Dneska 20% pro všechny (členy i nečleny Discount klubu) na všechny lety této společnosti. .

Wizzair: Promo a Slevy

Založil ve fóru Letecké společnosti

Sleva u wizz se vždycky vztahuje na cenu letenky bez administrativního poplatku (i když mají třeba 20%). A sleva 50% se vztahuje nejen na lety do Dortmundu, teď jsem se třeba koukal, že 50 % sleva by měla být na všechny lety z PRG. 

Takže místo citování podmínek akce doporučuju se podívat, jak to ve skutečnosti je a zkusit si to naklikat v rezervačním systému.

0 Citovat

Nasiel som lety aj na rok dopredu kde tie zlavy boli 20-30%. Z 3 hodinoveho nakupovania vzisli 4 nove letenky s flexom, a vdaka zlavam aj zmena 2 inych uz predtym kupenych letov, kde som na lepsie datumy nemusel nic doplacat. Najlepsi deal dneska bolo Abu Dhabi s flex za 9,8€ :) 

0 Citovat

Jaka trasa a datum to Abu Dhabi, prosim?

0 Citovat

Ja som si to naplanoval koncom oktobra 2021 so stopoverom v Cluj resp. Kutaisi a o trosku drahsie je Sofia,Larnaca

0 Citovat

Nakonec jsem neodolal Santorini na léto za 32€ a Abu Dhabi na říjen 2021 cca za 90€. Vše z kreditu po zrušených letech a s flexem za 2€. 

0 Citovat

Dnes 60% zlavy a flex za 1€

0 Citovat

Sice extrémně naivní představa, ale ten Kypr z Prahy před Vánoci jsem tam za 600,- nemohl nechat :D

0 Citovat

kluci, muzu se hloupe zeptat k cemu vlastne je ten Wizz flex? to berete jen kvuli tomu flight change FEE?

0 Citovat

Hlupo sa pytas, ale mudro si aj zaroven odpovedas :)

Ja som dneska robil rosady vdaka flexu a pomaly sa mi dalsi rok celkom slusne zaplnuje dobrymi planmi. Uvidime co na to korona.

PS: jul 2021 VIE-Corfu cca 30€ RT, skoro vsetky mesiace VIE - BCN 9,7€ a daju sa najst dalsie slusne jednosmerky

0 Citovat

voughne napsal(a):

Hlupo sa pytas, ale mudro si aj zaroven odpovedas :)

Ja som dneska robil rosady vdaka flexu a pomaly sa mi dalsi rok celkom slusne zaplnuje dobrymi planmi. Uvidime co na to korona.

PS: jul 2021 VIE-Corfu cca 30€ RT, skoro vsetky mesiace VIE - BCN 9,7€ a daju sa najst dalsie slusne jednosmerky

no to sice jo, ale pak treba mesic pred odletem kdyz se zmeni situace v destinaci, tak nebudou letenky za 10 eur ale budes platit strasne moc za fare difference.... ten refund ve forme wizz creditu funguje jak? musi byt let zruseny?

0 Citovat

[/citace]

Kdyz mas flex tak si let zrusis sam a dostanes kredit v cene letenky.

[/citace]
takze kdykoliv treba tyden pred odletem proste bez udani duvodu zrusim letenku a 100% kreditu budu mit na wizzu? :O tak ted uz to chapu pokud tomu tak opravdu je.

0 Citovat

Nieze treba tyzden pred odletom, ale az 3 h :) Nevratia ti akurat poplatok za flex + vrateny kredit ma platnost tusim 90 dni. V kazdom pripade je lepsie prist o paru drobne ako o celu letenku. Ja mam momentalne kupenych 14 leteniek z toho 11 s Flex ... vecsina toho uz je konecny stav (ale viem, ze nie), takze nejaky fare difference nehrozi.

0 Citovat

Co jsem to tak zhruba projel, tak mi přišlo, že ve čtvrtek byly lepší ceny. Někde se ale treba da najít něco levnějšího. 

0 Citovat

Ono záleželo taky na destinaci. Jediné, co jsem našel z Vídně na půli Května pod 10€ byly Atény, jinak ostatní nad 18/22€ OW. Teda, já hledal pouze z VIE a ještě jsem se podíval na dvě linky z PRG, ale to mě moc nezaujalo cenově. Tak uvidíme, co mi přinese půlka Května 2021 :D 

0 Citovat

Zkuste Vie/ JMK, stále jsou tam letenky za 20-€ route i na léto.

0 Citovat

Pokud někoho zajímá Gruzie, je levně k dispozici v říjnu 2021 z Wroclavi, (např 19.-23.10. za cca 700 Kč RT).

0 Citovat

Protože budou ( asi dnes ) zrušeny lety WAW-TLV do 13.10., rychlou koupí se nabízí několik možností:

1. Prodloužit si platnost kreditu

2. Zakoupit ,,zdarma" členství Wizz s tím, že vložené peníze se vrátí do kreditu 

3. Prostě si jen zvýšit kredit o 20% (při platbě kartou)

https://www.rmf24.pl/fakty/polsk...-rozporzad,nId,4759265

EDIT:  UŽ ZRUŠENO

0