[FR] Voucher na 10 eur za registraci

Založil David Eiselt před 2 lety ve fóru Letecké společnosti
24 odpovědí

Vyplněním registračního formuláře a delší ankety získáte slevu ve výši 10 eur, alespoň tak to praví oficiální stanovisko a web samotný, ovšem mě se to na slevu dotáhnout nepodařilo - nějak zabugovaná verze.. smiley

https://beta.ryanair.com/cz/en/

Mne to po vyplneni ankety a profilu dalo kredit 10 eur...

Po vyplnění jsem se musel odhlásit, pak se mi ještě nabídlo vyplnění telefonu (což jsem předtím nenašel), myRyanair progress mám na 50 % a slevu mám 270 Kč – k využití do 16. 3. 2016.
Pokud vám to teda slevu neukazuje, zkuste se odhlásit a smazat cache.

Mám 55% a stále nic.. Zkusil jsem i z jiného PC smiley mám kartu, vyplněný profil i dotazník. brekeke

Funguje to aj pre uz zaregistrovanych staci sa registrovat novym mailom. Pre ziskanie voucheru treba vyplnit kazdu polozku v menu na lavej strane smiley

taky danajsky dar...za 10 euro spiatocku nekupim a do do 16. 3. 2016 je vsade zima, zase by som musel otocit nejaky Berlin nasilu smiley

Já doufám, že do 16. 3. musíš udělat rezervaci a letět klidně později smiley

Ten v decembri uz davam smiley

Sent from my M351 using Tapatalk

10€ voucher som dostal, ale pri bookingu mi tu zlavu nechce aplikovvat (pred stlacenim pay now). ide to niekomu?

Taky nejsem schopnej doklikat se ke sleve. Vse jsem vyplnil a presto mi to porad pise, ze nemam vylnenou kartu a cestovni doklady. Cela stranka se kouse, ukazuje neexistujici radky, chybi text, nejde se zalogovat apod. Tohle jim moc teda nevyslo.

finta je po vyplneni vsetkeho ist znovu do profilu a vyplnit tam este telefonne cislo

Stačí dát ty payment details (všechny kroky až do konce), v profilu doplnit číslo a dokončit tu anketu.
Jinak, kde se potom ta sleva dá uplatnit, v prvních 2 krocích jsem si toho nevšiml smiley

Zkusil jsem novou registraci a stále nic smiley

já jsem asi idiot ale taky mi to nejde..vyplnil jsem uplně všechno smiley

Ryanair ziskal pekne udaje aspon smiley

Taky jsem vše vyplnil a Reward mi to žádný neukazuje. A to jsem se dokonce dostal na 105% kompletnosti profilu smiley Přidal jsem totiž všech 10 spolucestujících. Zjišťuji nyní info proč nemám voucher na 10 EUR a jak přidat více jak 10 spolucestujících. Webchat Ryanairu nebyl schopen pomoc, odkázali mě na emailovou podporu.

Chce to vyplnit úplně všechno, ale nakonec se zadařilo.
Teď mi ještě prosím poraďte, kam se v této cenové hladině podívat. Ideálně ráno tam a večer zpět. Děkuji za tipy.

Při registraci zadejte bydliště v Anglii a získáte místo 10€ 10£. smiley

Odesláno z mého EVOLVEO_StrongPhone_Q8_LTE pomocí Tapatalk

Ona svatá informace, že je potřeba vyplnit úplně všechno, mě už celkem irituje smiley jasně, že mám úplně všechno.. Ale FR prostě nic nedá smiley

Tak já mám další variantu. Účet už jsem měl zřízený dříve, včera se mi tam reward sama o sebe objevila, nicméně dneska už tam není smiley

... smiley taky dobrý

Jo, mně se tam ještě včera taky těch 10E zobrazilo, a dneska už tam nic není... A to jsem se fakt registrovala včera a všecko vyplnila. Pěknej podraz smiley

Včera jsem to tam také měl..dneska už ne smiley jsou to teda dobrý zmr*i smiley smiley

Taky mi to zmizelo smiley Beta to asi není jen tak, funguje si to jak chce.

Přihlášení a registrace