Dá se podle historie odhadnout nějaká promo od Air Asia na únor/březen 2016 ? Potřebujeme přeletět z Bangkoku do Barmy a teď se pohybují letenky kolem 70 Eur, což mi přijde docela dost? Díky za odpověď Petra .

Air Asia

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

Dá se podle historie odhadnout nějaká promo od Air Asia na únor/březen 2016 ?
Potřebujeme přeletět z Bangkoku do Barmy a teď se pohybují letenky kolem 70 Eur, což mi přijde docela dost?
Díky za odpověď
Petra

0

U Air Asia ty proma chodí dost dopředu, třeba prodávají letenky na 9 měsíců dopředu. Takto za 4 měsíce spíše už ne. Na druhou stranu mi přijde, že moc nezdražují směrem k odletu. Ty ceny jsou plus mínus pořád stejné, tak asi má smysl vydržet.

0 Citovat

BKK(Don Mueang)-Yangoon 25/26/27.2 za 28 Euro

0 Citovat

v pondělí 23.11. v čase 0:00 GMT + 8 h začíná u Air Asia BIG sale (3mio promo letenek, některé "zdarma" - asi se budou platit jen poplatky). Registrovaní členové do toho budou mít přístup už o den dřív.

0 Citovat

Po zaregistrování se objevila "akční" cena Bangkok-Mandalay na 26.2.za 75 Euro. Před registrací a jejich BIG sale byla cena 70 Euro. Tak nevím.... Uvidíme, co se objeví dnes... smiley

0 Citovat

Nevím kdy ses registrovala a koukala, ale ta akce začínala pro registrované v sobotu v 18:00 našeho času a neregistrované v neděli 18:00, takže to chtělo hned na začátek, abys chytila ty nejlepší ceny. Když jsem se díval v so, tak se daly koupit letenky i bez bodů, jen za letištní taxy, včera po té šesté tam byly letenky po Thajsku od 100 B.

0 Citovat

Registrovala jsem se v sobotu dopoledne...tzn. 21.11....A za těch 70 Euro jsem se dívala ve středu... smiley

0 Citovat

petrocenta: 1) v big sale jsou letenky na cestovní období od 1.5.2016, takže na let 26.2. to neplatí. 2) akce big sale můžeš využít až po 24h od registrace. Obě podmínky na webu píšou. Teď tam vidím tebou zmíněný routing za 29 USD, takže nějakých 27 EUR (samozřejmě v období po 1.5.2016). Sleva 43 EUR mi přijde jako celkem výhodná akce;-). Já včera koupil Kuala Lumpur Bangkok zpáteční za 850,- CZK (vč. poplatku za platbu kartou a kurzového přepočtu banky MYR-EUR-CZK).

0 Citovat

Prosím může mi někdo poradit zda si připlácet při koupi letenky od Air Asia to jejich pojištění? Přesně totiž nechápu k čemu mi to pojištění je, pokud si kupuji letenku s levnějším tarifem, která nelze přeložit na jiný termín, nebo stornovat. Je to prostě jen nabídka cestovního pojištění, které už vlastně mám zakoupené u nás? Snažím se prokousat podmínkami, ale nejsem nejlepší angličtinář. Předem děkuji za odpověď

0 Citovat

heluska: nechce se mi pročítat podmínky pojištění, ale funguje to vždy stejně, takže to je cestovní pojištění + pojištění storna. Pokud třeba onemocníš, nemůžeš na let nastoupit a máš pojištění, vrátí ti cenu letenky (mínus nějaká spoluúčast nebo vrací jen cenu letenky a ne poplatky, atd.). Pokud nemáš, letenka propadne. Pokud už máš cestovní pojištění (+ev. pojištění storna), nemá smysl to kupovat ještě jednou u Air Asia.

0 Citovat

Koncem unora chceme letet Bangkok-Krabi-Bangkok (28.2.-9.3.2016), mate nejaky tip na levnou letenku? Diky!

0 Citovat

Z BKK na Krabi leta Thai Airways s Bangok Airways (Suvarnabhumi) a Lion Air,AirAsia, Nok (Don Muang) pricemz z Muangu to bude levnejsi, zalezi kde se budes nachazet v BKK

0 Citovat

ok kouknu na ty stranky. budu v bkk, nevim presne kde, ale asi nebude problem se dostat na jedno z tech letist. me spis zajimala jaky jsou ceny a jestli jeste pockat nebo uz koupit nekdy ted...

0 Citovat

Big Sale uz za 25hodin...

0 Citovat

Pro registrované (BIG Members) je Big Sale od 22.9., pro ostatní od 23. do 26.9. Letenky na období 10.2.-15.12.2020. 

0 Citovat

Nabil jsem BigPay kartu a v 6 jdeme na to...

0 Citovat

cali napsal(a):

Nabil jsem BigPay kartu a v 6 jdeme na to...

Je to od 16h nebo 18h? Asi neumím počítat... ☺️

A je ze zkušenosti lepší přes appku nebo web (jestli jim to třeba hodně padá)?

0 Citovat

Pro registrované (BIG Members) je Big Sale od 3.11., pro ostatní od 4. do 10.11. Letenky jsou na období 27.4.2020 - 1.3.2021.

0 Citovat

Tak že na únor - březen 2020 prd :-(

0 Citovat

Právě jsem koukal na e-maily od nich ve spamové složce, že by se mi to hodilo na přelomu listopad / prosinec a oni to mají až na příští rok :(

0 Citovat

Roman napsal(a):

Tak že na únor - březen 2020 prd :-(


Na tyhle terminy byl bigsale tusim nejak mesic zpet. Bral jsem tam Krabi - ChiangMai. No ale prijde mi, ze ty jejich ceny uz nejsou zadna velka hitparada ani pri vyprodeji.. Za podobne penize se to dalo vzit i u ostatnich.
0 Citovat

Tomáš Cibulka napsal(a):

Právě jsem koukal na e-maily od nich ve spamové složce, že by se mi to hodilo na přelomu listopad / prosinec a oni to mají až na příští rok :(

To mají vždy s velkým předstihem. Na měsíc dopředu větší slevu nedostaneš, ale ceny se mění, tak stojí za to je nějaký čas sledovat. Měsíc dopředu bývají stále poměrně nízké a z KL nejen u AirAsia.
0 Citovat

Já jsem sledoval ceny na listopad cca od června a vůbec nic nebylo...

0 Citovat

Loni měly Air Asia dobré slevy na Black Friday, ale taky až na období květen - listopad. 

0 Citovat

mate nekdo zkusenost jak moc tvrde Air Asia prosazuje dodrzovani rozmeru a zejmena vahy prirucnich zavazadel? cicham cicham problemy :-D

0