Chtěl bych požádat o radu, kde bych mohl sehnat nejlevnější letenky do Dubaje v termínu nejlépe 23.12. Mám ještě počkat, nebo koupit co nejdříve? Děkuji .

Dubai - poslední týden v roce

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

20 reakcí

Chtěl bych požádat o radu, kde bych mohl sehnat nejlevnější letenky do Dubaje v termínu nejlépe 23.12. Mám ještě počkat, nebo koupit co nejdříve? Děkuji

0

Vážně si myslíš, že v nejexponovanější termín v roce připlave nějaká sleva nebo extra nabídka?

0 Citovat

Koupit si je hned na jare, kdyz se nahodou nejaky objevi ... na pristi rok smiley

0 Citovat

smiley Vím, řeším to pozdě. Takže cenu 8500Kč za osobu mám asi akceptovat bez otálení?

0 Citovat

Okamzite. A bud za ni rad. Vloni se po silvestrovske navratove expanzi nedostalo par lidi do letadla. Nejmenovana letecka spolecnost prodala vice letenek, nez bylo mist v letadle. Naprosto plno bylo i pred vanocemi.

0 Citovat

smiley Vím, řeším to pozdě. Takže cenu 8500Kč za osobu mám asi akceptovat bez otálení?

já jsem dal 8.200 za let do Hurghady 26.12 - 2..1. smiley , což mi přišlo vzhledem k ostatním cenám levné, jen doufám, že ten let smartwings nezruší, takže budu doufat v plné obsazení

0 Citovat

Neviděl bych to, díky vysoké konkurenci, tak tak dramaticky, loni jsem koupil na začátku prosince termín 21.12-30.12 za 8K (QS)

0 Citovat

Omlouvam se za pitome dotazy - jsem cestovatel zacatecnik smiley jaka je sance, ze SmartWing zrusi let 24.12., stava se to casto? Ma cestovani primo na Stedry Den nejaka specifika, na ktera je treba dat pozor? Kdyz bude let zrusen, penize budou vraceny v plne vysi?
Ma smysl kupovat mistenky v letadle?

0 Citovat

Pověrčivý, ani nic podobného nejsem, ale jde mi o to, že cestujeme ve dvou, tak abysme seděli vedle sebe. Píšete "připlatit za zvolená sedadla" - ale prakticky to je místenka. Pokud si tedy tuto "místenku" nekoupím není pak jisté, že budeme sedět vedle sebe?

0 Citovat

Pokud to bude jedna letenka pro dve osoby, tak vedle sebe na 99% sedet budete. Podle me jedina varianta, kdy by nastal opak, by bylo kdyby 50 % cestujicich si zabookovalo sedadla tak, ze by nikde nezustaly dve volne vedle sebe.

0 Citovat

Nam uz se na teto lince s QS stalo, ze jsme nesedeli dva vedle sebe. Ale prisli jsme pozde na odbaveni a pri totalne nabusenem letu jsme byli radi, ze sedime kdekoliv, coz nam bylo jedno. Nekteri to stesti nemeli a zustali v Dubaji. Prodali vic letenek, nez byla kapacita letadla. Oboji se stane vyjimecne. Pokud tomu chces predejit, prijdi vcas na odbaveni (at nestojis na konci fronty) nebo se odbav on-line ... system te pusti 24h dopredu. Palubni vstupenky si vytisknes a na odbavovaci prepazce odevzdas jen kufry. Za sedadlo je zbytecne priplacet, pokud se nejedna o misto s vetsim prostorem pro nohy pro toho, kdo to nutne potrebuje.

0 Citovat

Děkuji za vyčerpávající odpovědi. Kde konkrétně pak najdu on-line odbavení (odkaz?)?

0 Citovat

priamo na stranke Smartwings (alebo ktorejkolvek leteckej spolocnosti s ktorou letis) klikni na odkaz Check-In. Vacsinou byva k dispozicii az 24 hodin pred odletom, ale to zalezi od spolocnosti, napr tusim Ryanair umoznuje az mesiac dopredu urobit checkin

0 Citovat

Ahoj všem, taky se přeptám na zkušenosti. Poletím do Dubaie kolem 16.2. tam, na konci měsíce zpět. Cena momentálně vychází nejlépe přes Kyjev za cca 7000..má cenu čekat nebo brát hned?:) D9ky

0 Citovat

bral by som Ukrajincov

0 Citovat

Ja bych klido pockal, myslim ze se jeste dockame nejake akce smiley

0 Citovat

Amplitudove kolisa Smartwings. Vetsinou ted u nich bezna cena kolem 8,5tis, ale s nakupem na listopad jsem cekala, koupila jsem pred 14dny za 6,7 tis. Pozvolny narust zpet na soucasnou cenu. Tento vyvoj se da opet predpokladat. Ale UIA tu cenu ma ted ... zalezi na tobe. Lepsi ceny se letos objevuji jen velmi sporadicky ...
Na teto trase nyni pouze teple jidlo a 1kelimek piti, 15kg zavazadel.

0 Citovat

je fakt, že pod 6500 za ktery to bude s Ukrajincema ted se dostat uz bude asi tezky..obzvlast kdyz potrebuju konkretni data

0 Citovat

Sdilim ten nazor. Letos uz tato trasa az na par vyjimek lepsi cenu neposkytovala. Takze je na to na tobe smiley Ono to tak vetsinou je ... clovek ceka a nedocka se, kdyz koupi, zase se tluce do hlavy smiley V letosnim roce fakt bida ... treba s Pegasusem to bylo jeste jakz takz. Ale do unora a na konkretni data ...
Smartwings si ale myslim, ze svoji "amplitudu" znovu zopakuje ... pak jsou docasne dostupne terminy na celou sezonu ... Vzdycky rikam ... pred zrusenim vizove povinnosti (resp.zavedenim bezplatneho viza) se nam o takove cene mohlo jen zdat ...a to je chvilka zpatky. Konkurence uz se mezi sebou docela potloukla smiley Znovu se jim do bitky nechce.

0 Citovat

Měl bych dotaz k ubytování v Dubaji- u hotelů je většinou uvedeno: Nezahrnuto v cene: Poplatek za sluzby ve vysi 10 %, Turisticky poplatek ve vysi 10.00 AED za noc, Dan ve vysi 10 %. Musím tedy počítat s tím, že mi to v hotelu naúčtují +20% a 10AED/den? Při ubytování v soukromí (airbnb) zde nejsou tyto poplatky a daně?

0 Citovat

Ano. Rid se informacemi uvedenymi u toho/ktereho ubytovani. Obecne, nejen v Dubaji. Hotely odvadi povinne poplatky mestu. Privatni ubytovani nabidnute pres airbnb jiste nefunguje pod licenci ubytovacich sluzeb a tudiz te hostitel mestu nepriznava. Pokud jedes ve smisenem nesezdanem paru, dej si pozor i na podminky ubytovani z tohoto pohledu. Obzvlaste levne hotely vas nemusi ubytovat v jednom pokoji.

0
20 reakcí