PROSÍM O POMOC. NEVÍM JAK SE NA LOPATĚ SEDÍ. Chci letět na Nový Zéland kolem 20.12.2015 za přáteli, jen potřebuji letenku. Odlet by byl někdy kolem 20.12.2015 ( je jedno jestli 17.12. nebo 23.12.), ale mělo y to být na 3týdny- takže zpáteční letenka. Na různých webech jsem našla nejlevnější za 30.768,-. Najdete někdo levnější? Popřípadě mi poraďte: mám letenku koupit už teď nebo mám počkat na akční letenku? Máte s tím někdo zkušenost? Minulý rok byla třeba akční letenka v listopadu, ale nevím jestli když jsem omezená trochu datem + - 20.12.2015, jestli taková levnější letenka je vůbec reálná...... .

Nový Zéland- letenka v prosineci 2015

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

1 reakce

PROSÍM O POMOC. NEVÍM JAK SE NA LOPATĚ SEDÍ. Chci letět na Nový Zéland kolem 20.12.2015 za přáteli, jen potřebuji letenku. Odlet by byl někdy kolem 20.12.2015 ( je jedno jestli 17.12. nebo 23.12.), ale mělo y to být na 3týdny- takže zpáteční letenka. Na různých webech jsem našla nejlevnější za 30.768,-.
Najdete někdo levnější?
Popřípadě mi poraďte: mám letenku koupit už teď nebo mám počkat na akční letenku? Máte s tím někdo zkušenost? Minulý rok byla třeba akční letenka v listopadu, ale nevím jestli když jsem omezená trochu datem + - 20.12.2015, jestli taková levnější letenka je vůbec reálná......

0

Za tuhle cenu bude letenka vždycky, já osobně bych ještě počkal... Určitě se ještě nějaká fajn akce najde...

0
1 reakce