letenka do Porta

Napsal Daniel 2012-11-01T19:43:12+01:00 ve fóru Hledám letenku
9 odpovědí

Zdravím,

hledám jednosměrnou letenku z Prahy do Porta v prvním lednovém týdnu (do 6.1.2013).
Lufthansa nebo TAP jsou příliš drahé a Easyjet v lednu nemá návaznost v Miláně. Je možné letět s Ryanair z memmingenu, ale nevím jak se tam z prahy levně dostat.
Poradíte mi prosím?

Děkuju,

Daniel

6.ledna
Praha - Bergamo s Wizzairem 10:50 - 12:10
Bergamo - Porto s Ryanairem 17:10 - 18:55 smiley

Zdravím,
bydlím v Praze a hledám zpáteční letenku do Porta na konec března nebo přelom března a dubna 2013. Myslela jsem, že bych letěla s Easyjet přes Miláno, ale hlásí mi to, že zvolená trasa byla v prodeji jen do 24.11.2012 a ať se kouknu do letových řádů, ale těm tedy vůbec nerozumím. Poradíte mi prosím, jak jinak se tam levně dostat? (:

S TAP Portugal se dá do Porta dostat do 6000 Kč, máte v ceně zavazadlo do 20 kg, příruční zavazadlo a hlavně garanci přestupu. Na tuto cenu se nedostanete ani s easyJetem, se kterým se dá dostat do Porta z Prahy jedině přes Paříž nebo Lyon, případně přes Londýn. Pokud byste kombinovala Wizz Air a Ryanair, něco málo možná ušetříte, ale všechno ostatní si musíte dokoupit, zavazadlo k odbavení, u Wizz Air dokonce rozlišují malé (zdarma) a velké kabinové zavazadlo, které už je za poplatek.

Hledám levnou letenku bez zavazadla do Porta. Termín konec března/duben. Možný odlet: Praha, Brno, Bratislava, Katowice. Co možná nejlevnější smiley
Budu moc ráda za jakoukoliv radu smiley

Letenky na březen, duben ještě nejsou v akci, takže letenka s přestupy, kombinaci WizzAiru a Ryanairu, vychází kolem 3000 Kč. Až budou v akci, určitě se dostanete i na cenu pod 1000 Kč smiley
Sledujte Cestujlevne.com na facebooku

Děkuju za informaci! Budu teda sledovat. Kdy se tak objevují takové akce? Měsíc předem? Abych to náhodou nepropásla smiley

Ahoj, taky hledám na tohle období letenku do Porta a stačilo by mi jen příruční zavazadlo. Tak jsem teď váhala,jestli si pro jistotu nekoupit letenku u brussels airlines za 4700,- ale jak to tady tak čtu, tak ještě počkám(:

No Porto z Prahy za 4,7 není zase tak špatná cena. pokud budete chtít letět se zavazadlem tak nižší asi nedosáhnete. V tuhle chvíli jsou letenky pod 3 tisíce, ale žádná pecka to není, dlouhé čekání a nebo čekání přes noc s nižší cenou letenky.

No já bych si právě klidně vystačila s tím příručním zavazadlem. Na přesných datech příletu a odletu taky nijak nelpím, tak bych si klidně počkala na nějakou akci, ale je otázka, jak velký rozdíl v ceně letenky to pak bude a jestli ty lety budou alespoň trochu slušně navazovat. Když jsem koukala po levných letenkách a špatně navazovaly, tak jsem si ale zase říkala, že bych ten čas mohla využít prohlídkou města, pokud tedy letiště neleželo daleko od města..

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!