Dneska 20% pro všechny (členy i nečleny Discount klubu) na všechny lety této společnosti. .

Wizzair: Promo a Slevy

Založil ve fóru Letecké společnosti

Jsme zvědavý, jestli sleva bude platit i pro mobilní verzi webu https://m.wizzair.com/en-GB
To jenom pro ty, co třeba nemají smartphone nebo tablet, nechtějí aplikaci instalovat, nebo mají Windows Phone smiley

0 Citovat

Pisu ze iba cez aplikaciu, teda android alebo iphone.

0 Citovat

Windows Phone to už snad nemá nikdo, ne? .)

0 Citovat

No já Windows Phone měl, uživatelsky příjemný to ano, ale skoro nikdo už nevyvíjí verze aplikací pro tuto platformu a třeba utrpení byl přenos dat a kontaktů. Mně zase Android vyhovuje, ale jak říkáš téma je o něčem jiném smiley

0 Citovat

Už cca mesiac neviem prísť na jednu vec. Mal som normálne kúpenú letenku s Wizzom do Göteborgu, aj spätne som pozeral svoju rezerváciu, všetko normálne, akurát na boarding passe, že "Privilege pass". Pričom rozhodne viem, že som si privilege pass nekupoval. Nie že by som sa sťažoval, ale neviete niekto, že či majú nejaké pravidlo, že u nich minieš nejaký väčší obnos peňazí (alebo preletíš určitý počet letov), tak dostaneš PP ako pozornosť? Lebo keby som si to všimol, hmm .. tak síce by som viac vecí nepotreboval, ale možno by som zobral nejaké drobnosti kamarátom a kolegom smiley

0 Citovat

No jeste ze je zitra St. Patrick , asi brzo zezelenam ,,, letim po dlouhe dobe zase jednou z Wizz,,, z Prahy do Benatek ( TSF ) , napred me vypekli tim, ze ac letime dva a jednen ma clenstvi, tak mam smulu , protoze jsem kupoval letenky jednotlive a ne na spolecnou rezervaci ,,,ok moje chyba
Ale pri koupi , mi to hodilo automaticky sedadlo, samozrejme pri druhe koupi taky.,.. takze ted mame sedadla kazde jinde ,, rikam si to nebude problem to zmenit .. sice to chvili trvalo nez jsem se propracoval tam kam jsem potreboval, ale dobre , zmenil jsem sedadlo , vyskocila me cena za nej , ale v tom me napadlo , ze vlastne me staci zmenit jen jedno misto ,,nemusim mit za kazdou cenu jen ty 2 urcite ,, ale musel jsem se podivat ktere to druhe vlastne je ,,, tak jsem to zrusil .. mrknul jem na druhou rezervaci .. rikam si fajn zmenim to ,,,jenze me bylo divne , ze me misto kde jsem mel pridelene sedadlo se tvari v systemu jako volne ,,,kouknu tedy zpet mam ho tam uvedene ale to na ktere jsem ho poprve prehodil se tvari jako obsazene i kdyz jsem to vratil zpet... zrejme to zustava nejakou dobu viset,,, podobne se to deje treba v RegioJet ,,jenze tam to spadne za chvili... u Wizz to bude kdovi jak dlouho viset,,, takze radeji nez slevy trosku zapracovat aby taky stranky a rezervacni system fungovaly tak jak by mely.... nemuzu jinak nez rict zlaty Ryanair,,, bez kodu taky je problem ... telefon predrazeny... fakt zacinam byt na Wizz alergicky,,,

0 Citovat

Čoveče já teda nevím, ale dávat stránky Ryanair za příklad... Stránky který ani půl roku po přechodu na novou verzi nefungují stoprocentně, kredit, který rozdávali za registraci a kterým jsem měl připsaný asi 2 dny, pak zmizel a od té doby jsem ho neviděl a nečekám, že uvidím...

Mojo: řek bych, kdyby jsi to dostal jako pozornost, tak za Tebou pošlou i fotografa pro ten jejich magazín smiley Asi je to chyba, kamarádi budou bez klobásek smiley

0 Citovat

Jakože Wizz, který má na webu jasně uvedeny podmínky výhodného členství i bookování sedadel, může za to, že jsi to ty udělal špatně? Oh, cmon.

0 Citovat

To tvoje nekonecne haneni wizzairu uz mi prijde z tvoji strany tak trochu trapne. Obe spolecnosti maji sve mouchy, nicmene stale to jsou, myslim, nejen pro me 2 nejcasteji vyuzivane aerolinky. Jestli je tak nemas rad, tak s nima proste nelitej, to je pro jakoukoliv spolecnost ten nejvetsi trest, ale to jiste z nejakych zakladu ekonomiky vis. Popripade si zaloz vlakno s nazvem "hejtujem wizzair", treba si tam najdes sve priznivce smiley.

0 Citovat

to samozrejme muzes, poukazat na nedostatky je v poradku! Nicmene v mych ocich mas pouze jednu pravdu a jednu preferovanou spolecnost, a tim je ryanair. Neco jako bila a cerna. To mi prijde jako srovnavat SA a Flixbus..kazdy ma neco, ale kvalitativne myslim ze good na obe strany. To same si myslim je Ryan a wizz. Jenze ty z toho delas, jakoby to byl SA (studentagency) a nejaka vesnicka zastarala CSAD. Tak to proste v mych ocich neni, a myslim, ze semnou bude vetsina lidi souhlasit. To, ze tobe vyhovuje jedna vice, je v poradku. Ja take preferuji wizz, ale jsem schopny objektivne uznat a ocenit dobre veci na Ryanairu, a ze jich je dost - vvesnicke CSAD to rozhodne neni. Tot vse, prepinam a hlasim konec diskuze z me strany.

0 Citovat

Mikir: Nejde to napsat takhle?

Souhlasím, že jsou to dvě nejčastěji využívané aerolinky a souhlasím s tím, že každá má své mouchy, je to věc názoru, která vyhovuje lépe. Nehaním WizzAir nijak úmyslně. Třeba někde jsem i napsal, že mají vzhledově čistější a uklizenější letadla než má Ryanair. Letěl jsem i letem, ke mi i sedačky třeba přišly pohodlnější, ale prostě když vidím nějakou chybu, tak na ni upozorním. Co je na tom špatného?

Například zkrachovalá společnost SkyEurope? Jistě, podílelo se na tom víc vlivů, ale třeba jeden byl ten, že měli na počátku naprosto nefunkční webové stránky, a to je základní požadavek. Nadávám v tom směru teď i Ryanairu, kdy ta jejich nová verze je oproti staré špatná. V tomhle směru se mi docela líbí Transavia. Sice jsem s nimi ani neletěl ještě, ani nic nekupoval, ale když kliknu, tak vidím jednoduchost a přehlednost.

vs.

souhlasim ze jsou to dve nejcasteji vyuzivane aerolinky a souhlasim s tim , ze kazda ma sve mouchy , je to vec nazoru komu ktera vyhovuje lepe ...nehanim Wizzair nijak umyslne.,.. treba nekde jsem i napsal ze maji vzhledove cistejsi a uklizenejsi letadla nez ma Ryanair... letel jsem i letem kde mi i sedacky treba prisly pohodlnejsi,,,ale proste kdyz vidim nejakou chybu , tak na ni upozornim...co je na tom spatneho... ? Napriklad proc zkrachovala splecnost skyeurope ? jiste podilelo se na tom vic vlivu .ale treba jeden byl ten, ze meli na pocatku naprosto nefunkcni webove stranky... a to je zakladni pozadavek .. nadavam v tom smeru ted i na Ryanair, kdy ta jejich nova verze je oproti te stare spatna ,.. v tomhle smeru se mi docela libi Transavia ,, sice jsem s nimi ani neletel jeste, ani nic nekupoval ale kdyz kliknu tak vidim jednoduchost a prehlednost.,..

0 Citovat

Lucx: Ahoj, jak se dá přidat do profilu informace o FlightDiary? Dííky za radu.

0 Citovat

Tak uz zrejme opravili ty chyby co byly vcera v systemu pridelovani sedadel... uz mi to ukazuje uplne jine hodnoty nez byly vcera ..ale tak aspon vim ze ty rezervace jsou vporadku ..

0 Citovat

Další akce 20% sleva pro členy Wizzair klubu

0 Citovat

Ta sleva je platna dnes? Clenstvi ve WDC jeste nemam koupene, ale kdyz naklikam letenku + k ni dam prikoupit clenstvi tak je dnes cena stejna, jako byla pred par dny...

0 Citovat

Omlouvám se za hloupý dotaz, ale z popisu u Wizzairu mi to úplně jasné není. Musí být členství ve WIZZ klubu platné v době cesty nebo stačí když je platné v době nákupu letenky. Ve včerejší akci jsem koupil letenky vč. členství v klubu, takže mám členství do 3.5.2017. Můžu s tím členstvím např. v dubnu 2017 koupit letenky na červenec 2017 nebo koupím letenky nejpozději na 3.5.?

0 Citovat

Zítra sleva 25% při objednávce přes mobilní aplikaci.

*25% sleva se vztahuje na tarif včetně daní, nevolitelné poplatky a malé příruční zavazadlo (max.: 42 x 32 x 25 cm) ale vyjma administrativního poplatku. Sleva platí pouze pro nové rezervace až pro 10 pasažérů provedené prostřednictvím mobilní aplikace Wizz Air dne 10. května 2016

0 Citovat

Odkial mate den dopredu taketo informacie? smiley Inac, tato zlava sa mi nepaci ... akosi nepasuje do harmonogramu 1+1 ktore by malo byt coskoro, ale snad sa dockame smiley

0 Citovat

Chodí to normálně jako newsletter na mail smiley

0 Citovat

som prihlaseny na newsletter, ale mail od nich mi pride skoro vzdy az rano uz ked je vecsina dobrych leteniek vypredanych smiley spolieham na vas aj nadalej, caka ma este kopa nakupov smiley

0 Citovat

Tak Wizz už s náma letos neslaví? smiley smiley
Sleduju ceny letenek na jih Itálie a během včerejška Wizz slušně zdražil, tak jsem čekal, že to přijde..

0 Citovat

Škoda no, ak by bola fakt dobrá cena, tak by som si "predbežne" kúpil Skopje z Bratislavy, len by to muselo vychádzať tak, že by mi nebolo ľúto tých peňazí, ak nebudem môcť ísť smiley

0 Citovat

Mozna se k nekomu z wizzairu dostalo, ze diskutujici na cestujlevne hojne tuto akci vyhlizi a tak to radeji zrusili, aby nezkrachovali smiley smiley

0 Citovat

Precitaj si diskusiu pod ich prispevkami na fb a uvidis ,ze nie sme samy smiley Ja som cakal do polnoci a nic smiley Ale som zvedavy ake "news" nam chcu dneska oznamit ... a kedze je to wizz, tak to bude nieco na styl "extra pair of socks for free on board"

0 Citovat

To je jasné, zvednou rozměry zavazadel, hardcore válka s Ryanom začíná smiley

0