Ahojte... v lete (kveten) a na podzim(zari) potrebuji letet do a z New yorku. Myslela jsem ze se letenky budou pohybovat kolem 15tis, ale docela me prekvapilo, kdyz jsem je dnes hledala tak cena i 39 tis. Je to mozne? Muze to klesnout? Popr mate nejakou radu Dekuji .

letenka New York

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

Ahojte... v lete (kveten) a na podzim(zari) potrebuji letet do a z New yorku.
Myslela jsem ze se letenky budou pohybovat kolem 15tis, ale docela me prekvapilo, kdyz jsem je dnes hledala tak cena i 39 tis.
Je to mozne? Muze to klesnout?
Popr mate nejakou radu
Dekuji

0

Letenky na toto období jsou obvykle dražší, ale určitě ne v ceně, kterou jste našla vy.
Určitě počkejte na nějakou akci. Sledujte pravidelně naše stránky na facebooku či se přihlaste k odebírání novinek, abyste nepropásla případnou akční nabídku!

0 Citovat

Máš nějaké konkrétní data nebo je ti to jedno ? Do 15k se určitě vejdeš a lze je koupit i nyní. Případně napiš i z kterého letiště chceš letět - Praha teď vychází na 14,7k smiley

Příklad: Praha - Řím - New York - Řím - Praha za 14.771 Kč s krásnými časy na přestup - 1h 50min smiley

0 Citovat

jo tak uz jsem se divala na galileo(od agentury) ze to vychazi s prestupem a napr lufthansou, deltou za nejakych 16 ....
Jeste pls dotaz:staci na prestup 2h?? poletim s prestupem poprve

0 Citovat

Jo a jeste mam jeden dotaz:
Divala jsem se na tu lufthansu a na zadnem letu (napr mnichov NY) - uz na tom navazujicim, je napsnao ze nenabizi obcerstveni...
Osobne bych to ozelela ale letet nejakych osm hodin bez jidla a se zakazem dovozu potravin.. no nevim jestli tam nemaji jen chybu

0 Citovat

Dvě hodiny na přestup bohatě stačí. Navíc tě nemusí stresovat případné zpoždění letadla a nestihnutí dalšího spoje. Pokud máš všechny lety od jedné společnosti a na jedné letence, aerolinky se o tebe musí v případě nestihnutí návazného spoje postarat a do cílového místa tě dostat nejbližším možným spojem.

Na letu do NY s Lufthansou dostaneš minimálně dvě hlavní jídla a také další menší občerstvení v průběhu letu. Pro nápoje si můžeš dle své libosti chodit za palubním personálem.

0 Citovat

jakou spolecnost na tento let doporucujete?
koukam po znamch jako lufthansa, delta..
nabidlo mi to i CSA- primy z Prahy (myslela jsem, ze to zrusili), ale i Swiss a nejake Tap cosi...

0 Citovat

Kde to hledáš ? ČSA už dávno přímou linku do NYC neprovozují...

TAP má dlouhý stop v Lisabonu pokud vím, s Lufthansou ani Deltou nic nezkazíš... Vyhni se italům pokud poletíš za plnou cenu smiley

0 Citovat

No to CSA me take zarazilo.. normalne to na mne vyskocilo na pelikanovi... ale to by jen detail smiley

0 Citovat

Zdravim,

shanim letenku do NYC na datum 28-30.3 zpět 20-22.4.
dival jsem se a ceny jsou kolem 15-17000. Slo by sehnat neco levenjsiho ?
diky.

0 Citovat

Ahoj, určitě se dá najít. záleží odkud chceš letět ...

Nejlepší je kombinace Vídeň - New York - Praha za 14.163 Kč

Další možnosti

0 Citovat

Diky na miste odletu v podstate nezalezi.
diky

0 Citovat

Předpokládám, že zpět poletíte s kufrem smiley

Takže nevadí odlet např. z Milána, pokud bude cena adekvátně nižší ?

0 Citovat

Ahoj potrebuju tip na letenku do NYC....praha, mnichov, viden, milano .. Cokoli. 7 kveten tam 12 zpet. Diky

0 Citovat

Dobrý den, na začátek bych vám ráda řekla, ža vaše stránky jsou super a pravidelně je sleduji smiley

Co se týká mého dotazu, scháním zpáteční letenky nejlépe z Prahy (ale nevadilo by i něco jiného) do New Yorku. Termín na kdy bych je zhruba potřebovala je od 8. července (tam) do 26.července 2013(zpět). Na vašich stránkách se sice objevilo několik super akcí, ale bohužel ne tento termín. Normální ceny za letenky se pohybují kolem 20 tis. mám si je za tuto cenu koupit nebo ještě vyčkat (mám strach, aby se ceny ještě nezvedly)? Nebo ještě lépe, nevěděl byste někdo o něčem levnějším? Děkuji moc.

0 Citovat

Ahoj, je Vás víc co potřebují letět v červenci. Proto sepíši nějaký příspěvek s přehledem cen pro tento měsíc.

0 Citovat

Děkuji moc

0 Citovat

Ahoj, chci se zeptat na přestup v New Yorku (JFK) - letíme s přestupy poprvé. Máme letět Praha->Frankfurt->New York-> Cancún (Mexico). V NY máme být dopoledne a letí nám to do Cancúnu, až druhý den dopoledne. Je možná prohlídka New Yorku? Pokud ano, co k tomu potřebuji? A jak je to s kufry? Můžeme se odbavit (zbavit kufrů) hned po tom co si je tam po příletu vyzvedneme? Nebo jsou tam nějaké úschovny zavazadel? Při zpáteční cestě (stejná města, opačný směr) si musíme také vyzvednout zavazadlo v NY a znovu ho odbavit? Děkuji moc

0 Citovat

Do města jít můžete, potřebujete k tomu ESTA.  Pokud máte na přestup více jak 12 hodin, musíte se o zavazadla postarat sami. Na Terminálu 4 je úschovna.

0 Citovat

halvne potrebujete ESTA si vybavit - stoji 14 dolarov a vybavuje sa len tu: https://esta.cbp.dhs.gov/esta/


kufry si beriete so sebou, daju sa odlozit do uschovne, je ich viacero https://www.jfkairport.com/at-ai...d-services

 cestou naspat rovnako
0 Citovat

Děkuji moc :)

0 Citovat

4 roky zpátky jsem měl v NYC 19h na přestup, naštěstí se mi ztratil kurf někde na přestupu na Heathrow, takže starost s hledáním úschovny odpadla :D, no a od té doby na dlouhé lety s přestupy si beru aspoň tričko a spodní prádlo přímo do příručního zavazadla... :)

0 Citovat

Upřesním Petra76 - ESTA potřebuješ vždy, i kdybys chtěl zůstat na letišti. O kufry se pravděpodobně budeš muset postarat, pokud nepočítáš s tím, že ti je někdo cestou  ztratí ;-)

0 Citovat

Výprodej na stránkách KLM umožňuje letět z Prahy do New Yorku přes prázdniny za 12 tisíc přímým letem. 



nyc.png

0 Citovat

Vídeň - New York za 6k s BA, AA,  IB, AY  až do konce března. Vybírejte lety bez změny letiště v Londýně.
https://flights.app.goo.gl/9puRJ

Na cestě zpět za 500 Kč navíc lze vložit výstup v Praze (musíte letět jen s příručním zavazadlem). 
https://flights.app.goo.gl/hv351

0