Dneska 20% pro všechny (členy i nečleny Discount klubu) na všechny lety této společnosti. .

Wizzair: Promo a Slevy

Založil ve fóru Letecké společnosti

Dnes kód NLD20% na lety do Nizozemí (Brno - Eindhoven za 419 Kč).

0 Citovat

Na webu Wizzair se dnes objevila sleva 20% na lety do a z Nizozemí, a to po zadání kódu NLD20%. Akce běží dnes od 14 hodin do 10.7. 02.00. Enjoy

0 Citovat

Dnes znovu 20% akce na letenky od Wizzairu

0 Citovat

Zdravím, nemáte někdo vypozorované, jak se mění ceny Wizzair v závislosti na časovém předstihu...? Už mockrát se mi stalo že ceny na určitě období byly šílené a když jsem se podívala o pár týdnů (nevím, možná měsíců) později, koupila jsem je mnohem levněji... Nechce se mi teď ještě kupovat září 2015, myslím si, že musejí jít dolu, ale nevím, jestli je v tom nějaké pravidlo... (nemluvím o promo dnech minus 20%), díky

0 Citovat

Září ještě čas, minimálně do června smiley

0 Citovat

Po nějaké době bude zítra pro členy WDC -20 %, třeba Dave najde nějaké kombinace smiley

0 Citovat

Dnes má Wizzair opět slevu pro klubáky - 20%. Ale začínám podléhat lehké nervozitě, letenky na konce srpna - zač. září jsou dražší a dražší... Radili byste ještě vyčkávat anebo raději už koupit?

0 Citovat

Ahoj,
spíše by mě zajímalo, jestli Wizzair při slevových akcích uměle nenavyšuje ceny...koukala jsem na listopadové letenky do Itálie a cena s údajnou slevou je stejná jako ta, která byla na webu minulý týden smiley

0 Citovat

Ahojte, nasla som vyhodne leteny z BUD do DUBAJA po cely rok za vyhodne ceny s clenskou kartou. Moze byt zaujimave pre tych co vyuzili akciu (Letenky přes Dubaj a Manilu až do Sydney – 10.120 Kč)....ja som tak kupila za 140e.

0 Citovat

To patricia11: Krásná cena. Já tam mám termíny na Filipíny, kde mi to bohužel nepasuje na cestu zpět do BUD. Cesta je letenka sice levná, ale když započtu náklad na nákup členství, větší palubní zavazadlo a jedno odbavené (pro 4 lidi), k tomu cestu do BUD, tak jsem jen o pár stokorun pod SmarWings a k tomu je přílet v Dubaji na jiné letiště, tak se mi to v tomto případě nevyplatí.Ale na výlet do Dubaje je to cena suprová.

0 Citovat

Nemate niekto odsledovane ako casto byvaju tie 20% zlavy? Da sa v blizkej dobe nejaka ocakavat?

0 Citovat

Myslím, že vesměs se objevuje jednou do měsíce. Kdyžtak si hoď na webu do vyhledávacího pole Wizz Air koukni na data článků, které o těch akcích informovaly. smiley

0 Citovat

Už mě to ani nebaví dávat na hlavní stránku, takže 20% od 10. do 12.04.2015.

0 Citovat

Od půlnoci akcička 1+1, kterou uvítáme spíš než pofidérní 20% slevy smiley

0 Citovat

Sakra, zrovna když jsem bez peněz, a to s nimi mám na první třetinu roku 2016 takové plány! smiley 1+1 se zas tak často neobjevují, co?

0 Citovat

zatial tu mame novy web wizzair, som zvedavy ci bude aj ta akcia, uz si brusim zuby smiley

0 Citovat

ahojte, nemate někdo zkušenost s přestupem mezi letišti DWC a International airport v Dubaji? Mám letenky od Cebu pacific na Filipíny a do Dubaje ještě ne, ty si chci koupit zítra přes Wizzair. Přílet je 20:10 na DWC a odlet z International je 23:10, myslíte že budou stačit 3 hodky na přejezd? Mám z toho trochu obavy. A taky kdyby měl někdo tu zkušenost a napsal sem, na kolik ten přejezd taxikem (příp.jestli tam jezdí nějaké přímé linky) cca vyšel, byla bych vděčná.

0 Citovat

Podobnou akci 1+1 letenka zdarma má aktuálně i Vueling, sice je možné nakupovat ještě 6 dní, ale akce platí jen na krátké období 1.6. - 23.6.
http://www.vueling.com/en/vuelos2x1

0 Citovat

Pár fajnových cen bude v září smiley

CIA celé září
BGY 23-25
NAP 9-13
LTN 4-6

0 Citovat

Už by to chtělo zase nějakou akcičku, alespoň 20% sleva se neblíží? smiley

0 Citovat

Ahoj,

jak to vypadá s dalšími slevami 20% wizzair clubu ? Chci kupovat letenky do Londýna tak zda má smysl čekat

Díky za zprávu.

V.

0 Citovat

Dnes mi "pristal" v schranke email, wizz ako sme sa tu uz mohli docitat zacina lietat na trase Kosice-Bristol a ponuka taketo promo

To celebrate our new route, we give you a 10 euro discount on all flights from Kosice to Bristol. To get the lower fare, enter the 'KSCBRS' WIZZ Code on our website.
Hurry up, this special WIZZ Code is valid only till 28 August midnight (CET)!

Uzasnu cenu ukazuje aj na plus fare, snad sa niekomu bude hodit smiley

0 Citovat

Tak wizzar plus je nepochybně chybička smiley

0 Citovat

Ví někdo prosím jak upgradovat současné členství za tu promo cenu ? Mám WDC od července, ale prostě ten upgrade nikde přes web není možný.

0 Citovat

Lze pouze s nákupem letenky. A platnost se s upgradem nemění.

0