Máte někdo zkušenost s garancí od SkyPicker? Pokud mi uletí přípoj lowcostu, fakt mi najdou a zaplatí náhradní let? Pracovnice helpdesku to tvrdila, nicmene podminky na webu jsou dvojznacne. Pokud to skutečně funguje, je to velká motivace používat je. .

Skypicker.com / Kiwi.com

Založil ve fóru Vyhledávače letenek

Princip těchto úvěrů ale nebyl v tom, abyste naboostili profitující firmu (ano, i přesto všechno je Kiwi stále profitující se svým 30% výpalným), ale abyste zachránili ty, kteří mají na kahánku...

Opět se ukazuje geniální, ale morálně pokřivený, obchodní duch Olivera.

0 Citovat

No on je teď taky na suchu. A navíc po něm chtějí lidé zpět peníze, které mu aerolinky nevrací...

0 Citovat

David Eiselt napsal(a):

Princip těchto úvěrů ale nebyl v tom, abyste naboostili profitující firmu (ano, i přesto všechno je Kiwi stále profitující se svým 30% výpalným), ale abyste zachránili ty, kteří mají na kahánku...

Opět se ukazuje geniální, ale morálně pokřivený, obchodní duch Olivera.

Pokuď dlužíš  bankám miliony , je to tvůj problém.

Pokuď dlužíš bankám miliardy, je to banky problém.

 

0 Citovat

Žádost o garanci z programu Covid plus dala banka a né Kiwi.

0 Citovat

Jenze banka ji tam dava na zaklade u nich schvalene zadosti, kterou musela podat firma.

0 Citovat

Mrkněte na Kiwi na Ryanair ceny. Jakože je má stejné jako Ryan? Vždy měl letenky tak o minimálně 200 Kč dražší - z čehož jsem si myslel, že Kiwi žije. Nyní když má ceny srovnatelné tak Ryan platí Kiwi provizi (o čemž silně pochybuju) nebo z čeho Kiwi žije?

0 Citovat

Standa napsal(a):

Jenze banka ji tam dava na zaklade u nich schvalene zadosti, kterou musela podat firma.

Rázem je z úvěru kategorie C-  úvěr kategorie A+.

0 Citovat

kobracek napsal(a):

Mrkněte na Kiwi na Ryanair ceny. Jakože je má stejné jako Ryan? Vždy měl letenky tak o minimálně 200 Kč dražší - z čehož jsem si myslel, že Kiwi žije. Nyní když má ceny srovnatelné tak Ryan platí Kiwi provizi (o čemž silně pochybuju) nebo z čeho Kiwi žije?

Myslím, že Kiwi se s Ryanem dohodlo že mohou prodávat, ale nemají na tom vůbec nic, což je pro ně pořád lepší, než kdyby prodávat nemohlo vůbec.

0 Citovat

Žijí z prodeje zavazadel, která jsou zdarma, z nesmyslného pojištění ...

0 Citovat

DIDAS napsal(a):

[citace="Standa"]

Jenze banka ji tam dava na zaklade u nich schvalene zadosti, kterou musela podat firma.

Rázem je z úvěru kategorie C-  úvěr kategorie A+.

[/citace]

 

Muzu se plest, podminky programu jsem necetl a ani cist nehodlam. Ale myslim si, ze na restrukturalizace ten program nepujde pouzit.

0 Citovat

Zakladatel Kiwi.com Dlouhý: Dokud bude žít Ryanair, spory přetrvají | E15.cz

Kiwi změna strategie. Chtějí hlavně střed Evropy. Jaká je šance na úspěch?

0 Citovat

Nevite, prosím, náhodou, jakým způsobem komunikovat s Kiwi.com? Dluží mi peníze uz přes rok za zrušené lety a nekomunikují. Telefonický kontakt pro jistotu zrušili a jinak na nic neodpovídají ... Dík.

0 Citovat

Jestli jste platili kartou, podat chargeback u banky.

0 Citovat

David napsal(a):

Nevite, prosím, náhodou, jakým způsobem komunikovat s Kiwi.com? Dluží mi peníze uz přes rok za zrušené lety a nekomunikují. Telefonický kontakt pro jistotu zrušili a jinak na nic neodpovídají ... Dík.

Najdi si Olivera Dlouhého a nakopej ho do koulí, rád ti potom ty peníze vrátí.

0 Citovat

andreko napsal(a):

Jestli jste platili kartou, podat chargeback u banky.

Po roce už těžko. Uznají ti to do 120 dnů od smluveného poskytnutí služby. Taky jsem byl takhle teď 2x vyfáknut :-(

0 Citovat

Kiwi v solidní defenzívě

https://www.mix24.cz/vyhledavac-...e-letenky/

0 Citovat

A tak nějak jim to všichni přejeme, ne;-)

0 Citovat

Navzdory tomu se Oliver pořád může smát. Vlasy na hlavě si rvou borci v General Atlantic, kteří za půlku tohohle cirkusu zaplatili 3 miliardy v létě 2019.

0 Citovat

Breathe napsal(a):

Navzdory tomu se Oliver pořád může smát. Vlasy na hlavě si rvou borci v General Atlantic, kteří za půlku tohohle cirkusu zaplatili 3 miliardy v létě 2019.

Nejvíc se určitě směje Hlavenka, který udělal dobrej deal už s Computer Pressem. Borci z Riverside by mohli vyprávět.

0 Citovat

Tak to souhlas, Hlavenka má buď výjimečný čuch a nebo štěstí. A nebo oboje. On prodal celý svůj podíl v Kiwi, zatímco Oliver (a pár dalších) si svojí část nechali. 

0 Citovat

Mě spíše děsí, že tihle šméčko překupníci dostali státní garancí na více než milardový bankovní úvěr.

0 Citovat

Tak má v tom prsty možná Maršálek😁

0 Citovat

blyatiful

https://zdopravy.cz/ryanair-pres...com-89358/

0 Citovat

Nevíte jak je to aktuálně s RyanAir vs Kiwi? Plánuju let s několika přestupy, a představa že si budu u 3-4 společností kupovat samotnou letenku mě vyšiluje? Kiwi je nejjednodušší, ale je tam přestup se zmíněným Ryanem

0 Citovat

Kup to u těch leteckych společností, na 99 % ušetříš a kiwi záruka přestupu je podvod...

Můžu se zeptat, co je to za let když je to takto komplikované? V covidove době je toto hodně riskantní a 4 návazné lety od lowcostů, bych vážně nekupoval... 

0