1. Fórum
  2. Hledám letenku
  3. Florida

Florida

Napsal Desperado 2012-04-01T20:12:21+02:00 ve fóru Hledám letenku
3 odpovědí

Ahoj,

chtěl bych Vás poprosit o pomoc s letenkou na Floridu kdykoliv od konce června do půlky srpna na 14 dní až 3 týdny. Může to být prakticky odkudkoliv z Evropy, pokud to bude levné a vyplatí se to včetně nákladů na cestu tam (jede nás větší parta). Priorita je červenec a z Phy, ale co jsme se zatím koukali, tak to jsou docela palby.

Díky moc!

Zdravím, v prvé řadě je nutné zmínit, že se chystáte na cestu v nejžádanějším období, a tak počítat s cenou okolo 10tis. není reálné. Většina akcí, co se zobrazí na hlavní stránce, má taktéž v pravidlech výluku na letní prázdniny.

Nicméně, pokusil jsem se popátrat, zatím nejlevnější možnost vychází let z Mnichova. Autobusová doprava z Prahy je velmi dobrá, ale pokud pojedete ve více lidech, zauvažoval bych nad osobním automobilem.

Mnichov - Atlanta - Orlando vychází v přepočtu na czk 15.773. Lety jsou operovány společností Delta airlines, která vedle kvalitního servisu nabíze také zdarma wifi na palubách letadel smiley Příklad cesty uvádím zde LETENKY ORLANDO v datech 28.6.-13.7. 2012... Lze samozřejmě zvolit i jiné data.

Další alternativou je let do Miami.

Mnichov - Atlanta(Paříž) - Miami vychází na 14.867 Kč ... Příklad najdete zde LETENKY MIAMI ve dnech 28.6.-17.7. 2012

Spoje z Prahy vycházejí kolem 18tisíc. Případná alternativa přes NYC nevychází finanče vůbec levněji, jelikož jak říkám, letíte v hlavní sezóně. Dejte vědět zda jste takto spokojen smiley

Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli nemáte tip na nějaké dvě letenky v srpnu na Floridu, letiště není až tak podstatné samozřejmě nejlepší by bylo asi něco na jihu,ale pokud by existoval i let s nějakým přestupem jinde v USA tak to není sebemenší překážka. Letiště odletu také není až tak limitující, samozřejmě ČR by vedla, ale pokud to bude z nějakého většího letiště s rozumným přípojem tak opět není problém. Délka cesty taky nevadí, přinejhorším by jsme to spojili s návštěvou přestupního města. Vím, že to je asi nejhorší doba na to letět do USA za rozumnou cenu,ale jindy mi to bohužel nevychází. Odlet by byl ideálně někdy kolem 8.8. +-5 dní a návrat někdy kolem 26.8. opět s nějakou tou rezervou okolo odletu. Cestování by bylo jen s příručním zavazadlem. Myslíte si, že by jste nám mohli nějak poradit?

Díky.

Michal a Bára

Ahoj, opravdu sis vybral to nejhorší období smiley Letenky se šplhají až k 30 tisícům....

Nicméně, dokázal jsem se dostat těsně pod hranici 20k, ale tam je jen poslední kousek! Další letenky jsou za 20.025 smiley . Odlet je z Varšavy a přílet na jih do Fort Myers. O něco dražší je i Miami.
Pokud nechceš jet až do Varšavy, můžeš zvolit odlet z Vratislavy. Tam jsou letenky za 20.435 Kč - Fort Myers, Miami.

Jízdenky jak do Varšavy tak i do Vratislavy seženeš na polskibus.com a cena za zpáteční lístek je cca 800 Kč.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!