Sabiha Gokcen Istanbul ranní odlet

Založil Mark před 2 lety ve fóru Letiště
9 odpovědí

Ahoj, můžete mi prosím poradit. Plánuji cestu do Istanbulu a potřeboval bych se ráno dostat na letiště Sabiha Gokcen Istanbul- odlet ráno v 7 hodin. Předpokládám, že budu ubytovaný v Sultanahmet. Dá se nějak rozumně dojet na letiště tak brzo ráno? Našel jsem shuttle za cca 12EURO. Další možnost, o které přemýšlím, je den předtím se přemístit blíže letiště na asijskou stranu a popř. kde se ubytovat? Popř. možnost přespání na letišti máte nějaké zkušenosti? Děkuji za jakékoliv info.

Z Taksimu jezdí busy i takhle brzy: http://havatas.com/yolcuservisi/taksim- ... imani.aspx
Pokud takhle ráno bude MHD ze Sultanahmet do Taksim stát za prd, můžeš si udělat tak hodinovou procházku nočním Istanbulem smiley Nebo se na poslední noc ubytovat někde v okolí té zastávky, odkud bus pojede. Vím, že nedaleko od toho byl nějaký hostel, co nabízel jak šérované, tak i soukromé pokoje, Route 39 House. Ale bude tam toho okolo jistě víc.

Díky. A nemá někdo zkušenosti z přespáním přímo na letišti?

Ahoj, ze Sultanahmetu se na asijsou část dostaneš i takhle brzy ráno v poho MHD. Nejdříve s "Marmaris line" (pod mořem) hned po výstupu na metro s cílovou stanicí Kartal (konečná) a odtamtud je to na letiště cca 5 km.

No jasně, ale když má odlet v 7 ráno, tzn. být na letišti mezi pátou a šestou, vyrazit ze sultanahmetu tak ve čtyři, vstávat o půl čtvrté... To bych se na to vyprdl, užil si večer v Istanbulu a na noc se přesunul do nějakého hotelu k letišti. V klidu, bez stresu. Ale je fakt, že já už se mnohdy dívám na nejpohodlnější řešení, ne vždy nutně nejlevnější.

A hodina může být na přesun na tohle letiště málo. Bývají tam zácpy, jednou nám cesta trvala přes tři hodiny.

díky za rady

Ja sem jel posledne na ten ranni spoj Seabusem z Atakoy na Kadikoy (bez zacpy smiley) a pak busem co jezdi kazdych 15min smer letiste - presto ze to bylo pomerne brzo (bylo to myslim v utery) tam byla i na ten kousek celkem slusna zacpa - pokud pojedes z centra, tak bych si urcite nechal vetsi rezervu jak pisou ostatni.. Krom toho je byva celkem maso dostat se rano pres Bospor..

Přihlášení a registrace