Zdravim. Urobilo sa mi volno v praci od 7.-12.9 a teda asi by som rad vypadol niekam. Zhanam lacnu letenku (do 100e) niekam k moru. Nemam nejake specialne preferencie, snad iba pieskova plaz.. odlet kludne praha, budapest, vieden, katowice. Uz som co to preluskal, no nic sa nepodarilo najst, tak len ci niekto niekde o nieco nahodou nezakopol, co mi uslo. Ma este zmysel cakat kym bude 6.9. a nieco booknut na poslednu chvilu? Lebo zda sa mi, ze lowcosty su par dni pred odletom najdrahsie... Vdaka za tipy .

Last minute?

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

4 reakce

Zdravim. Urobilo sa mi volno v praci od 7.-12.9 a teda asi by som rad vypadol niekam. Zhanam lacnu letenku (do 100e) niekam k moru. Nemam nejake specialne preferencie, snad iba pieskova plaz.. odlet kludne praha, budapest, vieden, katowice. Uz som co to preluskal, no nic sa nepodarilo najst, tak len ci niekto niekde o nieco nahodou nezakopol, co mi uslo.
Ma este zmysel cakat kym bude 6.9. a nieco booknut na poslednu chvilu? Lebo zda sa mi, ze lowcosty su par dni pred odletom najdrahsie...

Vdaka za tipy

0

Není to jak s klasickýma dovolenýma. Cena letenky neklesne v tomhle čase a bude jen dražší.

0 Citovat

Resim stejny problem (teda nevim jestli to nazvat zrovna problem, je to spis radost smiley).. Ted sem zrovna poslal kamarada v utery s Condorem z Lipska na Corfu za 99.98 € / osoba.. A sam shanim nejaky vylet tyden po tobe..

Ja sleduju letenky z DE a kombinuju to se sledovanim LM - nicmene letosni nabidka je dost slaba (poprve po letech se shodnu s PR clanky ktere vydavaji pochybne na cestovni kancelare na pochybnych mediich typu "lzidnes.cz")..

To Corfu je bohuzel na tvoje terminy pase, stejne tak jako Antalya, kam se sice dostanes za 39€ / osoba tam, ale nevim jak se dostat rozumne zpatky smiley Za 179.98 € / os by slo Lipsko - Herak, ale je to jenom 4.9. - 9.9., tzn patek - streda smiley

Ja to zatim vidim na tyden na Skiathosu z Mnichova (159.98 € / os), ale bohuzel zrovna na konci tveho tydne neleti Condor zpatky (nechapu proc ?) smiley

Lowcosty jsou v tomhle pripade nonsense, chce to charter nebo LM..

EDIT: Ve ctvrtek sis mohl koupit letenku first classem do Cancunu na pristi tyden smiley smiley smiley

0 Citovat

No, ja som z Bratislavy, cize Nemecko je pre mna taktiez pase. Skoda, ze som sa to nedozvedel aspon o tyzden skor. Este som nasiel prave Cyprus - odlet Katovice, prilet Budapest ale je to iba na dva a pol dna, co neviem ci sa mi chce nejak riesit...

0 Citovat

Znova je to pre mna aktualne. Akurat je to o dost flexibilnejsie. Od dvoch tyzdnov do konca oktobra, niekam kde je teplo a da sa este okupat. Tiez na max 5 dni. A urcite nechcem do nejakeho mega rezortu.. Nikto nic? Ak by boli kapverdy alebo kanare, cosi si este viem priplatit...

0
4 reakce