Zdravím, hledám jednosměrnou letenku z Prahy do Porta v prvním lednovém týdnu (do 6.1.2013). Lufthansa nebo TAP jsou příliš drahé a Easyjet v lednu nemá návaznost v Miláně. Je možné letět s Ryanair z memmingenu, ale nevím jak se tam z prahy levně dostat. Poradíte mi prosím? Děkuju, Daniel .

letenka do Porta

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

9 reakcí

Zdravím,

hledám jednosměrnou letenku z Prahy do Porta v prvním lednovém týdnu (do 6.1.2013).
Lufthansa nebo TAP jsou příliš drahé a Easyjet v lednu nemá návaznost v Miláně. Je možné letět s Ryanair z memmingenu, ale nevím jak se tam z prahy levně dostat.
Poradíte mi prosím?

Děkuju,

Daniel

0

6.ledna
Praha - Bergamo s Wizzairem 10:50 - 12:10
Bergamo - Porto s Ryanairem 17:10 - 18:55 smiley

0 Citovat

Zdravím,
bydlím v Praze a hledám zpáteční letenku do Porta na konec března nebo přelom března a dubna 2013. Myslela jsem, že bych letěla s Easyjet přes Miláno, ale hlásí mi to, že zvolená trasa byla v prodeji jen do 24.11.2012 a ať se kouknu do letových řádů, ale těm tedy vůbec nerozumím. Poradíte mi prosím, jak jinak se tam levně dostat? (:

0 Citovat

S TAP Portugal se dá do Porta dostat do 6000 Kč, máte v ceně zavazadlo do 20 kg, příruční zavazadlo a hlavně garanci přestupu. Na tuto cenu se nedostanete ani s easyJetem, se kterým se dá dostat do Porta z Prahy jedině přes Paříž nebo Lyon, případně přes Londýn. Pokud byste kombinovala Wizz Air a Ryanair, něco málo možná ušetříte, ale všechno ostatní si musíte dokoupit, zavazadlo k odbavení, u Wizz Air dokonce rozlišují malé (zdarma) a velké kabinové zavazadlo, které už je za poplatek.

0 Citovat

Hledám levnou letenku bez zavazadla do Porta. Termín konec března/duben. Možný odlet: Praha, Brno, Bratislava, Katowice. Co možná nejlevnější smiley
Budu moc ráda za jakoukoliv radu smiley

0 Citovat

Letenky na březen, duben ještě nejsou v akci, takže letenka s přestupy, kombinaci WizzAiru a Ryanairu, vychází kolem 3000 Kč. Až budou v akci, určitě se dostanete i na cenu pod 1000 Kč smiley
Sledujte Cestujlevne.com na facebooku

0 Citovat

Děkuju za informaci! Budu teda sledovat. Kdy se tak objevují takové akce? Měsíc předem? Abych to náhodou nepropásla smiley

0 Citovat

Ahoj, taky hledám na tohle období letenku do Porta a stačilo by mi jen příruční zavazadlo. Tak jsem teď váhala,jestli si pro jistotu nekoupit letenku u brussels airlines za 4700,- ale jak to tady tak čtu, tak ještě počkám(:

0 Citovat

No Porto z Prahy za 4,7 není zase tak špatná cena. pokud budete chtít letět se zavazadlem tak nižší asi nedosáhnete. V tuhle chvíli jsou letenky pod 3 tisíce, ale žádná pecka to není, dlouhé čekání a nebo čekání přes noc s nižší cenou letenky.

0 Citovat

No já bych si právě klidně vystačila s tím příručním zavazadlem. Na přesných datech příletu a odletu taky nijak nelpím, tak bych si klidně počkala na nějakou akci, ale je otázka, jak velký rozdíl v ceně letenky to pak bude a jestli ty lety budou alespoň trochu slušně navazovat. Když jsem koukala po levných letenkách a špatně navazovaly, tak jsem si ale zase říkala, že bych ten čas mohla využít prohlídkou města, pokud tedy letiště neleželo daleko od města..

0
9 reakcí