Kreditní karta - nejvíce výhod

Napsal tomsali 2015-11-20T11:59:05+01:00 ve fóru Frequent flyer programy

Standa napsal(a):

Jo zapomnel jsem, ze tam podle fotky berou world i world elite :-D

Ty Stando, nesnaž se být za každou cenu chytrý. Jen přátelská rada :)

To se nesnazim. Kazdy se nekdy sekne, dneska sem se moc nezamyslel a chybu jsem priznal ;-)

Tady prispivam casteji, protoze bankovnictvi je muj obor. Jinak vetsinou radsi jen mlcim a pouze procitam dalsi vlakna ;-)

Snad tu z toho ale nechcete delat jen soukromy klub :-)

Zdravím, chcem sa spýtať aká je aktuálne situácia s kreditkami, hlavne teda v SR. Existujú nejaké na zbieranie bodov alebo so vstupmi do salónikov? 

Podľa toho čo som si preskúmal, tak prakticky všetky MS World majú v BA, Viedeň a Praha - čo je na nič lebo väčšinou letím z Budapešti. MS World od VUB má aspoň dobré poistenie aj pre spolucestujúcich. Ak by som však chcel Priority Pass zdarma + 1 hosť, tak ten má myslím len Tatra Banka na Visa Platinum. Diners club mi tiež nepríde ako nejaké terno, musel by som tam mať stále 500€ otvorených aby som získaval body nejakým dobrým tempom...

Ja mám tú World od VUB, myslím že na zbieranie bodov má Diners Club kartu ale je tam pomer 12 € - 1 bod, čo je dosť na nič. Platinová od TB má úverový tuším od 12000€, 20€ poplatok a máš tam iba tie vstupy do salónikov, aj poistenie si musíš dokúpiť.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!