Vyplněním registračního formuláře a delší ankety získáte slevu ve výši 10 eur, alespoň tak to praví oficiální stanovisko a web samotný, ovšem mě se to na slevu dotáhnout nepodařilo - nějak zabugovaná verze..  .

[FR] Voucher na 10 eur za registraci

Založil ve fóru Letecké společnosti

23 reakcí

Vyplněním registračního formuláře a delší ankety získáte slevu ve výši 10 eur, alespoň tak to praví oficiální stanovisko a web samotný, ovšem mě se to na slevu dotáhnout nepodařilo - nějak zabugovaná verze.. smiley

https://beta.ryanair.com/cz/en/

0

Mne to po vyplneni ankety a profilu dalo kredit 10 eur...

0 Citovat

Po vyplnění jsem se musel odhlásit, pak se mi ještě nabídlo vyplnění telefonu (což jsem předtím nenašel), myRyanair progress mám na 50 % a slevu mám 270 Kč – k využití do 16. 3. 2016.
Pokud vám to teda slevu neukazuje, zkuste se odhlásit a smazat cache.

0 Citovat

Mám 55% a stále nic.. Zkusil jsem i z jiného PC smiley mám kartu, vyplněný profil i dotazník. brekeke

0 Citovat

Funguje to aj pre uz zaregistrovanych staci sa registrovat novym mailom. Pre ziskanie voucheru treba vyplnit kazdu polozku v menu na lavej strane smiley

0 Citovat

taky danajsky dar...za 10 euro spiatocku nekupim a do do 16. 3. 2016 je vsade zima, zase by som musel otocit nejaky Berlin nasilu smiley

0 Citovat

Já doufám, že do 16. 3. musíš udělat rezervaci a letět klidně později smiley

0 Citovat

Ten v decembri uz davam smiley

Sent from my M351 using Tapatalk

0 Citovat

10€ voucher som dostal, ale pri bookingu mi tu zlavu nechce aplikovvat (pred stlacenim pay now). ide to niekomu?

0 Citovat

Taky nejsem schopnej doklikat se ke sleve. Vse jsem vyplnil a presto mi to porad pise, ze nemam vylnenou kartu a cestovni doklady. Cela stranka se kouse, ukazuje neexistujici radky, chybi text, nejde se zalogovat apod. Tohle jim moc teda nevyslo.

0 Citovat

finta je po vyplneni vsetkeho ist znovu do profilu a vyplnit tam este telefonne cislo

0 Citovat

Stačí dát ty payment details (všechny kroky až do konce), v profilu doplnit číslo a dokončit tu anketu.
Jinak, kde se potom ta sleva dá uplatnit, v prvních 2 krocích jsem si toho nevšiml smiley

0 Citovat

Zkusil jsem novou registraci a stále nic smiley

0 Citovat

já jsem asi idiot ale taky mi to nejde..vyplnil jsem uplně všechno smiley

0 Citovat

Ryanair ziskal pekne udaje aspon smiley

0 Citovat

Taky jsem vše vyplnil a Reward mi to žádný neukazuje. A to jsem se dokonce dostal na 105% kompletnosti profilu smiley Přidal jsem totiž všech 10 spolucestujících. Zjišťuji nyní info proč nemám voucher na 10 EUR a jak přidat více jak 10 spolucestujících. Webchat Ryanairu nebyl schopen pomoc, odkázali mě na emailovou podporu.

0 Citovat

Chce to vyplnit úplně všechno, ale nakonec se zadařilo.
Teď mi ještě prosím poraďte, kam se v této cenové hladině podívat. Ideálně ráno tam a večer zpět. Děkuji za tipy.

0 Citovat

Při registraci zadejte bydliště v Anglii a získáte místo 10€ 10£. smiley

Odesláno z mého EVOLVEO_StrongPhone_Q8_LTE pomocí Tapatalk

0 Citovat

Ona svatá informace, že je potřeba vyplnit úplně všechno, mě už celkem irituje smiley jasně, že mám úplně všechno.. Ale FR prostě nic nedá smiley

0 Citovat

Tak já mám další variantu. Účet už jsem měl zřízený dříve, včera se mi tam reward sama o sebe objevila, nicméně dneska už tam není smiley

0 Citovat

... smiley taky dobrý

0 Citovat

Jo, mně se tam ještě včera taky těch 10E zobrazilo, a dneska už tam nic není... A to jsem se fakt registrovala včera a všecko vyplnila. Pěknej podraz smiley

0 Citovat

Včera jsem to tam také měl..dneska už ne smiley jsou to teda dobrý zmr*i smiley smiley

0 Citovat

Taky mi to zmizelo smiley Beta to asi není jen tak, funguje si to jak chce.

0
23 reakcí