co jsem na AL měl smiley mohli jsme to rozebrat víc do hloubky.. Pak bys asi také nepsal spojení, že vzniklo CL, protože mě na AL neměli rádi? Ale to je jedno, bylo to před 3 roky.

Dnešní situace je bohužel taková, že stejně nevybíravě jako Ondřej mluví hlavní rada AL, tak se nediv, když občas ulítne nerv a registruješ se na další email a jdeš argumentovat, bránit se a .... dostaneš zase ban a vše se překroutí vůči tobě, protože s tím nic neuděláš.

Kopírování ani nevím kdo vymyslel, protože ve světě médií je to zcela běžná věc. Odkud berou obsah hlavní české servery idnes, novinky, atd.? Ano, ze zahraničí - vlastní obsah? Pouze ten, který se týká ČR.
Stejné tomu je i zde, nebudu soustředit své síly hledání letenek na celou Evropu, ale na ČR a okolní letiště, která mají smysl. A pokud chceš vědět, kdo víc kopíruje, není nic jednoduššího než založit excel a vést statistiku. Asi se budeš divit, jak škaredě jsi se ustřelil smiley

0 Citovat

Jsem rád, že po letech je u Davida vidět velká změna v komunikaci. Dle jeho příspěvku je vidět, že se s ním nechá v klidu diskutovat. To dříve, bez urážky Davide, nebylo jednoduché. Tvůj komentář beru a do jisté míry mu dávám za pravdu. Z části to vidím ještě pořád jinak, ale o tom to přeci je.

Na celý příspěvek Kickassone (rozhodl jsem se nick zkopírovat, nerad bych Tě urazil) reagovat nebudu.
Kvalitou odpovídá předškolnímu věku. Zaujatost z něj přímo stříká. smiley

Musím Tě zklamat, jak jsem již psal (asi jsi nečetl) s happyfly nemám nic společného. Jsem dlouholetý uživatel AL, který se na nic neschovává.
Mé jméno je mým nickem. Urazit jsem Tě, kickassone, nechtěl. Pouze mi přišlo, že tvoje vyjadřování se ubírá směrem, kterým jsem popsal výše.
Nic víc v tom nehledej. Jen jsem na to v diskuzním fóru poukázal smiley

0 Citovat

Hlavně se mi tu nehádejte, nebo to bude jak na akčníchletenkách..

0 Citovat

Tak som formalne poslal staznost na AA cez "DOT" - asi to na 99% k nicomu nebude, ale aspon to bude zaevidovane a dalej uvidim, co z toho bude....

miro | http://my.flightmemory.com/miro776

0 Citovat

Ba má další chybový tarif. Sice to neni FC, ale jedná se o letenky na Havaj ( a to i přes vánoce) z Amsterdamu za 11 tis.

0 Citovat

i z Paříže... 388 éček.

0 Citovat

No prej i Varšava, ale tu jsem zatim nenašel

0 Citovat

Konkurence (Tom) dneska objevila ten libovy tarif se 40ti hodinovyma prestupama v Moskve smiley Bylo by idealni kdyby co nejvic lidi napsalo na Transaero, ze by chteli ten tarif vyuzit, jestli by nebylo mozne trochu upravit navaznost na spoje z PRG ? Ja to asi zkusim, kdyby ty spoje lip sedly, tak bychom po skvele dostupnem MIA meli dalsi paradni zimni destinaci za rozumne penize (a Travel by driv zkrachoval smiley smiley smiley).

Jinak z AA.com mi prisly penize - na letence o cca 300kc (platil sem v $ z CZK karty) vic nez kolik sem platil ja (thumbs up). Zatim se ozvali akorat z EU, ze je nutne resit tenhle pripad s lokalnim uradem pro spotrebitelska prava. Az se vratim z Krety, tak jim jeste napisu ofiko stiznost. Zkusim z aa.com vyrazit aspon voucher smiley

0 Citovat

Zdá se, že ti co koupili, tak možná i odletí smiley
http://ekonomika.idnes.cz/soudni-spor-l ... oprava_suj

0 Citovat

Jojo sleduju to.. smiley

Smutne je, ze aa.com/ba.com vedi ze tady jasne porusili zakon (i kdyz jim samozrejme rozumim) a ani nemaji chut nabidnout zadne alternativni reseni - bohuzel (pro ne) se tady tentokrat nemaji na co vymluvit smiley

0