Ahoj, prosím, zná někdo momentální promo cod Cebu pacifik. Děkuji za odpověď Karel .

Cebu Pacific Air

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

Uvažuji dnes koupit zpáteční letenky Dubaj-Manila ..nyní v akci za 532 AED..únor/březen..Myslíte , že na toto období bude ještě nějaká akce u Cebu ?? Nebo radši koupit..Cena pěkná , ale byla už i poloviční smiley Na letenky do Dubaje asi ještě počkat hm ?? S Ukrajinci za 200E z PRG se mi moc nechce, jelikož čekám ještě nějakou akci i z Budapeště...

0 Citovat

Absolutní nesmysl, je to létající mraznička. Připlať si pár euro / korun a leť s Philippine Airlines, poletíš klasickou ekonomickou třídou s normálním lidským rozestupem sedaček, dostaneš najíst a ještě si můžeš odbavit bágl smiley http://cestujlevne.com/sestav-si-sam-du ... -9-348-kc/

0 Citovat

ukrajinci z prahy su fajn, bagaz v cene. lepsie ako wizz z buda. A hlavne lietaju kazdy den.

0 Citovat

@lucx - Cebu je fajn, aspon vyuzijes zimnu bundu, zbytocne nezabera miesto v batohu smiley

0 Citovat

díky za info..asi to dám radši s Cebu, nechce se mi do macaa a zase zpět..jelikož jsem zatím nějak Cebu nesledoval chci se zeptat zda na obdobi únor/březen můžu ještě očekávat nějakou akci ..

0 Citovat

vsak prave je ta akcia, stale okolo 530 AED ako pozeram na tie tvoje datumy DXB-MNL

0 Citovat

eeeej kupujeme dubai - manila za 35 € smiley resp jednosmerne letenky od 1 PHP + taxa, daju sa najst letenky takmer na vsetky trasy tejto spolocnosti

0 Citovat

za tu cenu som mal roundtrip...dakujem, dalsi smiley (btw takto o tyzden budemmrznut v tej ich 330ke na DXB-MNL)

0 Citovat

Z Kuvajtu je zpátečka do Manily dokonce jen za 41 $

0 Citovat

jj, stejně jako loni smiley akorát ten dolet do Kuvajtu nic moc. Pegasus ještě nemá zimní letenky v systému (na listopad mi to ukazuje "no flights").

0 Citovat

musim se priznat že jsem vybiral mezi timto a tim zanzibarem...

ale zvitezila dobrodruzna povaha a vyhrala JV Asie smiley

btw ten zanzibar jde ukoncit v mnichove, nejenom v milane..

do toho ty letni terminy condoru USA

a do toho rano ta chybka u svedu z glasgow...

2.2. = vyzivny den smiley

- nakonec zatim jen ten cebu smiley

PS. zase to maji vy..aně jako vloni..neco jako volotea..nedaji tam levne terminy tam i zpet najednou..pekne postupne..uvidite.. smiley smiley

0 Citovat

Ten Zanzibar je skvely , pokud teda jeste je a pokud to Oman air nezrusi , nevim jestli to jeste plati, ale velice slusne se dalo dostat do Luxembourgu z Frankfurtu
Velka skoda, ze Ryanair zrusil to vecerni spojeni z Prahy na Frankfurt Hann , nevim proc , kdyz byvalo vecne plne .

Ten bus ale jede pak primo na letiste do Luxebourgu ,myslim ze cca 2 hodky ,, no a Frankfurt je dostupny taky asi za tech 950 Kc

Klidne bych to i naplanoval s 1 noci v Luxebourgu , pokud by to neslo stihnout na ten den, jasne ze je blbe ze nejde nastoupit v Mnichove , tam se clovek dostane za 500 Kc ,, nebo to Milano je taky super dostupne ,, ale Zanzibar za 5-7000? to uz stoji za nejake to vetsi prestupovani, nebo vetsi casovou narocnost

0 Citovat

no ja měl za to, nejjednodušší je vzít FR do falešného Bruselu a odtud z letiště snad jede bus za 5 euro do Lucemburku..nebo to už neplatí?

0 Citovat

mimochodem ta akce Cebu...

to je zas akce, twl....

Reklamní banner zmizel na akci, levné letenky DXB - MNL tam jsou, ale obráceně né (včera taky nebyly, ale vloni to druhý den prohodili ty slevy na opačný routing, doufám, že i letos..alá voletea systém...jinak musím spoléhat na to, že Air Asia začne od zimního letového řádu létat na ten LGW).

Včera tam byly levné termíny na Kuwajt tam i zpět, chtěl jsem vzít multicity tam DXB zpátky Kuwajt, ale říkal jsem si, né - počkám na DXB nazpátek, oni to zase jako vloni prohodí ty slevy druhý den..

a hádejte..

už tam není ani ten Kuwajt nazpátek levný co tam byl včera smiley smiley smiley (teda na ten termín co potřebuji).

ani nic rozumnýho levnýho z MNL tam nemůžu najít.. že by to vykoupili?

0 Citovat

Kuvajt tam pořád ještě je, třeba přelom listopadu a prosince

0 Citovat

Vedel by sa mi niekto vyjadrit k tomuto?

"For web and Call Center transactions, all guests (other than those exempted from paying travel tax), departing from the Philippines to international sectors shall pay the Philippine travel tax amounting to PhP1,620.00 at the respective airport in the Philippines prior to departure. "

Toto upozornenie sa zacalo objavovat tohto roku a kedze mam s nimi 4 lety, tyka sa to aj turistov? Kedysi tam mali pisane, ze je to taxa pre domacich (pracujucich v zahranici), ale teraz to prefurmovali. V roku 2016 som nijake taxy neplatil, ale to na mna nevyskakovala ani takto hlaska :)

0 Citovat

voughne napsal(a):

Vedel by sa mi niekto vyjadrit k tomuto?

"For web and Call Center transactions, all guests (other than those exempted from paying travel tax), departing from the Philippines to international sectors shall pay the Philippine travel tax amounting to PhP1,620.00 at the respective airport in the Philippines prior to departure. "

Toto upozornenie sa zacalo objavovat tohto roku a kedze mam s nimi 4 lety, tyka sa to aj turistov? Kedysi tam mali pisane, ze je to taxa pre domacich (pracujucich v zahranici), ale teraz to prefurmovali. V roku 2016 som nijake taxy neplatil, ale to na mna nevyskakovala ani takto hlaska :)

já letos (02/2017) letěl s Cebu DXB - MNL - PPS - MNL - CAN a platil jenom odletovou taxu z Palawanu asi 200 PHP. Něco o 1620 PHP tam taky psali, ale nic jinýho jsem neplatil

0 Citovat

Dik, tak to potom stale plati len pre filipincov. Huraaa, konecne sa mi dnes podarilo doskladat Vietnam, kedze nebudu tie taxy tak za skvelych 216 €, ostava uz len Wizz do Kijeva, ale to bude cca 15 €. Preletov do aleluja, ale sak treba mi uz tabak do vodnej fajky z Dubaia, no a este si precistit hlavu v Manile s Tanduayom :D

0 Citovat

Ochutnavka z najnovsej akcie :)


image-1.jpg
image-2.jpg

0 Citovat

Toto asi tiez nie je odveci?


image-3.jpg
image-4.jpg

0 Citovat

Hmm, dobrý..! Pár termínků tam asi bude.

0 Citovat

brezen 2018 uz tam nevidim :/

na unor jsme kupovali u cebu v akci tyhlety tak pred pul rokem

0 Citovat

pre macochistov Kiev - Dubai za 33 € jednym smerom :D a z BTS do Kieva za 12,5 € ... mat dovolenku, tak kupujem pre seba aj napriek sialenemu routingu ... Dubai - Sydney sa za 169 € RT bezne nevidi :) a Dubai - Ho Chi Minh RT za 93 € taktiez :)

0 Citovat

Takhle dopředu je i Praha–Kyjev za 20 €.

0 Citovat

-> voughne. da se to ;) dali jsem to na konci 2015 v tyhle akci a pohoda az do Sydney. Je docela prijemy si udelat ty stopovery delsi v radu dnu a je z toho prijemnej trip.

0