Dneska 20% pro všechny (členy i nečleny Discount klubu) na všechny lety této společnosti. .

Wizzair: Promo a Slevy

Založil ve fóru Letecké společnosti

Zjavne im nejdu predaje podla planu a splatka za nove airbusy sa blizi smiley Ani sa necudujem, niektore trasy ktore sledujem uz dlhsie su cenovo riadne prestrelene, nebyt pred 2 tyzdnami error fare na Plus, tak od nich nemam co kupit

0 Citovat

Měli by ty trasy trochu rotovat, jinak je to nuda a není důvod kupovat letenky tam, kde už jsem byl. smiley

0 Citovat

Wizz potrebuje nutne, nutne cash.

0 Citovat

Wizz ma opet 20 procent, do 28/11

0 Citovat

Lol, zajímavé. Minulý týden byla zase akce:)
Asi fakt zapomněli zaplatit za nové aera a ted doplácí i penále smiley

0 Citovat

Nejvíc by jim asi teď pomohlo, kdyby změnili politiku příručáků. Mám pocit, že se jim spousta lidi vyhýbá už jen kvůli tomu smiley

0 Citovat

btw kontrolovat rozmery bagaze som uz dlho nezazil...chodim s ruksakom s rozmermi skor "L", ale samozrejme platim len za "S" - naposledy cez vikend Bukurest, Budapest, par tyzdnov dozadu Budapest, aj Kyjev, Skopje podobne. Ale presne, ak by mali podmienky ako Ryanair, tak to by bola pre mna aerolinka no.1 smiley

0 Citovat

Mimochodem, jak jsem s nimi dříve neměl problém a možná je i preferoval před Ryan, tak musím říct, že ten legroom v nových letadle je totálně tristní a pokud má člověk více než 180 cm, tak si prostě normálně nesedne a díky tomu jsem se jim už začal vyhýbat, protože je to fakt utrpení a to mám 185 cm.

Oproti tomu Ryanair má v letadlech s novými sedadly pocitově víc místa než ve starých a sedělo se mi fakt pohodlně. Je vidět, že každý jde jinou cestou a mám dojem, že víme, která je správná - viz jejich akce každý 2 dny.

0 Citovat

no ale Wizz ma aspon pre mna lepsie destinacie smiley

0 Citovat

Jako taky mě to táhne na východ a na jih, ale aktuálně už Wizz jedině pokud není vůbec žádná dostupná alternativa a to i v podobě klasické aerolinky, protože abych si normálě sedl, musel bych si koupit ty jejich extra legroom sedadla a to pak je letenka hned pomalu o litr dražsí.

0 Citovat

Ryan ma v novych letadlech uzke sedacky - za me velke zlepseni co se tyce mista - mam 187 a v pohode se da zvladnout 4h let! Taktez ty nove boeingy maji novy system vyklapeni hornich skrini - take vyrazne zlepseni! S novym wizz jsem neletel - tedy pokud to neni ten, co ma base v Praze, ten je sileny - kazda rada ma jinak ten legroom, v nejaky se to da ale nejaka rada mam nohy v cestujicim predemnou. Nicmene resim to tak, ze si u wizzu za par korun koupim sedacku hned za exitem a v 90% letu, kdyz clovek coha/zepta se predem, jsem skoncil na priority sedackach predemnou smiley smiley

0 Citovat

Ten Wizz tak strašně potřebuje cash, když teď posledních 14 dní mi přijde, že není dne, aby nebyla nějaká sleva? Neví někdo něco víc? Máme se začít bát, jestli nenastanou nějaké problémy?

0 Citovat

no uvidime, aj ked mozno to robi predvianocna sezona... letenka je vhodny darcek na poslednu chvilu smiley

0 Citovat

Ryanair udelal vynikajici tah s temi dvema zavazadly , prakticy dneska uz na kazdou dovcu letime jen se zavazadly nahoru ,,,vetsina napadu pana O Learyho patri do kategorie sci-fi a on to jiste vi a je to vlastne jen reklama ( litani u tyce na stojaka , let jen s jednim pilotem a vyskolenou letuskou , zruseni zadnich wc a pridani rady sedadel atd, ) no a mezi napady taky bylo , ze si lidi budou nostit k letadlu zavazadla sami,... samozrejme to by mu zadne letiste nepovolilo uz z duvodu bezpecnosti...a tak to vymyslel takto , vlk se nazral a koza zustala cela smiley lidi si nosi vlastne tech 15 kg sami, vlastne i vic ,,,zavazadlo nahoru ma mit maximalne 10 kg pochybuju , ze to dneska nekdo striktne dodrzuje , podle me tam bezne lidi maji vic , no a do toho maleho zcela urcite 5 kg vejde a to ze nektere veci jsou nahoru do letadla zakazane ?
Obcas to trosku vadi , ale da se to prezit a kdyby se to neprehanelo s temi bezpecnostnimi predpisy .tak by to bylo uplne v pohode ,,kdysi se treba dalo letet s nozem u ktereho cepel nepresahla tusim 4 cm , proc dneska vyhodi i nozik na privesku na klice je otazkou ,
Skoda ze vlastne jen kratce vydrzelo to pouzivani mobilu za letu , u Norwegianu to lze i kdyz ne na vsech letech ,,zadna jina spolecnost to asi nema ...Ryanair namontoval do nekterych letadadel ty zarizeni na to ,,ale fungovalo to jen chvili a zrusil to ...Trochu mi taky vadi casopis , chapu ,kdyz tam byly zajimave veci, tak si to lidi odnaseli sebou a ten naklad byl pak obrovsky , tak vlastne dnes tam krome mapky kam vsude lita ,je jen reklama a nic co by mohlo zaujmout
Mezi Ryanairem a Wizzairem je pochopitelne konkurencni boj a Ryanair postupuje cilene likvidacne ,,aspon to logicky tak vypada ,,proc nasazuje na lety z CR stejne trasy jako ma Wizzair ? a Polsko? Polaci maji Wiizzair radi ,ale kdyz je let Wroclaw - Warsawa a Warsawa - Gdansk temer zadarmo , tak opet byde Ryanair vitezit
Wizzairu by byla skoda ,urcite by mel prehodnotit zavazadlovou politiku a mozna i trosku zmenit nebo doplnit sve trasy ,je moc orientovany na vychod a kdyz uz , tak proc treba zrusil z Prahy Burgas ? Tam za tim asi bude spis Travel Service a Smart Wings
Ostatne vetsina turistickych destinaci k mori se z CR neda s nikym jinym letet , da se to pochopitelne obejit tim letem jinam a prestupem ,ale proc to nejaka komise nezakaze , tohle postaveni Travel Servisu a Smart Wingsu na trhu
A asi by mohl zkusit jit Wizzair do Ostravy z Bergamem uz mu tam vlezl Ryanair , co treba tam nasadit Brusel Charleroi , nebo treba Mnichov , Berlin , Franfurt, kdyz uz , Travel Service se svym Smart Wingsem nepusti konkurenci primo do tech turistickych zajmu , tak se to da obejit letem tam kde pak Ryanair lita a treba Nemecko se da vyuzit i pro lety treba Condoru, nebo jine spolecnosti mimo Evropu I Madrid nebo Barcelona by nebyla spatna ,,,letiste v Ostrave a nanonec i v Brne by mohlo low costum vyjit vstric v nejakych slevach za sluzby , zajem by pak urcite byl , zatim ale nezbyva nez vymyslet krkolomne prestupy.Do Prahy sice je spojeni za 3 hodiny , ale co dal , Praha taky zadne velke terno na odlety neni ,,,

0 Citovat

Teda pevně doufám, že wizz nemá takový problémy... Rozhodně nejsem jejich fanoušek, spíš naopak. Ale jestli jsou v problémech, tak to pro nás z pohledu levných letenek nevypadá moc dobře :/

0 Citovat

Ja nerozumiem tomu manažmentu Wizzair . Dame cenu letenky 10 eur, ale priručná batožina čo je u Rayn ok, stojí viac ako cena letenky.
Ono potom je to najlahši spôsob ako naštvať klienta.

Vyvoláš Ježiško radosť a potom ostriháš klienta na batožine. Wtf
Klienti sú vo väčšine ovce to je jasné, sú aj takí, čo až v Niš uveria, že neleteli do Nice, ALE väčšína tých ľudí stráca pozitívny dojem práve pri kontakte so zamestnancom.
Vkladať obchodné meno božie do rúk kontrolora batožiny je veľmi zaujímavý manažérsky počin dôvery, že máš skvelú cenu a dobrú reklamku.
V krajnom prípade by tam mali dať neskutočne ebateľný materiál, aby sa to bralo ľahšie ale to je krátkozraké tiež.

0 Citovat

Wizzair je veřejně obchodovaná akciová společnost, takže je povinen spoustu věcí zveřejňovat a o jeho hospodaření se dá lecos dohledat. A až na to, že mu Brexit udělal pěkný zářez do ceny akcií (což ale udělal všem leteckým společnostem, Ryanair a Easyjet to schytali dost podobně), tak se z jeho výsledků hospodaření na první pohled zrovna nezdá, že by měl mít finanční potíže.

Cena jeho akcií na londýnské burze: http://www.londonstockexchange.com/exch ... XSTMM.html
Pravidelně zveřejňované výsledky hospodaření (poslední z 9. listopadu): http://corporate.wizzair.com/en-GB/inve ... sentations

0 Citovat

Wizz se spíš snaží ukosnout kus vánočního koláče, a dělá to dobře smiley Dnes 50% sleva na flex, tedy možnost změn za 5€/let. Good deal for christmas tree.

0 Citovat

Katowice- Oslo, Stochkholm, Malmo, Mastricht moře termínu za 78 zlotych tam i zpet behem nasledujicich mesicu, se divim, ze na to polsti pratele neprisli.

0 Citovat

Bylo tam toho více. Já koupil Londýn na prodloužený sváteční víkend v květnu. RT z Katowic za 189 zlotých.

0 Citovat

ja som si uz davnejsie vsimol, ze tieto 20% zlavy nemaju vleky efekt na blizke datumy ... ale co som sledoval MXP-BUD a BTS-IEV na august/september, tak tie sa dlhodobo drzia na 40/30 euro one way a ked sa ta 20% zlava objavila, tak realne tie ceny sli o tych 8/6 euro dolu a na druhy den sa vratili naspat. no a kazdodennu zlavu 20% ako som spominal povazujem skor za snahu co najviac predat pred Vianocami.

0 Citovat

jj, na blízké datum to nemá moc vliv, ale na pozdější dá se to pěkně využit smiley členství + 20% sleva udělá zázrak smiley Luton - Brno za 16 éček jenom smiley a na zpět to mam díky bookingu a spojení Wizz Air zdara. smiley Rád nakupuju před Vánocemi.

0 Citovat

Hele sorry, ale Petr76 má v tom, co Ti psal naprostou pravdu.
2 poznámky pod čarou - Letiště Brno je mafiánská organizace, úzce propletená s místními i politickými šíbry a nevidím jediný důvod, proč je podporovat. Stát, potažmo kraj do nich nasypal dost bez znatelného efektu.
Travel Servis, pokud s nimi budou lidé létat a platit ty částky za letenky, kritika je jim u (_|_)... Na druhou stranu stačí se podívat třeba do posledních výročních zpráv, jejich kondici jim řada klientsky lépe hodnocených společností může závidět A o prašule jde až v první řadě.

0 Citovat

@ mikir
Porad ale pocitas s tim ze vetsina lidi cestuje na vlastni pest jako osazenstvo zdejsiho fora. Ale vetsina cesky populace se jezdi placnout k mori s cestovkou a ty pak plni ty letadla Travel Servisu. Tem je uz jedno kolik stoji letenka protoze to plati v cene zajedu a cestovky urcite neplati 8k za osobu... Travel Servis ma pak prodano 80% sedacek pres cestovky a tak uz zbyvajici mista muze prodavat za takovy prachy...

0 Citovat

Už by zase mohla být ta akce na -20 %, co říkáte? smiley Taky někdo čekáte s nákupem?

0