Kuba březen 2016

Založil(a) před 7 lety brndicka ve fóru Tipy na levné letenky

6 reakcí

Zdravím všechny zkušené cestovatele.

Chystáme se s přítelem letos v březnu na Kubu, cca na tři týdny a snažíme se sehnat co nejlevnější letenky.
Zatím se nám podařilo sehnat za 16500, ale vím, že se to dá určitě ještě stáhnout dolů.
Chci se zeptat, zda je tu někdo, kdo se v tomto období také chystá a podařilo se mu najít něco lepšího?
Nebo jestli by mi poradil někdo, kdo už na Kubě byl, jaká je nejlepší kombinace, abych docílila co nejlevnější letenky.
A jak je to s vízem?

Díky a přeji pěkný večer smiley

0

Ahoj, taky se chystáme s manželem zhruba na 3 týdny na Kubu, můžeš mi, prosím poslat, jak se ti podařilo sehnat letenku za takové peníze? Pošli mi email, pošlu ti kontakty na Čechy v Havaně, kdybyste si s němi chtěli domluvit třeba ubytování po příjezdu.
Díky, ahoj

0 Citovat

Ahoj, taky přemýšlíme o Kubě v březnu. Nemáme problém se k někomu přidat smiley
Jsme zkušení cestovatelé

0 Citovat

Letenky jsme našli přes skyscanner v termínu, který se nám hodí. Od 4.3. do 25.3. +- 3 dny. Mrkni na to. Je to z Mnichova do Varadera s přestupem v Montrealu, kde strávíme noc. Zatím jsem nic lepšího nenašla. Můj email Sokyna@seznam.cz. Díky, také mám nějaké kontakty, pokud bys měla zájem.

0 Citovat

Ahoj,

nakonec to vypadá, že jedeme na Kubu tři a sháníme čtvrtého do party. Chystáme se v období 2.3.-24.3. Chceme procestovat, co půjde. Hlavně Havanu, Viñáles, Trinidad a okolní přírodu, Santiago de Cuba, Cayo Coco a Varadero. Pokud se někdo v tomto období chystáte a nemáte s kým určitě se ozvěte. Budeme rádi za dalšího parťáka smiley Hodilo by se, kdybyste se ozvali co nejdřív...

0 Citovat

Ahoj, my jedeme ve dvou od 5.3. do 19.3., kdybysme se mohli přidat aspon na cast cesty, tak budeme radi, muj email kdyztak barborka.33@seznam.cz. Diky

0 Citovat

Ahoj Barčo, letíme s kamarády na Kubu o prázdninách. Chtěl jsem se zeptat, zda bys mi nemohla poslat nějaké kontakty na ubytování na Kubě. Moc by nám to poomohlo. Můj email petr.kol@email.cz.


Předem díky moc:)

0
6 reakcí