Kreditní karta - nejvíce výhod

Napsal tomsali 2015-11-20T11:59:05+01:00 ve fóru Frequent flyer programy

Standa napsal(a):

Jo zapomnel jsem, ze tam podle fotky berou world i world elite :-D

Ty Stando, nesnaž se být za každou cenu chytrý. Jen přátelská rada :)

To se nesnazim. Kazdy se nekdy sekne, dneska sem se moc nezamyslel a chybu jsem priznal ;-)

Tady prispivam casteji, protoze bankovnictvi je muj obor. Jinak vetsinou radsi jen mlcim a pouze procitam dalsi vlakna ;-)

Snad tu z toho ale nechcete delat jen soukromy klub :-)

Zdravím, chcem sa spýtať aká je aktuálne situácia s kreditkami, hlavne teda v SR. Existujú nejaké na zbieranie bodov alebo so vstupmi do salónikov? 

Podľa toho čo som si preskúmal, tak prakticky všetky MS World majú v BA, Viedeň a Praha - čo je na nič lebo väčšinou letím z Budapešti. MS World od VUB má aspoň dobré poistenie aj pre spolucestujúcich. Ak by som však chcel Priority Pass zdarma + 1 hosť, tak ten má myslím len Tatra Banka na Visa Platinum. Diners club mi tiež nepríde ako nejaké terno, musel by som tam mať stále 500€ otvorených aby som získaval body nejakým dobrým tempom...

Ja mám tú World od VUB, myslím že na zbieranie bodov má Diners Club kartu ale je tam pomer 12 € - 1 bod, čo je dosť na nič. Platinová od TB má úverový tuším od 12000€, 20€ poplatok a máš tam iba tie vstupy do salónikov, aj poistenie si musíš dokúpiť.

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat jestli existuje v česku kreditní karta která pojišťuje spoluúčast u půjčoven aut ve světě?

Erste Premier - do 10 tis. CZK a je to vázaný na účet, takže KK  není vyloženě potřeba.

Erste Premier mám, ale o tomhle vůbec nevím, je to něco nového? Nepodařila se mi stáhnout nová produktová brožura.

Tak na Erste Premier bych tedy rozhodně v tomto nespoléhal. Pikantní je už jen to, že podmínky, resp. výluky k tomuto pojištění vůbec nemají řešené ve VPP. Stačí se podívat  https://1url.cz/uMC5U, kde se  v části 8, článek 42, bod 2 odkazují na článek 51, kde údajně zmiňované výluky neplatí, ale ta jedna je zjevný omyl a druhá tam vůbec není. Slovy klasika, děláte machry a hajzl máte na chodbě:-) Jsem zvědavý, jestli tady ten agilní zaměstnanec, co to tu občas obhajuje to aspoň dovede k nápravě...

Je to soucasti noveho cestovniho pojisteni platneho od 1.6.2019

https://www.erstepremier.cz/cont...n-2019.pdf

10 000 kč je i tak dost malá suma.

Lepší než nic, zvlášť když je to “zadarmo”… Já budu třeba příští týden brát auto se spoluúčastí 500€, takže 10 tis. je v tomhle případě relativně OK. Z řešení případný pojistný události bych asi strach neměl... Přecijen se nejedná o nějakou závratnou částku .

Ahoj, máte někdo tip, kterou kreditku si zřídit, aby tam byla alespoň nějaká výhoda? Byl by fajn třeba nějaký vstup do salonku po Evropě, Prahu a Vídeň netřeba. Chci ji hlavně na půjčování auta na cestách, hotely apod. Abych nejel na svůj hlavní účet. Díky za jakýkoliv fajn tip.

Najdi si nějakou recenzi kreditek s porovnáním jejich vlastností a podle toho si vyber tu, která nejlépe vyhovuje tvým potřebám. Jinak je to střelba naslepo.

Když to hodně zjednoduším, tak ti může stačit ČSOB Premium kreditka na nadstandartní pojištění, salonky a půjčení aut. Hello kreditka na super kurzy a 1% cashback. Podrobnosti si najdi.

Nechci dělat reklamu, ale tento článek o kartách je dobrý

https://karty.mesec.cz/cs/

Chase Saphire Reserve- Priority pass v cene Amex Platinum- Centurion Lounges a PP len asi tento tip velmi nepomoze.

neli13 napsal(a):

Ahoj, máte někdo tip, kterou kreditku si zřídit, aby tam byla alespoň nějaká výhoda? Byl by fajn třeba nějaký vstup do salonku po Evropě, Prahu a Vídeň netřeba. Chci ji hlavně na půjčování auta na cestách, hotely apod. Abych nejel na svůj hlavní účet. Díky za jakýkoliv fajn tip.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!