I když se dá momentálně pořídit akční letenka BUD-SGN-VIE za 10 900Kč s Air China přes pelikána, někomu by stejně jako mě nemusel vonět 14h layover na cestě zpět v Pekingu...při dnešním hledání jsem na německym kayaku a následně airline-direct.de narazil na cestu BUD-SGN-FRA s Air China za 9250Kč, pokud platíte kartou Visa. Vzhledem k večernímu příletu do Frankfurtu se na to dá nasadit přímej vlak do Prahy chvíli po půlnoci, kterej se dá pořídit stejně jako ten do Budapešti za cca 550Kč, pokud je vyčíháte ve správnou chvíli (ne moc brzy, ne moc pozdě). Ve výsledku je to tedy cca 10400Kč, což mi na Saigon přijde ok. Termíny jsou od dubna. .

BUD-SGN-FRA za 9250Kč

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

0 reakcí

I když se dá momentálně pořídit akční letenka BUD-SGN-VIE za 10 900Kč s Air China přes pelikána, někomu by stejně jako mě nemusel vonět 14h layover na cestě zpět v Pekingu...při dnešním hledání jsem na německym kayaku a následně airline-direct.de narazil na cestu BUD-SGN-FRA s Air China za 9250Kč, pokud platíte kartou Visa. Vzhledem k večernímu příletu do Frankfurtu se na to dá nasadit přímej vlak do Prahy chvíli po půlnoci, kterej se dá pořídit stejně jako ten do Budapešti za cca 550Kč, pokud je vyčíháte ve správnou chvíli (ne moc brzy, ne moc pozdě). Ve výsledku je to tedy cca 10400Kč, což mi na Saigon přijde ok. Termíny jsou od dubna.

0
0 reakcí