Zdravím Cestujlevne.com! Rádi bychom v únoru na Filipíny, ale s koupí letenky úplně nechvátáme. Spíš doufáme, že se do konce roku objeví nějaká akční nabídka. Nedoporučili byste nějaké aerolinky, které si máme hlídat? Díky, Lenka .

Filipíny

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

Tak to je pak jiná, to byl opravdu skvost tím pádem :))))

0 Citovat

Zůstal někdo mimo Manilu viset na přilehlých ostrovech? Jezdí lodě mezi ostrovy?

0 Citovat

Nam se podarilo odletet z El Nida do Clarku. Ted se stale snazim dovolat do Lufthansi ale marne. Co jsem zkousel lodni spolecnost co provozuje trasu Puerto Princesa - Iloila City tak mi odpovedeli ze z narizeni vlady trasu neprovozuji. Nevim jak je to jinde. 

0 Citovat

Tom napsal(a):

Nam se podarilo odletet z El Nida do Clarku. Ted se stale snazim dovolat do Lufthansi ale marne. Co jsem zkousel lodni spolecnost co provozuje trasu Puerto Princesa - Iloila City tak mi odpovedeli ze z narizeni vlady trasu neprovozuji. Nevim jak je to jinde. 


Kamarád to jen tak tak stihnul do Manily, koupily jednosměrku a letí dnes domů, neb co tam , navíc je v Manile zákaz nočního vycházení. Co mě říkal, neměli by jezdit lodě na celých Filipínách.


Kdy máš oficiální odlet?
0 Citovat

Měl jsem v merku letenky do Manily s Qutar v listopadu za 13600kč. Tento týden o více jak 5000kč zvedli cenu. Letenky dál s místníma Areolinkama na Panglao jsou vpohodě.

0 Citovat

Sorry . Zapomněl jsem napsat, že odlet do Prahy byl z Phuketu. Praha - Manila - Phuket - Praha

0 Citovat

Plánuji na podzim Filipíny, dají se čekat nějaké akce? Poslední dva roky toho moc nebylo :-/ Teď se dá sehnat letenka za cca 16k s krátkým přestupem na Tchajwanu. V poslední době se objevili levně Vietnam nebo Mauricius, tak snad se to zase rozjíždí. Cenovku bych chtěl tak do 12k. Má smysl čekat?

0 Citovat

dave_no napsal(a): s krátkým přestupem na Tchajwanu


přes Taiwan je aktuálně zakázáno přestupovat. Do toho bych raději nešel.

1 Citovat

Díky za upozornění, to jsem vůběc nevěděl.

0 Citovat

Mrkni obcas na Cebupacificair a lety z Dubaje. Mají často akce za par tisícovek do Manily. Akorát v letadle necekej ani monitor. 

0 Citovat

Cebupacificair nedodržuje časy odletu. Alespoň na Filipínách jsem měla pocit, že s odletem čekají než seženou další pasažéry aby zaplnili letadlo (4-6 hodin)

0 Citovat

pokus napsal(a):

Cebupacificair nedodržuje časy odletu. Alespoň na Filipínách jsem měla pocit, že s odletem čekají než seženou další pasažéry aby zaplnili letadlo (4-6 hodin)


:D :D :D ježiš co to je za výmysl

1 Citovat

😂👍 do rubriky CD

2 Citovat

Jsem se rozhodně tenkrát nesmála. Nikdy více 

0 Citovat

Já jsem měl s Cebu Pacific 6 letů a vše na čas, akorát byl zrušený 1 let kvůli silnému dešti spíš ale vinou nevybaveného letiště a přesměrovali mě z jiného. To čekání na zaplnění dopravního prostředku sis asi popletla s nějakým minivanem v chudých zemích, kde to takto běžně funguje. U letadel to na 100 % nikde na světě takto není.

2 Citovat

V roce 2019, z Cebu na Palawan 6 hodin - po 1-2 hodinách přidali další zpoždění abychom neměli na nic nárok, takže to skutečně vypadalo jak maršrutka a ne letadlo, z Manily na Boracay (MPH) 4 hodiny. 

0 Citovat

este raz .. akoze "pridali dalsi zpozdeni" aby ste nemali narok .. tu postradam logiku

1 Citovat

Dát do správné rubriky...

4 Citovat

Cebu Pacific za mně v pohodě, často se obecně rušily večerní lety na Boracay, asi tam nejsou úplně vybaveni na noční přistání. Taky jsme jednou vyhnili přes noc v Manile na terminálu. Zase ale když byl tajfun, tak Air Asia lety obecně z ostrovů rušila a Cebu létal dál. Pozitivem bylo, že během tajfunu byly **** hotely za třetinu a negativem zásobování, třeba ve včele se nedaly koupit skoro žádné hamburgery.

0 Citovat

Book your cheap flights all around the world:

https://www.lowestflightfare.com/

0 Citovat

Book cheapest flights to idaho.  

https://www.faredelights.com/che...idaho.html

0 Citovat

Avianca Flight 

Making travel dreams come true! Uncovering the best Avianca flight deals and making sure your journey is hassle-free. Join us on our mission to make your next destination more affordable. 
https://www.faredelights.com/air...lines.html

0