Ahoj, nevíte někdo jak se nejlevněji dostat do centra Benátek z letiště Marca Pola? Někde už to možná někdo psal, ale nemůžu to najít... díky moc! Verča .

Benátky - Marco Polo (VCE)

Založila ve fóru Letiště

Vydrž, kluci už to mají naprogramované a teď ladí detaily :)

0 Citovat

Ahoj,

je možné využít v okolí Benátek nějakou pláž na kterou nebudeme muset Vaporettem? (bydlet budeme v Mestre) Moc se nám nechce dávat 20 euro na osobu za jednodenní lístek. Je něco bližšího než busem do Jesola? :)

0 Citovat

.


img-0060.jpg
img-0083.jpg

0 Citovat

Tak az po 2 tydnech mi tato stranka povolila z mobilu pridat komentar a fotky... Nic proti, ale prijde mi to jako dost velka moucha. Kazdopadne nove stranky jsou krok vpred, ale zasadni chyby tohoto razu mi prijdou pomerne zasadni.

0 Citovat

A uz to zas nejde odesilat.. Dave, toto chce fakt opravit.. oprava tez nefunguje.. dost me to vytaci se priznam :-D

0 Citovat

Zdravím Stocky, dnes jsem koupil od Volotea také letenku do Benátek. Řeším jak se dostat z Marco Pola do stejného kempu jako ty..přílet také večer, jaká je tedy ideální trasa? Aby toho nebylo málo letéme ještě z Benátek do Neapole a tam je odlet také brzo ráno a řeším jak se dostat na letiště v 5..ale taxi to asi jistí..

0 Citovat

Stocky napsal(a):

A uz to zas nejde odesilat.. Dave, toto chce fakt opravit.. oprava tez nefunguje.. dost me to vytaci se priznam :-D

Ups, nevšiml jsem si tady té diskuze. Na mobilu, pravda přiznám se, jsme ani nepočítali s vkládáním fotek. Ale pokud to funguje, tím líp :D

Ten error s odesláním by už měl být fixnutý.

0 Citovat

prusam22 napsal(a):

Zdravím Stocky, dnes jsem koupil od Volotea také letenku do Benátek. Řeším jak se dostat z Marco Pola do stejného kempu jako ty..přílet také večer, jaká je tedy ideální trasa? Aby toho nebylo málo letéme ještě z Benátek do Neapole a tam je odlet také brzo ráno a řeším jak se dostat na letiště v 5..ale taxi to asi jistí..

Zalezi, v kolik priletis. Nicmene my jsme jeli busem 5 (nebo 15?) ted nevim, jednim z nich - ten, co jezdi do Benatek (ten do mestre konci brzy). Vystoupili jsme na zastavce parco gulliano nebo jak to bylo myslim (posledni zastavka pred mostem do benatek) a tam vzali tramvaj do mestre centro a zbytek dosli (40min rychle chuze). Ani tato tramvaj nicmene nejezdi nijak extra dlouho, myslim ze v pul 12 jela posledni z te zastavky..

0 Citovat

David Eiselt"][citace="Stocky napsal(a):

A uz to zas nejde odesilat.. Dave, toto chce fakt opravit.. oprava tez nefunguje.. dost me to vytaci se priznam :-D

Ups, nevšiml jsem si tady té diskuze. Na mobilu, pravda přiznám se, jsme ani nepočítali s vkládáním fotek. Ale pokud to funguje, tím líp :D

Ten error s odesláním by už měl být fixnutý.[/citace]

A neni to skoda? Vetsinu fotek pridavam z mobilu, kdyz uz nejakou pridavam.. A co se tyce toho mobilu, problem ani tak neni s tim vkladanim fotek, ale prispevku obecne, povede se mi z mobilu pridat tak 1 prispevek z 20..jinak to vzdy pise odesilam a tim to hasne. A jo, dokaze to fakt strasne nas*at.. Clovek je na dovolene, chce strucne poradit ostatnim cestovatelum kdyz uz dorazi o pulnoci na ubytko.. napise dlouhy prispevek a on se neodesle. Za me VELKA chyba a hodne mi to znechutilo pridavani prispevku zde, po teto zkusenosti jsem se na dlouho odmlcel a pridavam uz prispevky jen z desktopu, na kterem vsak moc casto nejsem. Bohuzel, odeslat prispevek z mobilu by podle me fakt melo fungovat bezchybne. Vcera jsem zkousel po dlouhe dobe opet, a stale nefunkcni (iphone 5s a safari prohlizec).

Edit: *Nastvat.. uz jsem se uklidil.

0 Citovat

To, že jsme nevěnovali pozornost fotkám z mobilu je fakt a podíváme se na to.

Otázkou je, proč ti nejdou posílat zprávy z mobilu? Safari mi funguje stejně jako chrome. Nemáš nějakou starší verzi iOS?

0 Citovat

Ne ne, nejnovejsi verze iOS.. kliknu na odeslat zobrazi se posilam a nic se nedeje.. minutu, dve.. jednou jsem to nechal asi i 5' pro zajimavost.

0 Citovat

Ted se ta zprava vyse odeslala hned. Ale kdyz jsem dal upravit, tak uz zase klasicky to nejelo:


img-0013.png

0 Citovat

Nove zpravy se odeslou - nicmene kdyz dam upravit predchozi tak uz ne..

0 Citovat

Tak aplikace na mhd vyzkoušena, vše šlapalo, stačilo koupit lístek a 3 minuty před nástupem do mhd ho aktivovat. :)

0 Citovat

Zitra vecer letim do Benatek. Odkud jsem měl hned druhý den navazující let. Ten mi ale posunuli až na 15:25. A ted řešim co dál. Budu spát tak, či tak na letišti. Jen nevím, jestli se vyplatí jezdit na půl den do Benátek, když tam pak jedu na prodloužený víkend o měsíc později.

Co byste mi doporučili? Být prostě na letišti, zapnout počítač a pracovat nebo se vydat do Benátek, případně do jiného zajimavého místa v okolí?

0 Citovat

Benatky su tak na pol dna :D, takze isiel by som hned rano tam a uzijes si ich aspon prazdne bez turistov, minimlane do nejakej 9-10 hodiny.

0 Citovat

Ted do Benatek, to akorat vyjde a na prodlouzeny vikend nekam vlakem (Verona treba).

0 Citovat

Tento pátek máme letět do Benátek (Volotea), bohužel právě na tento den je vyhlášena v Itálii stávka v dopravě. Stávkuje i řízení letového provozu, mezi 13-17h, takže našeho letu by se týkat nemuselo, přílet až 22:25.

Složité ale bude dostat se do hotelu v Mestre, autobusy jezdit nemají, pěšky je to 10 km a taxi drahé (min. 35€, víc než letenka...), jestli vůbec v tom chaosu bude šance.

Hotely kolem letiště jsou většinou už plné nebo strašně drahé.

Neměl byste někdo radu, jak jinak vyřešit?

0 Citovat

no vidim to asi na dohodu medzi zmatenymi pasaziermi, ktori budu cakat na bus na zastavke...a teda taxi ..alebo stopovat

0 Citovat

Myslím, že sis odpověděl sám, taxi nebo jiný hotel v Tessera - tam dojdeš pěšky z letiště - můžu doporučit z levnějších Gronda Lagunare, za 55 euro se snídaní mi přijde fajn cena, nic jiného nevymyslíš.

0 Citovat

Asi sem divnej, ale v pul 11 vecer v lokalite kde je stavka mi prijde 35eur za taxik jako super cena.-)

Zkousel si kontaktovat hotel a zeptat se jich jestli by ti neco nedoporucili?

0 Citovat

Taky bych jako ideal videl tonicovo reseni v podobe scuku s nekym na taxika.

Pak se jeste teda nabizi jedna skryta moznost, ikdyz ne idealni - pujcit si na noc auto a muzes si vybrat nejlevnejsi hotel v okoli x km.

0 Citovat

Díky všem za odpovědi.

Taxi vypadá opravdu nejreálněji, jenom si nedovedu představit, jak moc velký chaos tam bude :-) a jak dlouho bude potřeba čekat.

Ta cena 35€ je z radiotaxivenezia.com při online platbě předem. Mám ale trochu obavy, abychom nakonec odletěli, takže se musíme rozhodnout ve středu, kdy končí bezplatné storno hotelu. Jestli to riskneme nebo třeba nepoletíme vůbec...

0 Citovat

Ahoj,

mám nevyužitý voucher na transport z Marco Polo letiště do centra:

https://www.alilaguna.it/en/line...ea-arancio

Zakoupeno 15.11., platnost 1 měsíc, původní cena 50E.Prodám za polovic.

L.

0 Citovat

Dají se ve stánku na letišti koupit  i vícedenní Unica City Pass bez transferu z/na letiště?  ...nebo nutno koupit online a vyzvednout v automatu?  chceme jet ze stanice Tessera do Mestre a rovnou použít lítačku (dokonce prý už ani v zastávce Tessera nechtějí prodat obyč. lístek za 1,5E:-O) Poradí někdo? děkuji.

0