Nízkonákladový víkend

Napsal AAllien 2012-04-01T13:14:15+02:00 ve fóru Hledám letenku
5 odpovědí

Dobrý den,

za chvilku budu mít narozeniny a manželka mi neví, co mi dát. Vzhledem k tomu, že poměrně dost pracovně lítám a lítání mě baví, nikdy jsem neletěl nízkonákladově po Evropě. Chtěl bych vás poprosit, jestli byste mi nedokázali složit itinerář (odlet v sobotu brzo ráno z Prahy kamkoliv a návrat v neděli večer do Prahy odkudkoliv). Mám dvě kritéria, aby to bylo co nejvíce letů a bylo to co nejlevnější. Mohli byste se mi prosím nějaký itinerář vyhledat? Nemusí být v itineráři Velká Británie a rád bych navštívil během těch dvou dní třeba Francii, Norsko či Německo, žádná z těch zemí ale samozřejmě není podmínkou. Děkuju za jakoukoliv radu!

Tak toto bude kulišácký dotaz.. Jste ochoten podniknout i cestu po zemi? Za necelé dva dny toho moc nemáte šanci stihnout - nízkonákladově se dá něco vymyslet z Brna / Bratislavy / Wroclavy s tím, že Vás poté autobusy nasměřuji do Prahy. Je toto možné?

Bohužel se mi moc autobusy jezdit nechce čili potřebuji odlet a návrat z Prahy... Letenka nemusí být úplně nejlevnější (ale v rámci možností), hlavně aby bylo co nejvíce letů. Mohu letět prakticky jakýkoliv víkend až do června. Děkuji za odpověď.

Dobře, mrknu na to... Dnes nebo spíše zítra to tu budete mít.. O návštěvu měst Vám předpokládám nejde smiley čili co nejvíce segmentů a letišt..

Mockrát děkuji, o města mi vůbec nejde.

Tak jsem na to dnes ráno průběžně koukal. Jaký máte rozpočet na letenku ? A kolik segmentů by jste byl ochoten absolvovat ? Není problém sestavit víkend o 6ti letech. Problém je buďto s cenou, která je vysoko nad 150€ nebo se nelze vrátit v neděli, ale v pondělí v 14:05 do Prahy

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!