Praha - Helsinky co nejlevněji? Víte o něčem? Potřebuji sehnat na období kolem 29./30.12. -4./5.1. Zatím se mi daří najít jen kolem 5000 za zpáteční letenku. Myslíte, že má smysl počkat nebo už levněji neseženu? Beru i odlety z Berlína, Vídně, Krakova apod. s libovolným množstvím přestupů. .

Poradíte Praha - Helsinky?

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

12 reakcí

Praha - Helsinky co nejlevněji? Víte o něčem? Potřebuji sehnat na období kolem 29./30.12. -4./5.1. Zatím se mi daří najít jen kolem 5000 za zpáteční letenku. Myslíte, že má smysl počkat nebo už levněji neseženu? Beru i odlety z Berlína, Vídně, Krakova apod. s libovolným množstvím přestupů.

0

Letel sem posledne za 4500 s Finnairem - nic lepsiho jsem nevymyslel - a vzhledem k terminu myslim ze 5k je dobra cena smiley Jedine jestli bys nechyt nejakej levnej bus smer Pobalti - ale obavam se ze pres svatky to bude jeste vic narvany nez lowcosty..

Ja bych koupil.. smiley

0 Citovat

Nebo polskibus do Varšavy, dal do Tallina, a dal Viking do Helsinek, levnejši je roundtrip něž ow. Cen ne mam, ale bude levnej smiley

0 Citovat

Ahoj, máte někdo nějaké  info o tom, jak narostou cca ceny letenek do Helsinek?  Potřebuji letět 28.06.2018 a nedokážu se rozhodnout, jestli koupit teď, nebo počkat.  Jak velký může být rozdíl mezi teď a třeba začátkem června? Díky.

0 Citovat

Kim Čong-bum napsal(a):

Není důvod spěchat, počkej si na výprodej pár dní před odletem.

Navazuje nám na to trajekt a následně další spojení :)))), tak uvidím, jak dlouho vydržím vyčkávat. Díky


0 Citovat

Ahoj, letěli jsme do Helsinek před rokem z Prahy.  Pokud je cena do 3000 Kč, tak bych to brala. Ale určitě se ještě může počkat.

0 Citovat

Tak hlavně bych nevěřil recesistovi jménem Kim Čong-bum

0 Citovat

Michal napsal(a):

Tak hlavně bych nevěřil recesistovi jménem Kim Čong-bum


Padrino je tu proflaklej a Nycol asi bohuzel neodhalila jeho sarkasmus. Nikdo neumime vestit z krystalove koule, jaka je cena ted na tvuj termin? Pokud potrebujes presny datumy, asi bych spise bral, cerven neni tak daleko. 
0 Citovat

Zitra zacina v AirBaltic vyprodej tak zkousil bych tam neco hledat ;)

0 Citovat

Ivo napsal(a):


Padrino je tu proflaklej a Nycol asi bohuzel neodhalila jeho sarkasmus. Nikdo neumime vestit z krystalove koule, jaka je cena ted na tvuj termin? Pokud potrebujes presny datumy, asi bych spise bral, cerven neni tak daleko. 


Ahoj, nějak mi nedocvaklo, že vyprodej letenek není moc reálný :), možná, kdyby člověk cestoval sám. Nakonec  poslední varianta cesty je první zastávka Tallin, tak momentálně sleduju letenky tam.

0 Citovat

Ne vim, ale jak potrebujete letet v ten urcity den (28.06.) tak bych moc ne cakal... Urcite lze najit levnejsi lety ale nikoliv jsou ty nejnezsi ceny na vsechny dny... A pak pozdej prepocitam jen stoupani...

0 Citovat

https://www.airbaltic.com/en-CZ/...r-big-sale od 75€ vcetne tvoji datum nebo kombinace vlak+bus od ~30€ (CD PRG-WAW 14€ a Lux Express spolu bezne od 15€ nebo akcne od 1,50€; ty nejlevnejsi jizdenky za 0,50/1/2€ ale zmizi vzdycky v nekolik minut)

0 Citovat

panda napsal(a):

https://www.airbaltic.com/en-CZ/...r-big-sale od 75€ vcetne tvoji datum nebo kombinace vlak+bus od ~30€ (CD PRG-WAW 14€ a Lux Express spolu bezne od 15€ nebo akcne od 1,50€; ty nejlevnejsi jizdenky za 0,50/1/2€ ale zmizi vzdycky v nekolik minut)

díky

loni jsme objeli komplet Polsko autem, ale jsem jediný řidič, tak letos stávkuju :)

0
12 reakcí