Zdravím vás, rád bych poprosil o pomoc s hledáním letenek pro 5 dospělých osob a 2 dětí/mládežníků (13 let) z Prahy, Brna, Ostravy, Bratislavy nebo Vídně do Palerma. A to buď v termínu 25.2. (odlet po 18. hodině) nebo lépe v dopoledních hodinách 26.2. s návratem 2.3.2013. Nemusí se jednat o přímý let, ale bylo by dobré, aby byl jen s jedním přestupem. Samozřejmě, že nízká cena je důležitá, ale není úplně zásadní (+/- 7 000,- ? max). Jde mi hlavně o to, aby seděl čas a počet pasažérů. Předem díky všem, co si dají tu práci a věnují svůj čas hledání/pomoci. .

Letenky do Palerma

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

4 reakce

Zdravím vás,

rád bych poprosil o pomoc s hledáním letenek pro 5 dospělých osob a 2 dětí/mládežníků (13 let) z Prahy, Brna, Ostravy, Bratislavy nebo Vídně do Palerma.
A to buď v termínu 25.2. (odlet po 18. hodině) nebo lépe v dopoledních hodinách 26.2. s návratem 2.3.2013.
Nemusí se jednat o přímý let, ale bylo by dobré, aby byl jen s jedním přestupem.

Samozřejmě, že nízká cena je důležitá, ale není úplně zásadní (+/- 7 000,- ? max). Jde mi hlavně o to, aby seděl čas a počet pasažérů.

Předem díky všem, co si dají tu práci a věnují svůj čas hledání/pomoci.

0

Ahoj, pro cenu je nutné přestupovat. Ale nakonec to vypadá celkem dobře.

  • 26.2. Praha - Milán - Palermo s easyJetem
  • 2.3. Palermo - Řím s easyJetem - tyto letenky zakup najednou v pořadí Praha - Milán - Praha a poté přidávej další lety, ušetříš tak pár stovek (návod na rezervaci letenek easyJet). Nakonec nezapomeň křížkem zrušit pouze let Milán - Praha
  • 2.3. Řím - Praha se Smart Wings


Konečná cena 5+2: na webu easyJet 11.372 Kč + SmartWings 538€ (13.515 Kč) = 24.887 Kč

V ceně je příruční zavazadlo s neomezenou hmotností, takže předpokládám, že není nutné dokupovat zavazadlo k odbavení. Opravdu se ty plavky vejdou do menšího kufru smiley

Pokud budeš kupovat ubytování přes booking, využij prosím tohoto odkazu - Hotely v Palermu. Předem děkuji.

Hezký Nový rok a dovolenou na Sicílii

0 Citovat

Celá cesta jde letět jen easyJetem, kdybyste nebyli tak moc závislí na datech, dá se to nakombinovat i levněji...




Jak už bylo psáno, v ceně je kabinové zavazadlo "co uzvednete", avšak je třeba dodržet rozměry.

0 Citovat

U první varianty se vracíš v dubnu... (Ten den bych pochopil, ale měsíc by byl i na mě moc smiley )

0 Citovat

Ahoj, nechal jsem se zlákat lety z Prahy. Plánovaný přílet je v 1:00 ráno. Byl na něm někdo poslední dobou?

Podle toho, co jsem našel, v tu dobu nejede žádná MHD. Nejdřív někdy po 4. ráno. Vlak i bus obojí jezdí?

Dá se na tom letišti přespat i za covidu/počkat na první ranní spoj?

Taxi do centra by podle webu letiště mělo stát 45 €. Je to flat rate? Platí ta cena i v noci?

Je před letištěm podobná džungle jako v Neapoli, kdy rozpoznat oficiálního a šedého taxikáře je takřka nemožné?

Na druhé straně dráhy je řada ubytek. Vzdušnou čarou kousek, kvůli obejití letiště několik km. Je bezpečné tam dojít pěšky? Nenapálí taxikáři dvojmístnou sumu?

0
4 reakce