Ahoj, Pri Check-in jsem si vsiml, ze u pritelkyne je zadano Mr. misto Ms. a zmena osloveni by mne stala 2500 :/ Nevite jestli to mam risknout a nechat Mr? Nebo je zpusob jak to udelat aniz bych platil tolik ? Diky. .

Zmena Mr na Ms

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

5 reakcí

Ahoj,

Pri Check-in jsem si vsiml, ze u pritelkyne je zadano Mr. misto Ms. a zmena osloveni by mne stala 2500 :/ Nevite jestli to mam risknout a nechat Mr? Nebo je zpusob jak to udelat aniz bych platil tolik ?

Diky.

0

Mně se tohle stává poměrně často a neřeším to, což ale nevylučuje, že by to u nějaké společnosti vadit mohlo.

0 Citovat

Tak super, hned se mi bude lip usinat smiley

Diky moc!

0 Citovat

Me se stalo jednou u easyJetu a agentura ktera to bookovala mi rikala, ze je urcite lepsi to zmenit - nikdy nevis na koho narazis.. smiley zmenili mi to zadara..

Po Evrope to mozna neni problem, jestli letis mimo EU, tak bych se bal & resil..

0 Citovat

Wizzair se netvari, ze by to se mnou chtel resit. Jako kontakt maji pouze nadstandartne placenou telefonni linku.
Zkusim teda svoje stesti a budu doufam, ze to nikdo nebude resit smiley

0 Citovat

Ja to mam ted aktualne stejne jeste na neproletene letence Budapest-Dubai od Wizzair. Vubec me to nenapadlo resit, nechala jsem to plavat. Taky jsem si zadala Mr. misto Mrs. Trochu jste me ted nalomili. Mela bych to snad resit? Jaksi jsem to povazovala za bezpredmetny omyl, ktery nic neznamena ... Rekne tu nekdo vic?

0
5 reakcí