Ryanair potěšil milovníky severské přírody. Otevře nové linky ve Švédsku - Ängelholmu, Jönköpingu a Kalmaru. .

Ryanair: nové destinace

Založil ve fóru Letecké společnosti

a ty myslis ze tie cestovky to nakupuju za 7-8000Czk?

0 Citovat

Brno ma z Wizzairem Luton , souhlasim ,ze by se v jednom z mist mohl ten Standsted vymenit za neco jineho

0 Citovat

No ja myslim ze kdyby naopak prisli s konkurecnima destinacema proti TS, tak by spousta lidi z Prahy klidne do OVY vlakem nebo autem prijela - pokud bude napr. Korfu (s TS 8000) za 3k, tak si to spousta lidi spocita - ja takhle jezdim standardne do Blavy, Norimberka nebo Vidne na spoje (vsechny 3 letiste sem letel loni s lowcostem)..

0 Citovat

OMFG smiley

0 Citovat

mikir nepřeháněj, zahlcuješ nám volné řádky v databázi... smiley

0 Citovat

Dle mého názoru se už Ostrava nikdy nevzpamatuje a moc v to nevěřím, jednou za rok 19 - 20 zaří příjede 220 tisíc lidi na dny nato, což je prakticky celkový počet přepravených osob za rok. smiley

http://ekonomika.idnes.cz/letisti-v-ost ... oprava_suj

Sice bydlím, od letiště asi 15 minut autem, ale naučil jsem se létal nejvíce z Katovic, nádherná dálnice plus parkování skoro zadarmo, normální a rychlý check in a s tím další funkční služby.

Zasadní rozhodnutí pana Tošenovského a Lukšy v roce 2004 podepsalo konečny ortel a rozvoj tohoto kraje "Jeho slova: přece nebudeme podporovat nějaké baťužkáře".

Otevřeně mě skoro až šokoval Ryanair z plánem otevřít takové množství nových linen z Prahy, žeby vedoucí management "čti žáby na prameni" byli odejiti?

A o ceně vlaku kdy 3 km staly 579 milionu, raději mlčím jo dotace.

0 Citovat

Loni jsem letěl z Londýna do Ostravy. Po příletu víc než hodina fronta na pasovce. To jsem fakt nechápal. Takže díky, ale Ostrava nikdy více.

0 Citovat

Předběžné letové řády a rotace k dispozici, stačí změnit IATA kód v url https://www.ryanair.com/cz/cs/booking/h ... 17-11-05/2

PRG-AGP: pá, ne
PRG-BCN: denně
PRG-BLQ: út, čt, so
PRG-BUD: po, pá, so, ne
PRG-EDI: út, čt, so
PRG-EIN: denně
PRG-KRK: čt, ne
PRG-MAD: út, čt, so, ne

PED-STN: út, čt, so

0 Citovat

https://pelipecky.sk/nove-linky-budapes ... -bordeaux/

0 Citovat

Zítra chystá O'Leary velkou konferenci k zahájení letů z Ukrajiny smiley V plánu je Kyjev IEV a Lvov.

0 Citovat

Lvov-Bratislava a Praha-Kyjev? smiley

0 Citovat

Konference se koná v Kyjevě smiley ale BTS tam vidím jako vhodného kandidáte, už jen proto, že jde prostě Wizzu po krku.

0 Citovat

Tak hlavne jim jde po krku v Polsku , nejen tema cenama Wroclaw-Warsawa - Gdansk , ale i Krakow ted mel Kanarske za 180 zlotych jednu cestu , vim ze byvaji i levnejsi ale zase z Ostravy je do Kraowa kousek , Kyjev by ale mohl byt odrazovym mustkem i jinam , jednou se uz musi pustit i mimo Evropu , ale ted by neco mohl pustit na Patricka ... uz nebyla dlouho akce za 2 eura smiley

0 Citovat

з Києва у Лондон, Манчестер, Стокгольм і Ейндховен!
takze Londyn, Manchester, Stokholm a Eindhoven z Kyjeva, poobede tlacovka z Lvova bude... predpokladam nieco podobne

0 Citovat

Z Lvova to bude 7 linek: Eindhoven, Londýn, Budapešť, Wroclaw, Krakow, Berlin (SXF) a Memmingen. Aspoň podle fly4free.

Škoda, není tam nic z ČR, a to bych řekl, že je tu Ukrajinců víc než dost na to, aby se jim to vyplatilo.

EDIT: Dnes jsem nějak nesoustředěný a teď koukám, že jsem do příspěvku zapomněl dodat odkaz, kde jsem to vyčetl.

0 Citovat

no ta budapest aspon pre nas zo zapadneho Slovenska nie je zla volba, lebo napr. vlakom sa dostat do Lvova trva realne 15 hodin s prestupmi a 21 (!) hodin napriamo. O cene ani nehovorim...

0 Citovat

Tuší někdo, co za tou mega expanzí stojí? Dorazí tolik nových strojů nebo je to jen „zimní ego“?

0 Citovat

smiley

0 Citovat

krk-lwo? To ma jaky smysl?

0 Citovat

no asi taky ako KRK-PRG smiley
skor ma zaujalo, ze idu priamo po krku Wizzairu - ten zacina Berlin-Lwow aj Wroclaw-Lwow o par mesiacov skor

0 Citovat

úspora tak 5 hodin času? A hlavně tady v Česku si pořád myslíme, kolik tu máme Ukrajinců, ale v Polsku jich je mnohonásobně víc. Třeba jen ve Wroclawi je každý desátý obyvatel Ukrajinec, ty linky z PL na Ukrajinu mají velký potenciál.

0 Citovat

Pražáci přeci mohou jásat, z těch nových linek už se třeba rýsuje nádherný routing PRG-KRK-LWO-BUD-PRG smiley

0 Citovat

Co ti na tom nesedí?

Jde to udělat oběma směry:

středa: PRG-BUD 17:20 18:30
čtvrtek: BUD-LWO 12:25 14:35
pátek: LWO-KRK 9:25 9:25
neděle: KRK-PRG 12:25 13:30

nebo delší varianta

neděle: PRG-KRK 10:55 12:00
úterý: KRK-LWO 7:00 9:00
čtvrtek: LWO-BUD 15:00 15:10
pátek/sobota: BUD-PRG 16:20 17:30

0 Citovat

jaj tak s overnight stay ano smiley ja som hladal nieco len s parhodinovym prestipom v BUD/KRK smiley

0 Citovat

Při procházení aktuální akce jsem si všiml, že nově se bude létat Vilnius z Norimberka od listopadu. Mohly by být super ceny, tak jak jsou z Berlína.

0