Zdravim, potřeboval bych poradit s hledáním letenek do destinací za koupáním v posledním týdnu v roce přibližně od 26.12.2015 do 3.1.2016. Zatím jsem zkoušel Kanárské ostrovy, ale nic zajímavého jsem nenašel. Jde o 2 dospělí a jedno dítě 5 let. Jde mi o nejlevnější variantu. Díky za pomoc .

Nejlevněji poslední týden v roce za teplem, kamkoli

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

13 reakcí

Zdravim,

potřeboval bych poradit s hledáním letenek do destinací za koupáním v posledním týdnu v roce přibližně od 26.12.2015 do 3.1.2016. Zatím jsem zkoušel Kanárské ostrovy, ale nic zajímavého jsem nenašel. Jde o 2 dospělí a jedno dítě 5 let. Jde mi o nejlevnější variantu.

Díky za pomoc

0

já jsem si koupil letenky do Hurghady od Smartwings. Odlet je z PRG 26.12. 0:05 ráno a přílet do PRG 2. 1. cca 10:00 ráno, bez přestupů, cena 8.200,- za os., hotel kupuji na tui.de kde je v ceně allincl. a dítě skoro vždy zdarma, takže levněji než od hotelscombined. atd. A hlavně nemusím ještě připlácet cestovce za nějaký prostřený stůl na Nový rok smiley

0 Citovat

Jestli chces Tome letet z Prahy, tak to klidne rovnou vyres jako Viktor - jedina cenove zajimava alternativa je kazdorocni nadilka Nemeckych / Rakouskych charteru za exotikou + jejich klasicke Kanary - nicmene treba loni to nebyla takova slava jako rok predtim.

A k te Hurghade - ja sem osobne pres Vanoce nikdy nebyl, ale kamaradka byla (pres Silvestra) asi 5 let zpatky a pry byla 2x po kolena v mori - nebylo to pry uplne studene, ale na zadnou velkou valecku na plazi to taky nebylo - mozna to bylo jenom spatne pocasi ten rok.. Naopak kolega v kanclu byl loni v lednu na Kanarech (koupil prave nejaky supercharter za par euro MUC) a neda od te doby na Kanary dopustit - pocasi pry perfektni (slunicko sem tam mrak, obcas 15 - 20 minut sprchlo) a vcetne bydleni meli pry naklady podobne (za 3 tydny) jako ma normalne v Praze - s tim ze nakupovali v supermarketu a varili si v apartmanu.. Ale zase znam historku od jednoho cyklisty, ktereho pri vyjizdce v lednu na Tenerife chytla snehova boure smiley

A do Egypta se na CL lita za 4500/os businessem smiley smiley smiley

0 Citovat

by jsem tam v lednu a paráda. teplé moře na slunci tak 30 st., ale někdy fouká studený vítr, ale je taky důležité vybrat hotel, kde mají vyhřívané bazény, jinak je v nich voda ledová,
Do Egypta o vánocích za 4.500,-???

0 Citovat

aby som ozivil topic, koniec roka sa blizi, nejake nove tipy? smiley

Egypt, Dubai, Kanare idu vsetky za najmenej 270 Euro, priemer 350 Euro

0 Citovat

Co jsem se dival teploty v Dubai na novej rok tak nic moc. Moc se mi to na koupačku nezdá, jinak by to samozřejmně byla idealní destinace.

0 Citovat

Teploty na prelomu roku v Dubaji jsou pocitove jinak nez pohledove na meteostatistiky. Prelom roku byva jeste dobry. Ale samozrejme nic neni 100%, ze? Stat se muze... V noci uz se obcas hodi i tenka mikina. Ale ohnostroj je ultrakvalitni smiley

0 Citovat

co je CL?

0 Citovat

Hurghada je o ničem, ani extra teplo tam nebude... na Kanárech se dá alespoň jezdit po výletech.

0 Citovat

do Hurghady jezdím často, teď o vánocích zas, a na nepřízeň počasí si nemůžu stěžovat, silvestr--cca 30 st. na slunci, večer asi 21st., moře cca 23st.,,,,akorát ty bazény musí být vyhřívané., stmívá se stejně jako u nás,,,,takže žádný strach,,,

0 Citovat

jestli chces do Egypta na prelomu roku, tak doporucuji Marsa Alam,ktery je cca 300km jizne od Hurhady. Je tam tepleji a mene fouka. Nicmene nepocitej, ze v mori se budes koupat, jsou to ziletky. A bazeny vyhrivane, jinak se nevykoupes ani v bazenu.Teplo je kolem 30st,ale ve 16 hod uz je tma.

0 Citovat

Jinak co si pamatuji kanáry (přes 10 let) tak jsme se na silvestra koupali v oceanu celkem na pohodu...

0 Citovat

Nevyřešil někdo tedy kam po Štědrém dnu?

0 Citovat

mrkni na letenky z warsava na larnacu - wizzair - 23.12 tam a 30.12 zpet.. Pravda, neni to PO Stedrym dnu, ale my letime..Cena srandovni, momentalne nejakych 900 kc s WDC, my kupovali za 1600 smiley(((

0
13 reakcí