Dneska 20% pro všechny (členy i nečleny Discount klubu) na všechny lety této společnosti. .

Wizzair: Promo a Slevy

Založil ve fóru Letecké společnosti

Pre tych co to este nevedia, zajtra 20% WDC.

0 Citovat

Zozo, -20% z WDC ceny? Mohol by sem pls pastnut viac informacii? Vdaka

0 Citovat

Žádných víc informací není potřeba smiley Je to ta jejich pravidelná sleva – 20% dolů na všechny lety (slevy platí i z členských cen letenek) smiley

0 Citovat

dakujem Proky smiley

0 Citovat

Nie vzdy sa to oplati kupovat. Je lepsie mat i trochu prehlad v cenach, ze to co ti daju so zlavou, kolko stalo predvcerom bez zlavy. Pri zakladnej cene 10e za letenku je zlava par centov... Mail o tom prisiel pred 2hod, no nebol som online...

0 Citovat

Ahoj, chci se zeptat, jsem clen wizzair discount clubu - muzu zmenit jmeno sveho spolucestujiciho zdarma?

0 Citovat

Ne, no, nein.
To je daň za lowcost.

0 Citovat

uz jsem to nasel. diky a omlouvam se za hloupy dotaz smiley

0 Citovat

A zase bude dvacka, 20%.

0 Citovat

Dobrý den,
kam se prosím vkládá slevový kód na členství? Nikde jsem nenašel příslušnou kolonku, kam to vložit

,,Sleva platí pro členy WDC, sleva na členství s kódem WDCSEP15,,

Předem díky

0 Citovat

http://cestujlevne.com/sleva-275-kc-na- ... ir-624-kc/

0 Citovat

Iba dnes (15.Dec 2015) zľava 20% pre členov Wizz discount club. smiley

0 Citovat

Jak často mívají ty 20% slevy? Chtěli bychom na konci března do Barcelony, tak mě zajímá jestli mám šanci chytit tuhle akci nebo nemá smysl čekat.

0 Citovat

Zľavy sú síce niekoľkokrát ročne, ale ak je cena dobrá, tak by som asi s nákupom neváhal - ak cena stúpne medzičasom o 30+%, tak ti už 20% zľava nepomôže smiley

Ak si ale nerozhodný, tak by som počkal napr. do Valentína - to je obdobie, kedy bude mať veľa spoločností nejaké promo akcie. (môj subjektívny názor)

0 Citovat

No jen tak ze srandy jsem se díval na Velikonční víkend, kdy cena vypadala opravdu zajímavě - cca 2700 Kč. Během dvou dnů ta cena vylezla na 4200 Kč, takže mi to přijde, že jsem promeškal ten správný okamžik smiley Už před těmi 2 dny mi ta cena přišla více než příznívá na to, že jsou svátky.

0 Citovat

Len taka zaujimavost smiley Pozri si historiu cien akychkolvek letov wizzu (dajme tomu ten velkonocny tyzden) a zistis, ze v drvivej vecsine su najlacnejsie letnky od 12. decembra do konca decembra. Prikladam screen 6 nahodne vybranych letov



EDIT: z tych grafov este ide vycitat dalsiu vec, ich akcia 1+1 v maji je len velmi velmi vydareny marketing, v tom case je cena letenky oproti decembru dvojnasobna, v niektorych pripadoch clovek fakt usetri (mne napr. Dubai vyrazne nespadol pod 130€ takze som poriadne usetril) , ale zvysok je len cisty ehm ... smiley Dokonca, 15. decembra mali akciu -20% z ceny leteniek a z grafov clovek zisti, ze o tyzden je letenka este lacnejsia ako bez zlavy smiley (samozrejme zase sa najdu specificke pripady)

0 Citovat

Tohle je super, kde vezmu takovéhle grafy? smiley

Jj je mi jasné, že ceny mimo sezónu (leden - březen) jsou vždy nejnižší. Právě v případě té Barcelony mě hodně překvapila relativně příznivá cena na ty Velikonoce. Dám tomou ještě cca 14 dní až 3 týdny a uvidíme jestli to ještě spadne zpět nebo poroste. Ten termín mi vyhovoval kvůli toho, že člověk mohl strávit v Barceloně 3 dny, bez toho aniž by si vzal den dovolené, ale pokud se cena udrží, raději zvolím jiný levnější termín i za cenu pár dní dovolené. smiley

0 Citovat

Ak je dobra cena pocas Velkej noci tak by som velmi nevahal. Kupoval som 15. decembra na Velku noc Tenerife. Tiez to vychadzalo z Budapesti tak ze bez potreby dovolenky za 102 eur return ... odvtedy pozeram tu cenu ci nahodou neklesne, a stale len stupa. Pozeram ze teraz je cena viac ako 600 eur smiley podla mna to sice este pojde dole ale na tych 102 eur uz urcite nie.

0 Citovat

Podla grafu si skutocne vystihol najnizsiu cenu, ktora bola v jeden jediny den za celych 8 mesiacov a zatial sa neopakovala ... tak tomu sa hovori stastie smiley
@toncek: graf si mozes pozerat na akykolvek let vo vyhladavaci azair

0 Citovat

Díky o těch grafech na AZAir jsem nevěděl - nikdy jsem si toho nevšiml. smiley Jde nějak upravovat ta časová osa? Vidím to tam pouze měsíc zpět a ne jak je zde na těch obrázkách několik měsíců dozadu.

Hergot, tak tomu se říká štěstí. Kdybych to věděl, tak je hned koupím. smiley No nic, budu to sledovat.

0 Citovat

Tiez som sa nadtym pozastavil preco maju niektore lety tak kratku cenovu historiu, no a dosiel som k zaveru, ze su to rescheduled flights smiley Datum kedy mi wizz oznamil zmenu letu koresponduje s azair grafom

0 Citovat

Od zítra 20% off smiley

0 Citovat

Ale jo, není to jen sleva na "oko". Mám Barcelonu z Katovic v dubnu za 2500 Kč včetně většího kabinového zavazadla a členství v tom jejich Wizz Discount Clubu na který mimochem stále platí ten kód smiley

0 Citovat

No není to úplně naoko. Před pár dny jsem bral PRG - TSF za klubových 529. Aktuálně je cesta zpět ve stejném termínu tam za 627, nicméně zpět za 307. Je to prostě jak kde a jak u čeho smiley klasika.

0 Citovat

20% bude cez mobil

0