Zdravím všechny, potřeboval bych prosím poradit. Rádi bychom přes Vánoce někam za teplem (min. 7 dní) - 2 dospělí a 3leté dítě. Napadají mne destinace jako Kuba, Seychely, Mauritius.. Shánět letenky již nyní nebo ještě vyčkat? Lze sehnat letenku pro takto staré dítě za nižší cenu? Ubytko chci zajistit přes booking, mám genius.. Nebo je lepší pořídit již balíček přes CK? Díky předem všem  .

Vánoce 2015 - 2 dosp. + dítě

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

1 reakce

Zdravím všechny,

potřeboval bych prosím poradit.
Rádi bychom přes Vánoce někam za teplem (min. 7 dní) - 2 dospělí a 3leté dítě.
Napadají mne destinace jako Kuba, Seychely, Mauritius..
Shánět letenky již nyní nebo ještě vyčkat?
Lze sehnat letenku pro takto staré dítě za nižší cenu?
Ubytko chci zajistit přes booking, mám genius.. Nebo je lepší pořídit již balíček přes CK?

Díky předem všem smiley
Pavel

0

Ahoj ,

Začal bych určitě hledat letenky již teď ! Ceny půjdou jen nahoru - jestli už termíny nejsou vykoupené.

Do jaké cenové relace by jste se chtěli vlézt?

Přes CK se mi to zdá zbytečné , pokud si vše dokážeš zorganizovat sám ( otázka pár hodin hledání a práce VS platit za to samé CK ((zobecněně řečeno, některé CK mají nabídky na destinace , které jsi jmenoval slušné = německé ))

Dej vědět, zkusím se podívat a projet to = dej vědět cca. představu kolik by byl strop a kam by jste chtěli asi jet nejradši. ( S malým/ou asi budete chtít pohodu, klid a žádné cestování okolo?)

Ohledně ceny pro dítě to by mělo být výrazně nižší.

Ahoj!

0
1 reakce