Filipíny

Napsal lenka981 2012-10-17T11:21:30+02:00 ve fóru Hledám letenku

tiez si myslim ze max Coron+Palawan, Coron je len o tych island hoppingoch, priamo na ostrove toho vela nie je. 

Som si aj myslel, ze max Coron + Palawan. Asi nebudem vymyslat a pekne to tak urobim ako som planoval. Predpokladam, ze najlepsie je medzi nimi preletiet :)

Uz jsem to napsal vyse, stejne jako baca12. 10 dni je tak akorat na Palawan. Vubec nepocitas s dlouhymi prejezdy. Prelet myslis jaky? Z Coronu do El Nida se jezdi na lodi, jak se tu psalo nedavno.

Malo by sa dat pekne preletiet cez Manilu. A ak aj nie tak presun lodou je cca 5 hodin co nie je tak hrozne :) Ten trajekt chodi podla internetu rano o 6:00, takze okolo obeda by som mal byt uz na mieste. 

Air Juan a AirSwift by mali letieť priamo z Coronu na Palawan

Ano ten AirSwift som pozeral, ale nechodi kazdy den. Ale cez Manilu to ide denne. Takze su tam moznosti. Pri mojom type cestovania, ked nevydrzim viac ako 3 - 4 dni na jednom mieste to budem musiet dako vymysliet :D ked nepojde lietadlo, tak pojde lod...

ako realne ten Coron je tak na 4-5 dni, kazdy den iny island hopping a jeden den si dat tie plaze na vychode kusok od mesta a hot springs 

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!