Ahoj, omlouvám se,že nevím jak založit nové vlákno, ale nyní jsou dostupné letenky na Azorské ostrovy od března do října v BUSINESSS classu od 139Euro. Pro někoho určitě zajímavá nabídka, sám jsem zakoupil 2 termíny a mám letenky v mailu. Ještě jednou se omlouvám za nevhodné umístění. Kodaň - Ponta Delgata Kodaň - Horta Kodaň - Terceira Vždy odlet a přílet v sobotu. Snad to někomu pomůže a užije si fajn dovolenou Bookujte na momondo.de http://www.momondo.de/flightsearch/?Sea ... e&NA=false .

[KL] Business class - Kodaň - Azorské ostrovy za 3.800 Kč

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

19 reakcí

Ahoj, omlouvám se,že nevím jak založit nové vlákno, ale nyní jsou dostupné letenky na Azorské ostrovy od března do října v
BUSINESSS classu od 139Euro. Pro někoho určitě zajímavá nabídka, sám jsem zakoupil 2 termíny a mám letenky v mailu.
Ještě jednou se omlouvám za nevhodné umístění.
Kodaň - Ponta Delgata
Kodaň - Horta
Kodaň - Terceira
Vždy odlet a přílet v sobotu.
Snad to někomu pomůže a užije si fajn dovolenou

Bookujte na momondo.de http://www.momondo.de/flightsearch/?Sea ... e&NA=false

0

Já našel příjemný lety a max. dobou čekání 3 hoďky což vypadá skvěle, byly to sobotní termíny tak letím v červenci a září

0 Citovat

Jaký je prosím fare toho tarifu? A, C, jiný?

0 Citovat

Já kupoval včera s tím, že už mám i etix, tak to snad klapne. S KLM je to Z a SATA I. Jinak se dají najít lety celý rok 2016 (já mám půlku listopadu a ne-so, takže ani dny nejsou problém)

0 Citovat

Dave, hrozně rád bych ti odpověděl, ale netuším co to je.

Flug KL-1126
Boeing 737-700 Winglets
Business
Abflug 10:00,
Kopenhagen
Flughafen Kopenhagen-Kastrup(2)
Reisezeit 1 h 25 Min.
Ankunft 11:25,
Amsterdam
Schiphol
Amsterdam Schiphol → Lissabon (LPPT) Lisbon (Portela de Sacavem)(1) 10 September 2016, Samstag

Flug KL-1693
Boeing 737-900
Business
Abflug 12:45,
Amsterdam
Schiphol
Reisezeit 3 h 00 Min.
Ankunft 14:45,
Lissabon
(LPPT) Lisbon (Portela de Sacavem)(1)
Lissabon (LPPT) Lisbon (Portela de Sacavem)(1) → Ponta Delgada Ponta Delgada (Sao Miguel) 10 September 2016, Samstag

Flug S4-129
Airbus A320-100/200
Business
Abflug 19:00,
Lissabon
(LPPT) Lisbon (Portela de Sacavem)(1)
Reisezeit 1 h 15 Min.
Ankunft 20:15,
Ponta Delgada
Ponta Delgada (Sao Miguel)

Třeba ti tohle pomůže

0 Citovat

Lukinap: Je pravda, že v LIS cestou tam je čekání 4hod, ale je to Business, tak doufám v nějaký pěkný salónek smiley
Ovšem stejně si myslím, že to neprojde, šanci dávám tak 30%. U koho jsi kupoval?

Dave: na SATA webu mají v travel classes jen "SATA Plus", takže počítám něco jako premium economy.

0 Citovat

Kupoval jsem přes kissandfly a všechno v pohodě. Už jsem zabookoval místa, přidal frequent flyer tak uvidíme. Doufám, že to projde. Ale rozhodně jsem to sem nepsal jako jistotu. Musíme doufat

0 Citovat

Lukinap kdy ti prisly letenky? Taky jsem to nakonec koupila, tak uvidime... smiley za srandu to stoji

0 Citovat

Tiež som to kúpil smiley Akurát mi nikde nevychádzal rozumný stopover :-/

0 Citovat

Kupoval jsem je v 8 ráno českého času (nežiju v čr), etix dorazil v 8:15

0 Citovat

Stopover (treba 2 dny v Lisabonu) se musi navolit manualne, idealne na strankach momondo.de (díky za info Mailand:-) a pak se po presmerovani na kissandfly.de daji vybirat ruzne kombinace letu a delky mezipristani. Kartu Visa Credit mi to nebralo, kupodivu prosla obycejna Maestro, ale s rozdílem cca 15E.

0 Citovat

co znamena byznys v tomto pripade? vzdyt to je salonek, mezera mezi cestujicimi (v 737/a320 to znamena volne sedadlo, ale ty na kterych clovek sedi jsou uplne stejna jako v economy), priority boarding, drivejsi odchod z letadla, lepsi jidlo+piti a lepsi pristup od letusek, mile ... nebo mi neco unika?

0 Citovat

No sprcha a bar na palubě tam nejsou jako v první třídě v Emirates smiley

0 Citovat

Business po Evrope je ztrata penez - max dobre kvuli milim.. Nicmene kdyz si clovek muze vybrat jestli za stejnych prachy letet business nebo monkey, tak neni co resit smiley

0 Citovat

Bonzaq: A co by sis ještě představoval kromě těch asi 8 věcí, který jsi vyjmenoval, aby to byl ten pravý "byznys"? Já bych řekl, že je to hodně příjemné a za tuhle cenu není naprosto co řešit, protože jinde za to nedostaneš ani ň, jak píše Kickassone

0 Citovat

z mého pohledu není co řešit za ty prachy

0 Citovat

Na Azory se v průměru dostaneš lowcostem za 3-5 tisíc, tak proč to nevzít přes Kodaň v byznysu za 6,5k? smiley

v ceně:
- 250% mílí (cca 7.700 mil)
- vip lounge (exbir počítá 25 eur za leg, což se rovná vstupu do salónku = letíš zdarma smiley )
- dobrý dlabanec v letadle

Jinak nic navíc není nutné očekávat, leda ještě velmi zajímavý routing smiley

0 Citovat

tak uz mam eticket a potvrzuji, že vsechny lety jsou v busines. u KLM se daji vybrat sedacky v prvni cast letadla, u letu SATA mi to system neumoznuje. zavazadla 32Kg, jednou se leti i vetsi A310.
bookovaci tridy u KLM jsou DD a ZZ u SATA II Kdyby se nekomu chtělo hledat kam je to nejlepsi nacist, tak bud rad.

Do Kodane se da denne letet z Prahy s Norwegien. nebo z Krakowa ci Budapesti.

KLM slibuje na 3hodinovych letech 3chodovou veceri, ze specialne navrženého nadobi. no a jako bonus je letenka menitelna a vratna

0 Citovat

Tak u těch mých listopadových letů můžu vybrat sedačky u všech letů. K dopravě ještě doplním lety z Katowic do Malmo s Wizzair, což je jen přes most do Kodaně a dají se pořídit od 39zl.

0 Citovat

Jo mas pravdu Dave, OK plus je o nicem. Casy s Hawaii v C jsou dávno pryc:-)

0
19 reakcí