Skypicker.com / Kiwi.com

Založil Leoš Literák před 2 lety ve fóru Vyhledávače letenek
David Eiselt napsal(a):

Travelhacking a lowcost aerolinie bez provizí. Což taky není 100% pravda :)

Dávají některé aerolinky prodejcům nějaké provize? Vždyť platba kartou znamená 1-2% transakční fee, to by na každé letence tratily. A tolik pojištění neprodají.

myslim ze lowcosty nedavaju, minimlane hardcore lowcosty ako wizz, alebo ryanair...u inych ktore figuruju v GDS by sa dalo polemizovat, ci nejaky iny sales channel pouzivaju. Vacsina ludi sa aj tak necha obalamutit na poistenie, prip. pouzije "nespravnu" platobnu kartu. Fora ako toto sa neda brat ako reprezentativna vzorka :D

Kiwi má 30% provize na lowcostu, to je jiný příběh. Takže tady na tom netratí. Ono ale stačí, aby Ryanair začal prodávat navazující lety a Kiwi přijde o 50% evropského trhu.

Kiwi přestal nabízet lety Ryanairu. Neví někdo jak dlouho? Zda se jedná o dočasný výpadek nebo si na ně konečně došlápli?

Kéž by, co se v posledních dnech zase objevilo v médiích - a la Kiwi zlevní letenky o polovinu, je fakt děs.

Uz to chvili je (jestli me pamet neklame, tak mi to ryan nenabidlo pred cca 14 dny). Coz je dle meho skoda, aspon to inspirovalo na cesty a nemusel jsem kvuli tomu tolik klikat :)

kiwi uz zas nabizi ryan

Kde to vidíš? Z Prahy nic... Líbí se mi jejich argumentace, že mají v nabídce dalších 700 aerolinií, tak Rynair nehraje roli :) Kéž by jejich zbožné přání bylo vyslyšeno.

treba tu


kiwi.PNG

Tomuhle fakt nerozumím... Fungující byznys podpořit 1mil eur, za co? Aby dělali ostudu a okrádali lidi...?!

http://zdopravy.cz/stat-nalil-do...orun-2784/

Jsou šikovní. Nakonec to zaplatíme my, daňoví poplatníci.

Když už jde do tuhého a víme, že to víc růst nemůže http://archiv.ihned.cz/c1-659823...iard-korun

Přihlášení a registrace