Dá se podle historie odhadnout nějaká promo od Air Asia na únor/březen 2016 ? Potřebujeme přeletět z Bangkoku do Barmy a teď se pohybují letenky kolem 70 Eur, což mi přijde docela dost? Díky za odpověď Petra .

Air Asia

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

Mám s nima pár letů minulej rok a neřešili to absolutně vůbec. Každej měl 2-4 zavazadla. Dokonce jedna skupina obrovský krosny. Já na první lety radši připlatil extra zavazadlo, ale když jsem viděl, že to neřeší, tak pak proběhlo několik letů se základní letenkou. Lety proběhly v Malajsii a Indonésii. 

0 Citovat

Verča napsal(a):

mate nekdo zkusenost jak moc tvrde Air Asia prosazuje dodrzovani rozmeru a zejmena vahy prirucnich zavazadel? cicham cicham problemy :-D


A co takhle ty rozmery a vahu proste dodrzet? To vas nenapadlo?

0 Citovat

Verča napsal(a):

mate nekdo zkusenost jak moc tvrde Air Asia prosazuje dodrzovani rozmeru a zejmena vahy prirucnich zavazadel? cicham cicham problemy :-D


Já s nima měl myslím 4 lety a minimálně na dvou váhu kontrolovali

0 Citovat

Před třemi lety jsme viděl, jak na bráně v KUL nepustili do letadla dvojici kvůli nadrozměrným zavazadlům. 

0 Citovat

Měl jsem s nimi hodně letů v roce 2017 a 2018 po celé JV Asii a nikdy mi příruční batůžek nekontrolovali, ale většinou jsem měl odbavené zavazadlo, takže na check-inu mají menší důvod pro kontrolu příručního. Na bráně jsem si kontroly nevšiml ani u jiných lidí.

0 Citovat

je to klasický hit and miss. Pokud nebude zavazadlo NÁPADNĚ velké, projdete. Váhu neřeší. rozměry spíš jo.

0