Ahoj, mám dotaz. Chystáme se na 14 dní na Srí Lanku (přelom února a března 2016), Fly Dubai nabízí letenky za 11,5k, což se jeví jako celkem dobrá cena. V posledních 14 dnech, ale rezervační systém píše, že je posledních 5 volnejch míst (předpokládám, že je to markentigovej tah, ale co kdyby). Proto se chci zeptat, máte někdo zkušenost, jestli je lepší počkat na letenku o cca max. 2k levnější nebo po letence za 11,5k sáhnout hned? Máme přesně vymezenej termín a chceme odlítat pouze z Prahy - všechny tyhle požadavky Fly Dubai splňuje. Teď se mi jedná o to, jestli zkusit počkat na levnější (vloni byly letenky z Prahy i za 9,6k) a nebo "lepší vrabec v hrsti, než holub na střeše". Dík! .

Srí Lanka - jaro 2016

Založil ve fóru Hledám letenku

0 reakcí

Ahoj,

mám dotaz. Chystáme se na 14 dní na Srí Lanku (přelom února a března 2016), Fly Dubai nabízí letenky za 11,5k, což se jeví jako celkem dobrá cena. V posledních 14 dnech, ale rezervační systém píše, že je posledních 5 volnejch míst (předpokládám, že je to markentigovej tah, ale co kdyby). Proto se chci zeptat, máte někdo zkušenost, jestli je lepší počkat na letenku o cca max. 2k levnější nebo po letence za 11,5k sáhnout hned? Máme přesně vymezenej termín a chceme odlítat pouze z Prahy - všechny tyhle požadavky Fly Dubai splňuje. Teď se mi jedná o to, jestli zkusit počkat na levnější (vloni byly letenky z Prahy i za 9,6k) a nebo "lepší vrabec v hrsti, než holub na střeše".

Dík!

0
0 reakcí