Filipíny

Napsal lenka981 2012-10-17T11:21:30+02:00 ve fóru Hledám letenku

Vízum stačí až na Filipínách na imigračním pro vstup na palubu někdy chtějí zpáteční letenku ale je jedno kdy , já mám nyní návrat za 8 měsíců , vízum nikdo nezkoumá .

ahojte, s přítelkyní máme koupené letenky na filipíny - 25.11. v poledne doletíme na Cebu a 9.12. letíme zpět.

Dívali jsme se na letenky (cebupacificair) z Cebu na Palawan, to je OK, ale při zadání Palawan na Coron mi to nenašlo žádné lety, pouze až zpáteční. Tam se nelítá nebo volit jinou formu dopravy na Coron z Palawanu?

Dotaz při koupi letenek - budeme cestovat s krosnami. Kupovat letenky jenom flight only, kde je v ceně 7kg zavazdlo nebo opravdu si připlatit za flight+baggage? Jak moc se tam na to hledí? 

Máme pak mezeru v plánování od 2.12. do odletu 9.12. - jestli celou dobu zůstat na Coronu nebo využít pár dní a dostat se na jiné místo, než budeme přelétat na Cebu? 

zatím předběžný plán máme :

25.11. - 27.11. Cebu - chtěli bychom vidět žraloky a vodopády a 27.11. prvním ranním letem přeletět na Palawan

27.11. - 2.12. Palawan

2.12. - ??? Coron

9.12. zpět do ČR

Děkuji Vám za případné tipy a rady.

Na pelet pozrite Air Juan alebo AirSwift. Inak potom klasika ferry. Inak keď už budete na Cebu, tak teoreticky tam môžte natlačiť Bohol.

S tou batožinou by som nevymýšľal, merajú a vážia, najmä na tých letoch s malými lietadlami

Za 1,5 dne na Cebu budete mit co delat stihnout zraloky, tezko neco jineho. Nebyl jsem tam, ale tusim, ze je to dost daleko od letiste. Mezi Palawanem a Coronem jezdi pomala lod a rychlejsi, ktera je drazsi. Ve vlnach pry ne moc prijemny vylet. Muzou to i zrusit pri horsim pocasi.

Za ty krosny si připlať. Vtip je totiž v tom, že Airasia i Cebu pacific tě donutí jít na check in desk, bezohledu na to, jestli máš online check in nebo ne. Tam ti rovnou řeknou ať dáš batohy na váhu. Někde se to dá udělat tak že ty batohy necháš u někoho a mezi tím na ten check in dojdeš, ale třeba v Manile mělo Cebu Pacific váhu i u vstupu k security a krásně tam lidi kasirovali (včetně mě). 

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!